Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zadeva: prito?ba

 

Dne 2.3.2009 sem ob cesti res opazil okrogel znak z rde?im robom, v katerem je bila na beli podlagi ?tevilka sedemdeset (70). Poleg te ?tevilke pa ni bilo nobene merske enote, ki bi ozna?evala, na kaj se sklicuje ta ?tevilka.

 

Kot sami veste, je Dr?avni zbor Republike Slovenije z Ukazom o merskih enotah (Zakon o meroslovju (ZMer) Ur.l. RS, ?t. 1/1995 in Spremembe Ur.l. RS, ?t. 8/2000-ZUT, 22/2000),

sprejel zakon, da so merske enote dolo?ene na temelju mednarodnih dogovorov, ki obvezujejo tudi Republiko Slovenijo. V Republiki Sloveniji so s tem zakonite merske enote SI standardizacije. V tej uredbi je dolo?eno, da je merilna enota za dol?ino meter, merilna enota za ?as pa je sekunda. Izpeljava za hitrost je torej enota dol?ine deljeno z enoto ?asa (m/s).

 

Ne morem si zamisliti, da celo delavci Ministrstva za notranje zadeve kr?ijo enega od osnovnih zakonov v RS. Torej, pri ?tevilki na znaku ni napisana merna enota, to pa pomeni, da velja v tem primeru osnovna mednarodna enota, ki jo je Republika Slovenija sprejela in uzakonila za uporabo na ozemlju RS.

 

Zato sem spo?tovano sodi??e predpostavljal, da pomeni ?tevilo 70 na znaku veli?ino za osnovno enoto meritev ? to je m/s. To je 70 m/s, kar je enakovredno 252 km/h. Ker sem jaz vozil le 51,39 m/s oziroma 185 km/h, kar je mnogo manj od dolo?enih 70 m/s, prosim cenjeno sodi??e, da mi nemudoma vrne nezakonito odvzeto vozni?ko dovoljenje.

 

 

 

 

pa ?e en hud:

 

 

 

Mogo?e res sovra?imo pedofile,

 

ampak jim je treba priznati, da so eni redkih,

 

ki upo?asnijo, ko peljejo mimo ?ole.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva: prito?ba

 

Dne 2.3.2009 sem ob cesti res opazil okrogel znak z rde?im robom, v katerem je bila na beli podlagi ?tevilka sedemdeset (70). Poleg te ?tevilke pa ni bilo nobene merske enote, ki bi ozna?evala, na kaj se sklicuje ta ?tevilka.

 

Kot sami veste, je Dr?avni zbor Republike Slovenije z Ukazom o merskih enotah (Zakon o meroslovju (ZMer) Ur.l. RS, ?t. 1/1995 in Spremembe Ur.l. RS, ?t. 8/2000-ZUT, 22/2000),

sprejel zakon, da so merske enote dolo?ene na temelju mednarodnih dogovorov, ki obvezujejo tudi Republiko Slovenijo. V Republiki Sloveniji so s tem zakonite merske enote SI standardizacije. V tej uredbi je dolo?eno, da je merilna enota za dol?ino meter, merilna enota za ?as pa je sekunda. Izpeljava za hitrost je torej enota dol?ine deljeno z enoto ?asa (m/s).

 

Ne morem si zamisliti, da celo delavci Ministrstva za notranje zadeve kr?ijo enega od osnovnih zakonov v RS. Torej, pri ?tevilki na znaku ni napisana merna enota, to pa pomeni, da velja v tem primeru osnovna mednarodna enota, ki jo je Republika Slovenija sprejela in uzakonila za uporabo na ozemlju RS.

 

Zato sem spo?tovano sodi??e predpostavljal, da pomeni ?tevilo 70 na znaku veli?ino za osnovno enoto meritev ? to je m/s. To je 70 m/s, kar je enakovredno 252 km/h. Ker sem jaz vozil le 51,39 m/s oziroma 185 km/h, kar je mnogo manj od dolo?enih 70 m/s, prosim cenjeno sodi??e, da mi nemudoma vrne nezakonito odvzeto vozni?ko dovoljenje.

