Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Na poti v službo me ustavi policija.
- "Dobro jutro, kam greste?" 
- "Dobro jutro. V službo."
- "A imate kakšno potrdilo?"
- "Ja. Plačilno listo. Izvolite."
Gleda nekaj časa, nato mi reče:
- "Gospod, to ni dovolj."
- "Vem, ampak toliko dajo, lih za položnice je."

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se še komu dogaja, da se v izolaciji pogovarja s predmeti? Pri meni doma je zaradi tega cela štala.

Pralni in sušilni stroj sta ustanovila vsak svojo stranko in se prerekata, kdo je bolj zaslužen za pranje. Umazano perilo bosta zdaj prala v javnosti.

Hišni zvonec je v tem času na čakanju in ga skrbi za službo.
Razmišlja, da bi se prekvalificiral v požarni alarm in se zaposlil v javnem sektorju.

Sindikat luči zahteva dodatek za nočno delo. Ekonom lonec pa dodatek, ker je pod pritiskom.

Kuhinjski pult je razpisal prosto mesto tajnice. Pečica in friteza sta se prijavili in on se ne more odločiti, katera je bolj vroča.

Nihče se ne pogovarja z blazino. Širijo se govorice, da nič ne dela in da jo imam v hiši samo zato, ker spi z mano. Majica pa je spodnjice obtožila, da mi lezejo v rit.

Omara pravi, da ne bo več podpirala knjižnih polic in naj si zaslombo poiščejo na prostem trgu.

Okna na levi in desni strani hiše druga drugo obtožujejo manipulacije in širjenja lažnih novic, saj naj bi prikazovala le polovičarsko sliko stanja v svetu. Zato zdaj desna zahtevajo, da na levih zagrnem zavese.

Glavnik bo tožil ogledalo, ker njegovo delo predstavlja v negativni luči. Pravi, da v danih razmerah dela, kar lahko.

Komarniki se že pritožujejo, da bodo s prihodom pomladi preobremenjeni in zahtevajo, da rolete dobijo dodatna pooblastila.

Tehtnica v kopalnici je opozorila, da so razmere kritične. Hladilnik in štedilnik prelagata odgovornost drug na drugega.

Na tepihu se je nabral prah. Sesalcu je bleknil, naj mu ga potegne. Sesalec se je pritožil zaradi spolnega nadlegovanja.

Hladilnik je radiatorju rekel "ta topel". Radiator ga obtožuje homofobije.

Rože so prijavile plevel, da se je razlezel čez občinsko mejo.

In v osebni sferi... kot se mi to vedno zgodi, sem se zaljubil v zamrzovalno skrinjo. Za pivo in sladoled je vedno pripravljena, ampak se nikakor ne ogreje zame.

  • Všeč 3
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tom Hanks je preživel 4 leta na samotnem otoku, 1 leto na letališču, preživel je Aids v Philadelphiji, v 2.sv.vojni je rešil vojaka Ryana, v Vietnamu je kot Forrest Gump rešil 50 vojakov, gusarji so ga ujeli v Somaliji, preživel je Apollo 13, z Boeingom je pristal na reki Hudson... Če Tom Hanks NE preživi koronavirusa, se nam vsem slabi piše..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.