Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

- "Moja žena sploh ne zna peti."

- "Pa saj to ni nič hudega."

- "O, pa je, ker kljub temu poje..."

 

 

 

 

Življenje ni pravično. Najlepša leta sem porabil za to, da sem se naučil tri tuje jezike. Potem sem se pa poročil in zdaj mi žena ne pusti do besede...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas pokliče moja tašča, ki bi rada slišala svoje vnuke. Preklopim na zvočnik in poslušam. Malo se pogovarjajo, pa beseda nanese tudi o šoli in tako. Pa enkrat reče moja tašča:
T: "Kako pa verouk, imate to tudi doma?"
O: "Ne, verouka pa nimamo."
T: "Kako pa to? Kaj pa, če bi zdaj imeli verouk?"
O: "Ti nisi župnik."
T: "Tudi mamica ni učiteljica, pa vas uči."
O: "Ja, no, ja."
T: "No, pa začnimo: kje je Bog?"
Naš tatretji: "V naši kopalnici!"
Vsi ga začudeno gledamo, moja tašča je kar utihnila, on pa nadaljuje: "Ja, kaj? Tata vsako jutro trka po vratih in kriči: Moj Bog, a si še vedno noter..."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ženo sva se nekaj spričkala glede pospravljanja in mi zabrusi, da bo ona odpeljala otroke ven, jaz naj pa sam pospravim, če sem tak talent. Oni odidejo ven, jaz pa se lotim pometanja in pomivanja. Takrat pa na vratih pozvoni. Grem pogledat in zunaj stojita dve Jehovi priči: "Prišla sva te rešit." Povabim ju noter, prvemu porinem v roke metlo in smetišnico, drugemu vedro in cunjo. BIL SEM REŠEN!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Legendarni YU film in nepozabno branje oporoke; Zao mi je sto ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja! Ko je vas znao, ni u paklu mu neče biti teško! HOHOHO :)

 

 

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odprli so tudi avtopralnice. Folk je navalil nanje in so zopet ponekod čakali tudi pol ure in več, da so prišli na vrsto. 🤪

Izjava ene čakajoč pacientke:"Joj, še dobr da so nam odprl avtopralnico. Čist nč se ni več videl skoz šipe. Pa tud avto je bil ceu grozn.Res, skrajen čas, no".Ja pa baba, a nimaš doma  malo šampona za avto in en šlauf da ga malo opereš. Pa ne samo ona. A če bi bile avtopralnice zaprte še naprej, bi z robčkom očistila samo luknjo na šipi in bi gledala skoznjo? Res ne razumem enih ljudi.Je slabše za lak, ni tako temeljito avto opran kot ročno, moraš plačati za to pa še čakati v vrsti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je SpEkTr napisal:

Mogoče nimajo doma slaufa z vodo.. Bloki..

Imajo pa kakšno klet pa skozi njo povlečejo šlauf. Ali pa za silo neseš ven en zalivalnik za rože. Pa en škaf pol vode.Se moraš malo  znajti. A to je za nekatere že preveč razmišljanja. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.