Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Mislim, da Segi ne bo zameril, ?e njegove posre?ene posnetke iz rubrike Male ?ivali... pove?emo tudi s to rubriko.

Osebno menim, da gre za za huj?i problem od drog, po mojem gre za hudo obliko zastrupljanja.

TU

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...

Takole pa se nisem nasmejal ?e lep ?as :D ...............?alostno toda resni?no <_<

 

 

Pravzaprav nisem nikoli razumel zakaj se seksualne potrebe mo?kih in ?ensk tako razlikujejo. In nikoli nisem razumel vsega ostalega sranja v zvezi z Venero in Marsom. Prav tako nisem nikoli razumel zakaj mo?ki razmi?ljajo z glavo, ?enske pa s srcem.

Na primer: lepega ve?era prej?nji teden sva bila z ?ensko zve?er v postelji. Strast se je za?ela razplamtevati...

Ko je ona naenkrat rekla:"Ne morem danes, nisem razpolo?ena... ?elela bi, da me samo malo dr?i? v naro?ju."

Osupel sem rekel: "KAJ??... Kaj je zdaj pa to?"

In nato je izrekla besede, ki se jih boji vsak normalen mo?ki na planetu:

"Ti enostavno ne razume? moje ?ustvene potrebe ki jih imam kot ?enska, da bi zadovoljila tvoje fizi?ne potrebe ki jih ima? kot mo?ki."

Na moj butasti pogled je odgovorila:

"Mar me ne more? ljubiti tak?no kot sem in ne zaradi tega, kar po?nem s tabo v postelji?"

Glede na to, da sem ugotovil, da ta ve?er ne bo ni? sem se obrnil na bok in zaspal.

Naslednji dan sem poklical v slu?bo in sporo?il, da imam dopust in da bom ?as pre?ivel s svojo ?ensko. Najprej sem jo peljal na kosilo, nato pa ?e v velik nakupovalni center z velikim oddelkom za ?ensko garderobo. Poskusila je nekaj zelo dragih kompletov a ker se ni mogla odlo?iti katerega bi imela sem ji rekel, da ji bom kupil vse tri. Hotela je tudi ?evlje, ki bi se skladali s kompleti, in rekel sem ji, da ji kupim po en par za vsak komplet. Nato sva ?la ?e do oddelka z nakitom, kjer sem ji kupil par diamantnih uhanov. Da vam re?em ... bila je taakoo vzburjena. Ziher je pomislila, da sem tik na tem, da bankrotiram. Pomislil sem da me malo testira, ko si je za?elela ?e znojnice za tenis, ?eprav ?e v ?ivljenju ni dr?ala loparja v rokah. Mogo?e si je za?ela misliti, da jo malo zafrkavam ko sem samo rekel: "Seveda, draga." Od silnega vznemirjenja je bila tik na tem, da do?ivi orgazem. Nasmejana je kon?no rekla:

"Mislim, da bi to bilo vse, pojdiva do blagajne."

Komaj sem se zadr?eval, da nisem prasnil v smeh, ko sem ji rekel:

"Ne morem danes, nisem razpolo?en."

Obraz ji je pobledel, spodnja ?eljust pa se ji je spustila do kolen:"KAJ??" Nato sem ji rekel:

"Samo sem hotel da DR?I? vse te stvari v naro?ju nekaj ?asa ... Ti enostavno ne razume? moje finan?ne probleme ki jih imam kot mo?ki, da bi zadovoljil tvoje potrebe po nakupovanju, ki jih ima? kot ?enska."

In ko je ravno bila na tem, da me ubije s pogledom sem ji rekel:

"Mar me ne more? ljubiti taksnega kot sem, temve? samo zaradi stvari, ki ti jih kupujem ?"

O?itno tudi nocoj ne bo ni? ... :bravo:

 

:rispekt: tistemu ki se je to izmislil, ?e je pa resni?na pol pa :rispekt::rispekt::rispekt: DO TOKIA!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,to finto sn pa ?e sli?al,ampak je pa res svetovna! :bravo::rispekt: Kaki so kaj ?enski komentarji na to? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,to finto sn pa ?e sli?al,ampak je pa res svetovna! :bravo::rispekt: Kaki so kaj ?enski komentarji na to? :P:hohoho:

 

 

Ni jih... :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekej na temo (resni?na prigoda) kako se kupuje makino! :bravo:

 

Sta ?la moj mehanik in njegov kolega kupovat Pe?oja 206, mehanik je biv kot glavni pogajalski maher, na tem podro?ju se je res izkazal! :jupiii:

 

Prodajalec je bil sin - v maminem imenu. In je bila sprva cena nastavljena na 2 M sit, pa se za?nejo pogajanja, mehanik ponudi 1.9 M, prodajalc kli?e mamo, ta re?e da ne, da za tak drobi? ga pa ne da. Sledi ponudba mehanika miljon osmsto pedst plus ?e par stvari, in sicer: "zraven vam damo ?e debevga zajca, mjhnga psa, ter velicga ma?ka! :ne vem:

 

Pa sine ves zmeden kli?e mamo, da mu zdej poleg ke?a 1.85 M ?e neke ?vali ponujajo za dodatek, v tistem pa mama vidi, kam pes taco moli (da je o?itno na poti do nje cev ZOO) in re?e; "OK 1.85 M, samo nikar mi pa nobenih ?vali vozit, ti sam dnar ?imprej dobod, pa dam prid, brez raznih zajcev, psov in ma?kov!" :hohoho:

 

Mislm da pri takih "?ivalsko" neizprosnih pogajalcih bi se ?e vsak vdal v ni?anje cene! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je blo neki govora o ?rnogorskih urnikih, pol je tut tole kr u kontekstu, vsak vonabi direktor?k! :D

 

Ej a "Fizi?ki radnik" je tud ?rnogorc? :D:hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

> Stvari, ki jih lahko po?nete medtem ko ?akate na zeno v nakupovalnih

> centrih:

>

> - Vzemi 50 skatel kondomov ter jih naklju?no pome?i v vozi?ke, medtem

> ko ljudje ne gledajo.

>

> - Na oddelku z urami nastavi vse budilke da pri?nejo zvoniti z

> zamikom po 1 minuto ena za drugo.

>

> - Naredi ?rto s paradiznikovim sokom, ki vodi do zenskega stranis?a.

>

> - Premakni opozorilo "POZOR, SPOLZKA TLA!", tam kjer je na tleh laminat.

>

> - Postavi sotor na oddelku z opremo za kampiranje, povej ostalim

> ljudem da bos malo zadremal; povabi jih da ti se pridruzijo ter naj

> prinesejo s seboj blazine za pod glavo z oddelka s posteljami.

>

> - Ko te prodajalec vprasa ?e ti lahko pomaga, pri?ni jokati ter ga

> vprasaj: "Zakaj me ljudje ne morejo pustiti pri miru?"

>

> - Poglej naravnost v nadzorno kamero kot da se bi gledal v ogledalu

> in si ?isti nos s prstom.

>

> - Na oddelku za lov, vzemi pusko v roke ter prodajalca vprasaj kje

> prodajajo

> tablete proti depresiji.

>

> - Ko slisis sporo?ilo iz zvo?nikov, se vrzi na tla, zvij se ter

> skr?i roke in noge k sebi ter zakri?i: "NE! ze spet ti ?udni glasovi."

>

> - Pojdi v kabino za pomerjanje obleke ter po par minutah zakri?i: "Hej!

> Tukaj je zmanjkalo toletnega papirja.

>

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.