Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

- "Kaj si tako zaskrbljen?"
- "Prihodnji teden odpotujem v Afriko."
- "Zaradi tega bi moral biti vesel."
- "Strah me je. Slišal sem, da je tam sedaj v senci kar 40°C."
- "Kdo te pa sili, da bi moral biti ves čas v senci?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost telefonira v recepcijo:

- "Z dopustom bi pričel 1. avgusta. Hočem, da me čaka soba s kopalnico, tušem, telefonom, internetom in tako dalje."
1. avgusta pride gost v hotel in ko receptor odpre vrata, na postelji zagleda tri mladenke.
- "Kaj pa je zdaj to?"
- "To je pa 'in tako dalje'..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri rezervaciji sobe za dopust gost vpraša receptorja:

- "Če bom ostal pri vas tri tedne - dobim potem poseben popust?"
- "O tem moram vprašati našega direktorja."
- "A pri vas nimate navade, da svojim gostom priznate popust na daljše bivanje?"
- "V vseh desetih letih, kar sem tu zaposlen, še noben gost ni ostal dalj kot dva dneva..."

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Si slišal, da so Štefana vrgli ven z bazena v Murski Soboti?"
- "Ne. Kaj pa je storil?"
- "V bazen je lulal."
- "Pa saj to počne večina plavalcev!"
- "Že, že. Ampak on je to počel s skakalne deske..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški pomoli glavo v frizerski salon:
- "Koliko časa bi moral čakati na striženje?"
Frizer se ozre po čakajočih v lokalu:
- "Dobri dve uri."
Moški zapre vrata in ga tisti dan ni bili več nazaj. Čez nekaj dni se zopet pojavi in kar na vratih vpraša:
- "Čez koliko časa bom prišel na vrsto?"
Brivec zopet pogleda po polnem lokalu in pravi:
"Ne prej kot čez tri ure."
Moški odide. Čez teden dni pride spet:
- "Kdaj bi lahko prišel na vrsto?"
Frizer mu odgovori:
"Čez pol ure."
Možakar odide, brivec pa pravi svojemu vajencu:
"Joško, steci za njim in poglej, kam ta tip gre, ko zapre vrata lokala!"
Vajenec se hitro vrne in komaj zadržuje smeh.
- "No, hudiča, ali si ugotovil, kam gre ta tip od tu!"
- "K vam domov, šef!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Šef je delal plan letnih dopustov, kar je zelo zahtevno in zoprno delo. Pa vpraša Lojzeta:
- "Ti, a maš rad 'topu pir?"
- "Ne, to pa ne!"
- "Kaj pa prešvicane 'babe'?"
- "Uf, groza, to pa sploh ne."
- "No, ti greš januarja na dopust!"

 