 

hehe, sam mu ne bo ratalo, ker je podzakonski akt, ki dolo?a, da se na ozna?bah v prometu za hitrost uporablja merska enota km/h. In ?e je naredil izpit je moral te oznake vedeti saj ni pri?el ?ez teorijo kaj ?ele, ?ez izpitno vo?njo. Dobra fora sam ?al ne pali ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, sam mu ne bo ratalo, ker je podzakonski akt, ki dolo?a, da se na ozna?bah v prometu za hitrost uporablja merska enota km/h. In ?e je naredil izpit je moral te oznake vedeti saj ni pri?el ?ez teorijo kaj ?ele, ?ez izpitno vo?njo. Dobra fora sam ?al ne pali ;)

 

Zmedu jih bo pa cist......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, zraven je pa Kurba mala :D

 

?e mal zraven je pa mali oto?ić Babina guzica. In jest sem stala na njej, lepo prosim :P

Je pa to vse v sklopu Kornatov.

 

Aja pa ?e rt z najbolj zanimivim imenom: Rt Sko?i djevojka :hohoho:

 

Sem pre?tudirala celo nauti?ko karto, ja :D

 

 

Lep oto?ek.... sem ta vikend jadral tod okoli..... :aaaaa:

post-228-1243580715_thumb.jpg

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena tabla z na?e poti po nekdanji Jugi, ime naselja vam bo v?e?! <_<:hohoho:

 

Velikost slike, ma jebemu sunca jih bom-o za?el sam likvidirat, ?e nebojo pravih dimezij, ok ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koga; velke Babe, ki ne Dajo al velke slikce? <_<:P:hohoho:

 

Lej da si nau? kj naredu, naslednje slike .... :rolleyes:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lejte, en je fi?ota prklenu kokr osla! :hohoho:

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/foto...do-ukradli.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JANEZ NA SHUJ?EVALNI DIETI

 

Janez v ?asopisu prebere oglas za shuj?evalno podjetje. Ves sre?en nad odkritjem pokli?e njihovo tajnico in se prijavi za tridnevni program " Minus 5 kg ".

Naslednji dan na vrata potrka 19 - letna lepotica, ki ima na sebi le teka?ke copate in okoli vratu napis "?e me ulovi?, sem tvoja!" Brez pomislekov se po?ene za njo, ter jo po nekaj kilometrih popolnoma iz?rpan dohiti in si jo privo??i z zadnjimi mo?mi.

Enako se ponovi naslednja dva dneva.

?etrti dan tehta natan?no 5kg manj.

Navdu?en ?e enkrat pokli?e podjetje in naro?i petdnevni program "Minus 10 kg ." Naslednji dan zasli?i trkanje na vratih, in ko jih odpre, se pred njim bohoti najlep?a ?enska, na sebi pa ima le teka?ke copate in napis: "?e me ulovi?, sem tvoja!" Janez oddirja za njo.

 

Ker je dekle v odli?ni formi, potrebuje kar nekaj ?asa, da jo ulovi, a je seks z njo vreden vseh naporov. V naslednjih dneh se rutina ponovi in Janez ?esti dan veselo ugotovi, da je shuj?al 10 kg .

 

Odlo?i se, da bo tokrat ?el do konca, in naro?i ?e sedemdnevni program "Minus 20kg."

"Ste prepri?ani?" ga vpra?a tajnica pri podjetju. " To je na? najte?ji program."

 

"Popolnoma", odgovori Janez. Naslednji dan zopet zasli?i trkanje na vratih, in ko jih

odpre, pred sabo zagleda mi?i?astega ?rnca, ki na sebi nima ni?esar, razen roza teka?kih copat,

okoli vratu pa napis: "?e te ulovim, si moj!"

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa, da vidimo kdo bo dojel v ?em je problem tukaj. marko, Yavarye in Tich, vi pa tiho. :P

Objavljena slika

Pa ?e ena uspe?na prito?ba nekega Nissanovca. :P

Objavljena slika

 

Da ne izdam prevec....kot sta Murat in Jose rekla...everybody....XXXXX - XXXXX

 

:bravo:

 

Rad bi samo videl tale test......v zivo....kreteni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredi zadi??? Kaj te to ma pogon 4×4 al ka? Porka strela.....:hohoho:

 

Blizu si....samo na pol daj....in na pravo stran

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Valda nima sprednjega pogona?

 

No al pa je kak ?eh ki je predelal avto in vanj vgradil ?e en motor...... ker pa ni sinhroniziral menjalnika... mu zdej zadeva vle?e na sprednje gume.... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Valda nima sprednjega pogona?

 

No al pa je kak ?eh ki je predelal avto in vanj vgradil ?e en motor...... ker pa ni sinhroniziral menjalnika... mu zdej zadeva vle?e na sprednje gume.... :ne vem:

 

Miate so se vedno imele RWD...tam kjer so jo upasali...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.