Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Bolnica, magnetna resonanca.
Medicinska sestra:

- "Novak, na vrsti ste, vstopite!"

Pacient vstopi. Medicinska sestra:

- "Vi ste Novak?"

- "Ne, jaz sem Klinar"

- "Ja kje je pa gospod Novak?"

- "Novak je bil moj sosed. Umrl je pred dvema letoma in mi v oporoki zapustil termin za pregled. Izvolite dokumente..."

  • Haha 3
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za šankom sedi moški s sklonjeno glavo in videti je, da je zelo slabe volje.
Natakar ga opazi in vpraša:

- "Gospod kaj je narobe?"
- "Veste, skregal sem se z ženo. Rekla mi je, da se z mano ne bo pogovarjala cel mesec."
- "Gospod, mogoče to niti ni tako slabo. Saj veste, da malo miru ne škodi."
- "Vem, vem. Samo danes je zadnji dan..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ženska, ki je vozila avto v Omaghu, se je izgubila v snežni nevihti. Ni paničarila, ker se je spomnila, kaj ji je nekoč povedal oče. "Če kdaj obtičiš v snežni nevihti, samo počakaj, da pride snežni plug in mu sledi. "Seveda, kmalu je mimo prišel snežni plug, ona pa mu je začela slediti. Plugu je sledila približno 45 minut. Končno je šofer tovornjaka izstopil in jo vprašal, kaj počne. Pojasnila je, da ji je oče rekel, naj sledi plugu, če bo kdaj obtičala v snežni nevihti. Voznik je prikimal in rekel: "No, končal sem s parkiriščem ASDA, mi želite slediti do parkirišča LIDL? 😂

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bik stoji na travniku poleg avtoceste,
obkrožen s kravami in žveči travo ter ponosno dviguje glavo.
Na drugi strani ceste stoji zajček, se nenadoma zapodi proti travniku čez cesto, vendar ga povozi avto.
Bik se zareži:
- "Tako velika ušesa imaš pa ne slišiš avtomobila!"
Zajček s skrajnimi napori dvigne glavico in reče biku:
- "Ti imaš pa tako velika jajca, krave ti mora oploditi pa veterinar..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pogovarjajo Francoz, Američan in Slovenec o zvestobi svojih žena. Pa se oglasi Francoz:

- "Jaz vzamem en teden dopusta, a ženi rečem, da grem na službeno pot. Pa jo zasledujem in vidim vse: kam gre, s kom gre, vse!"

 

Se oglasi še Američan:

- "Mah, daj, jaz plačam zasebnega detektiva, da jo spremlja in mi on prinese fotografije, izpiske telefonskih pogovorov, poimenski seznam, kje se je s kom dobila za koliko časa,..."

 

Na vse to doda Slovenec:

- "Kakšna bedaka! Eden skrivaj zasleduje in rabi dopust, drugi plačuje detektiva,... Jaz pa enostavno zjutraj stopim na teraso v gatah in spodnji majci, vidim sosedo preko ceste in ji zakričim: 'Kako gre, kurba', ona pa meni: 'Kaj, jaz kurba? A tista tvoja pa s tem, pa z onim,...' Vse mi podrobno pove in to popolnoma brezplačno..."

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lovci lovijo, pijejo, lovijo, pijejo, še malo lovijo, pa še veliko pijejo.
Na koncu dneva se zberejo, kolikor so jih še držale noge in pregledujejo svoj ulov. Vsak vlači izza najbližjega grma svoj ulov: zajca, lisico, fazana, srno, divjega prašiča, Franceljna...
- "****, fantje! Franceljna smo ustrelili!"
V hipu se streznijo od groze, nabašejo Franceljna v avto in oddrvijo na urgenco v Klinični center. Čakajo, čakajo v čakalnici, nakar pride ven dežurni kirurg in reče:

- "Fantje, takole je. Strelna rana ni bila smrtna. Če mi vi ne bi Franceljna pripeljali že odrtega in spucanega, bi ga lahko še rešili..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se odločijo policaji, da bodo prodali dve leti starega golfa. Pa se z njim odpeljejo na sejem, vendar ga nihče noče kupiti, ker ima prevoženih 200 000 km. Pridejo policaji nazaj do komandirja, mu povedo za kilometražo, on pa reče, da bodo enostavno zbili km. Pa zbijejo na 20 000, nakar reče komandir: "Eh, zdaj pa ma tako malo prevoženih kilometrov, da ga bom kar jaz kupil..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega moram spisat v angleščini, ker v prevodu bi izgubil smisel...

 

 

Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking.
Lady 1: "What’s that?"
Lady 2: "A condom. This way my cigarette doesn’t get wet."
Lady 1: "Where did you get it?"
Lady 2: "You can get them at any drugstore."
The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers.
Lady 1: "Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Supermarket išče novega prodajalca:

Šef: "Kaj bi priporočili ženski, ki bi rada očistila okna?"
Kandidat: "Stelex, seveda."
Šef: "Lepo. Kaj pa če bi nekdo hotel očistiti vrata dnevne sobe?"
Kandidat: "Spet Stelex."
Šef: "Zakaj pa Stelex?"
Kandidat: "Ja večina vrat za dnevno sobo je danes steklenih."
Šef: "V redu, vidim da sodelujete in razmišljate samostojno. Kaj pa če bi nekdo hotel očistiti mizo v jedilnici?"
Kandidat: "Stelex, seveda."
Šef: "Zakaj pa?"
Kandidat: "Ja večina ljudi ima na mizi v jedilnici steklo."
Šef: "Zelo dobro. Kaj pa bi priporočali ženski, ki ima menstruacijo?"
Kandidat: "Stelex, seveda."
Šef: "No, tu pa smo malo mimo. Mislim, da Stelex ni ta pravo?"
Kandidat: "Zakaj pa ne? Če ne more seksat, naj pa puca..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.