Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pride gospod v vinsko klet in vpraša:
- "A imate rolerje?"
- "Ne, gospod, nimamo."
- "Kaj pa kolesa?"
- "Ne, gospod, nimamo. Mi smo prodajalna vina."
- "Potem mi pa dejte buteljko vina. Bog mi je priča, da sem se hotel s športom ukvarjat..."

Popravljeno od Slivka
Slovnica
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokliče poveljnik vojaka v svojo pisarno in mu naroči:

- "Pojdi na stranišče in si ga zdrkaj."

Vojak presenečen nad ukazom, ampak komanda je komanda, zato odide in opravi. Nato se vrne nazaj k poveljniku in poroča, da je nalogo opravil. Poveljnik mu ukaže:

- "Pojdi in ponovi, še enkrat,"

Vojak presenečen, ampak v vojski je komanda in vojak mora ubogat. Obrne se in gre izpolnit ukaz. Potem se vrne k poveljniku in poroča, da je nalogo opravil. In poveljnik mu spet ukaže:

- "Pojdi na stranišče in si ga zdrkaj še tretjič."

Vojak se poslušno obrne in odide izpolnit ukaz. Ko se vrne k poveljniku, mu poroča:

- "Opravljeno, čeprav že ni bilo več s čim, saj sem prej že dvakrat..."

Poveljnik mu reče:

- "Dobro. Tu imaš ključe od avta. Odpelji se na Ljubljansko obvoznico. Moji hčerki je tam crknil avto. Poišči jo in jo odpelji k meni domov."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Pokliče poveljnik vojaka v svojo pisarno in mu naroči:

- "Pojdi na stranišče in si ga zdrkaj."

Vojak presenečen nad ukazom, ampak komanda je komanda, zato odide in opravi. Nato se vrne nazaj k poveljniku in poroča, da je nalogo opravil. Poveljnik mu ukaže:

- "Pojdi in ponovi, še enkrat,"

Vojak presenečen, ampak v vojski je komanda in vojak mora ubogat. Obrne se in gre izpolnit ukaz. Potem se vrne k poveljniku in poroča, da je nalogo opravil. In poveljnik mu spet ukaže:

- "Pojdi na stranišče in si ga zdrkaj še tretjič."

Vojak se poslušno obrne in odide izpolnit ukaz. Ko se vrne k poveljniku, mu poroča:

- "Opravljeno, čeprav že ni bilo več s čim, saj sem prej že dvakrat..."

Poveljnik mu reče:

- "Dobro. Tu imaš ključe od avta. Odpelji se na Ljubljansko obvoznico. Moji hčerki je tam crknil avto. Poišči jo in jo odpelji k meni domov."

Dober čeprav star več kot midva.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En Mazdaš se je poročil. pa njemu na čast en vic:

 

- Dragi, me imaš rad?
- Seveda, rad te imam, draga.
- Boš opustil alkohol zaradi mene?
- Bom, draga.
- Se ne boš podil za drugimi ženskami?

- Ne bom.
- In cigarete, to boš tudi pustil?
- Bom.
- Mi boš dajal tudi svojo plačo?
- Seveda.
- Boš tudi svoje življenje dal zame?
- Bom, draga, ker kaj za en k*** pa mi bo tako življenje …

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški pripelje svojega prijatelja domov na večerjo. Nenajavljeno. Direkt po službi ob pol štirih popoldan.

Žena ga prične nadirat, prijatelj pa se samo usede poleg in posluša.

Žena: »Nimam frizure, sem brez make-upa, hiša je v razsulu, posoda je umazana v koritu, še vedno sem v pižami … in danes se mi pa res ne da še kuhati. Zakaj za vraga si pa zdaj še njega pripeljal domov?«

Mož: »Ker razmišlja, da bi se poročil … pa sem mu obljubil demo verzijo.«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Turist na tropskem otoku spozna ljubko domačinko in jo povabi v svojo sobo. Ko se slačita, jo vpraša: »Koliko si stara?«
»Trinajst.«
»Kaj?? Takoj se obleci in izgini!!«
Na vratih se deklica ustavi in ga nasmejana vpraša: »Vraževeren si, kajne?«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride stara mama, že v poznih letih h ginekologu in prosi za kontracepcijske tabletke.

Dohtar začuden gleda, potem pa vpraša: "Ja, mamca, kaj pa boste vi s temi tabletkami?"

"Ja, veste gospod doktor, te tabletke me zelo pomirjajo."

"Pomirjajo?"

"Ja. Pomirjajo. Vsako jutro dam vnukinji eno v mleko, potem pa sem cel dan mirna ..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.