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Petelin, pes in bik uidejo iz kmetijske zadruge. Naletijo na novinarja, ki jih vpraša, zakaj so se odločili za ta korak.
"Zaradi direktorja," odgovorijo v en glas.
"Kako to?" zanima novinarja.
"Poglejte," reče petelin, "budil sem ga ob petih, da bi bilo čimveč narejenega, izkazalo pa se je, da je imel le za dve urici dela."
"Pa ti?" pogleda novinar psa.
"Jaz sem stražil in varoval zadrugo ponoči, kradli so pa podnevi."
"Kaj pa ti?" vpraša novinar še bika. Ta zasope:
"Če je lahko obdelal vseh pet sodelavk iz pisar, bo pa še tisti dve kravi v hlevu!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Dragi, zakaj me ne vzameš s seboj na službeno potovanje v London?"
- "Saj sem ti že povedal, da bom imel veliko obveznosti in sestankov in bi se ti medtem dolgočasila."
- "Jaz bi si med tvojimi obveznostmi nakupila nekaj oblek v londonskih trgovinah!"
- "Saj si obleke lahko kupiš tudi doma!"
- "Hvala, dragi! Ravno to sem želela slišati od tebe..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi dirka je bila vredna ogleda.
    • Eno stvar je treba ločit od vsega tega. Kakorkoli obrneš, ti rečeš da je izkušen podjetnik, jest pa rečem da je samo en s preveč denarja in ga skrbi za svojo rit, in vse njegove izjave so v smeri da se njemu čim bl splača (finačno). Obtožb o insider tradingu ni kar tako za preč vržt, in musk jih ima ogromno. Tamle iz twitterja: "I also disagree with the hype. I mean, expressing an ambitious vision for the future is great.  But telling the public blatantly false prediction ("AGI next year", "1 million robotaxis by 2020", "AGI will kill us all, let'spause",...) is very counterproductive (also illegal in some cases)."   Temu se tudi reče zavajanje, in po vsaki taki izjavi je delnica tesle, ali katerega drugega njegovega podjetja poskočila. Se spomniš tudi unega robota teslinega ki je "sam" cunje zlagov? Delnica je takrat skočila za 10%, kasneje so pri tesli tudi sami priznali da to ni AI, ampak je zadej en upravljov robota, to je zavajanje in nategovanje, oziroma bi lahko rekli da je manipulacija trga.   Zj gremo pa na razvoj, treba je priznati da je musk zaposlil izjemne ljudi, ki to delajo in so tehnološko dejansko pred vsemi, dejansko bo trajalo par let da veliki ujamejo teslo po učinkovitosti motorjev, ampak musk sam pri razvoju nima nič, edino da on predstavlja kot da glih da ne sam vse to dela ... Glede hitrosti iteracij, hvala bogu da pri spaceX ne more vse polovično delati, ker se vidi pri tesli in kvaliteti izdelave avtomobilov kaj pomeni ta njihova hitrost. Cybertrucki dejansko skoraj razpadajo, oz crkuje vse kar se spomniš, pri ostalih pozabljajo dajat čepe na zavorne sisteme, počene šasije grejo vn, ... Pol pa še vidš za kaj se musku gre, da čim več avtomobilov proda, servisne mreže in podpore so pa skoraj neobstoječe, maš kar dost člankov že na netu kjer se pri tesli sprenevedajo na servisih. No to je pa nekaj kar bi dober podjetnik lahko zrihtov, nategun pa pač tega ne bo, ker nategunom je važno da prodajo, ne da kvalitetno prodajo, ali pa poservisirajo.   Tisto, da je bilo že kar nekaj takih v zgodovini, je pa dost žalostno, take ljudi bi bilo treba izpostavt in nehat podpirat, ne pa iskat izgovore za njih v stilu, saj so drugi tud to delal....   Še enkrat, tehnološko so njegova podjetja dost spredaj, ampak mislim da tukaj musk ni glih prov fejst zaslužen, ampak za tem dejansko stojijo kar pametni ljudje in leta prednosti pri razvoju. Zelo dober primer kaj pomenijo leta zaostanka pri razovju je  nokia (lahko tudi microsoft) pri pametnih telefonih, enkrat ko so se spomnli slediti temu je bilo že prepozno. Ko ostali enkrat ujamejo teslo pri razvoju motorjev, bi pa reku da bo tesla takrat samo še nišna znamka, ki bo služila samo navdušencem, oz fanboyem, in mislim da to ni toliko daleč. Vlogo pri tem igra prov musk, k njega samo zanima da ima avto pospeške, ostalo je pa sekundarnega pomena, pol pa pride cybertruck vn, k ma pospeške, pod pogojem da sploh dela
    • Politik je kot vol na strehi: gledaš ga in se sprašuješ, kako je to govedo lahko prišlo tako visoko...
    • ali ima kanal samo preko ebay-a?
    • Parček sedi v parku na klopci in se objema. Fant jo vpraša: - "Kaj si ti misliš o kritični  finančni situaciji avtomobilske industrije?" - "Jebe se mi…" - "Meni se tudi, pa nisem vedel, kako bi ti rekel..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.