Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Po vojni vnuk vpra?a babico...

Babi, kaj je to sex......?????

Ve? vnu?ek....to je da pride Nemec k tebi, te posexa in ti da 20 evrov.

A kaj je to grupni sex....?????

Ko te cela ?eta posexa na enkrat in vsak ti da 20 evrov

A kaj je to ljubezen...??????

To so si izmislili partizani.... ki niso hoteli pla?ati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najnovej?i:

 

?e ste se zjutraj zbudili po te?ki no?i nevedo?, kaj ste delali prej?nji dan se ne sekirajte.

Bav?ar se ne spomni kaj je delal zadnjih 15 let....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:lol::lol:

 

 

Po?tovani Sude!

 

Dana 02.03.2009. godine sam stvarno kraj ceste zamijetio neki okrugli znak sa crvenim obrubom u kome je na bijeloj podlozi stajao broj sedamdeset, ali pokraj tih brojeva nije stajala nikakva oznaka koja ozna?ava mjernu jedinicu na ?to se taj broj odnosi. Kako i sami znate Hrvatski sabor je Ukazom o progla?enju Zakona o mjernim jedinicama od 10. lipnja 1993. godine (NN 58/93) proglasio da su mjerne su jedinice određene na temelju međunarodnih ugovora koji obvezuju Republiku Hrvatsku i da su u RH zakonite mjerne jedinice SI sustava. U toj uredbi pi?e da je mjera za duljinu metar, a mjera za vrijeme je sekunda.

Izvedenica za brzinu je jedinica duljine kroz vrijeme. Ne mogu si zamisliti da djelatnici Ministarstva unutarnjih poslova kr?e jedan od temeljnih Zakona u RH. Dakle, ako kod znaka nije napisana mjerna jedinica za pretpostaviti je da se radi o mjeri koju je RH međunarodno prihvatila i Zakonom ozakonila. Tako sam ja, cijenjeni sude, pretpostavio da se radi o 70 m/s, odnosno ne?to vi?e od 250 km/h. Kako sam ja vozio samo 180 km/h ?to je daleko ispod dozvoljenih 70 m/s (252

km/h) molim da mi se vrati voza?ka dozvola koju su mi revnosni prometni policajci bespravno oduzeli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta prav ?kotski dec mora izgledati takole, takole ali pa takole ne pa kot un iz zgornjega posnetka. ?zmeden?

 

 

Mel Gibson je avstralc...:):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snegulj?ica, Pal?ica in Notredamski zvonar so se pogovarjali.

Snegulj?ica je rekla: "Z gotovostjo lahko re?em, da sem najlep?a na

svetu." Pal?ica je dejala: "Z gotovostjo lahko re?em, da sem najmanj?a na svetu."

Notredamski zvonar pa je rekel: "Gotovo sem najgr?i na svetu."

Zato so vsi trije ?li na urad za Guinnessove rekorde, da bi se prijavili.

Prva je vstopila Snegulj?ica, ki se je vrnila vzhi?ena in zakri?ala od

veselja:"Zdaj je uradno. JAZ sem najlep?a na svetu!"

Druga je iz pisarne pri?la Pal?ica in dejala: "Uradno sem najmanj?a na

svetu."

Ko je iz pisarne kon?no pri?el Notredamski zvonar, je rekel: "Kdo za vraga je Damjan Murko?!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

american pa res :) :)

 

rojen res a v avstralski familiji, ki se je kmalo nazaj down under preselila....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&a...&c_id=40116

 

preberte si kaj se dogaja v mazdah po svetu..

 

 

jah... iebat ga... Mazde so vsestranske ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.