Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

golf II sigurno dizel pa razne zivali zadaj....hehe nekam znano mi je to

 

se spomnim pa (ceprav ne vem ce je to smesno) par let nazaj na avtocesti beograd-ruma sem peljal na tem pasu kot je golf na sliki, na pasu kjer je sharan na sliki pa je bil kamion ki je cistil sneg na cesti (snega pa skor nic)..s tem da je vozil proti meni!!!! je pa res da je imel oranzno luc na strehi prizgano :D

jaooo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Denis, ?e zdej mi je sme?n tale tvoj podpis, sploh po tistem kar sm ti u?eri povedu ob Ravbarju, ko sm najprej mislu da je fakin virus in sm ugasnu ki?to - total zaspan ?e tkt, pa tut ?eb biv buden neb n? bol? dojemov! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis, ?e zdej mi je sme?n tale tvoj podpis, sploh po tistem kar sm ti u?eri povedu ob Ravbarju, ko sm najprej mislu da je fakin virus in sm ugasnu ki?to - total zaspan ?e tkt, pa tut ?eb biv buden neb n? bol? dojemov! :hohoho:

 

Sj ga bom u kratkem po?as zamenju, upam da s k?nim bolj?im da se bo? ?e bl nasmeju! :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?iteljica vpra?a otroke: "Otroci, kdo lahko da luknjo v luknjo?"

 

Takoj se javi Mojca: "Jaz!"

 

Stakne kazalce in palce na rokah, naredi kvadrat in nastavi okrog ust.

 

"Bravo.

 

Kdo pa lahko da tri luknje v luknjo?"

 

Spet Mojca: "Jaz! Kvadrat dam okrog ust in nosa in imam tri luknje!"

 

V zadnji klopi se dvigne Janezek in pravi:

 

"Bom jaz nekaj vpra?al: Kdo pa lahko da devet lukenj v luknjo?"

 

Nih?e se ne javi, pa pove Janezek: "Mojci nabijemo flavto v rit!"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en dogodek, ki se lahko propeti samo men!

 

Neki so me zajebavale lu?i na avtu (kabel se mi je non stop iztiku iz ?arnce) in se jst odlo?m da pridm zadevi do konca! Avto zapeljem v klet kjer je usaj nekaj svetlobe (usaj tko sm mislu) nakar vidm da n? ne vidm! Ker ma pa moj ?ukc mo?ne ledice se odli?m da si bom pomagu z mobitelom. Uzamem sprednji in zadnji del ohi?ja ina ga dam na ukumolator! Stisnem k satan un kontakt ki zagrabi ?arnico in ugotovim da bi zadeva mogla funkcionerat neki ?asa! Zarad zmagoslavnega ob?utka pa seveda motori?no pozabim ohi?je od telefona na akumolatorju! V iskanju primernega parkplaca se podam na cesto, nevedo? da mam ohi?je ?e zmeri v ma?ini! In kon?no ko zaklenem avto, uzamem mobi in ugotovim da ni ohi?ja! PANIKA!!! Odklenem nazaj avto, odprem havbo nakar spredn del ohi?ja pade spodaj na plastiko in ga hitro pograbim, zadnjega dela pa nikjer od nikjer! I??em z mobitelom ne vem kok ?asa, zadnjega dela nikjer! Pogledu sm usako ?pranjo! Grem ?e pogledat od kleti do bloka kje bi biu ta del ohi?ja! N?!!! U?gem avto, zapeljem nazaj, fajn pobremzam, hitr speljem, to 2x ponovim, ohi?ja nikjer! Pustim use u ku**c in grem lepo domov spat! Zjutraj se zbudim, u?gem avto in se odpeljem do sieste na kavo! Lepo popijem kavico in se odpravim do ?ihta! Za foro se odlo?im da pogledam kje bi lahko biu ohi?je ker je bila ?e lepa svetloba in glej ga zlomka, ohi?je me po?aka direkt na mi?ini!!! Najprej sm mislu da imam privide, a useen je biu tam! Kako je to mo?no nimam pojma, zve?er ga definitivno ni blo na motorju zju3 me pa po?aka na ma?inci nepo?kodovan! Uglavnm, ugorovu sm naslednje:

 

- MAZDA je odli?na za shranjevanje ohi?ja va?ega telefona!

- Nkol ne svetite z telefonom brez ohi?ja okol ma?ine in ga potem seveda motori?no pozabite v motornem prostoru!

- Raj jurija za svetilko kot pa 30 EUR za novo ohi?je telefona!

 

Sicer je pa res tud to da to lah rata sam men!

:bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis poudark je na besedi MOTORI?NO! :hohoho::bravo:

 

Mislm pa da se te je bo?i?k usmilu in ti prnesu ?e en ohi?je! :ouje:

 

Kterga leta ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena bu?eva...(film?k)

 

Pa ?e neki...

 

Par?ek med seksom:

ONA: Oh...jaaaaa....ohhh....jaaaaaa.....govori

mi umazane stvari........

 

ON: Kuhinja,

kopalnica, dnevna soba, avto.......LOLZ11!!

Bush_And_Blair__s_Answers_On_The_Middle_East.wmv

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki ju?noameri?ki znanstvenik je po dolgem prou?evanju in raziskovanju odkril, da ljudje, ki so seksualno premalo aktivni, vedno dr?ijo roko na mi?ki, ko ?itajo e-maile.

 

Dobro, dobro!

 

Ne rabi? sedaj dvigovati roke. Je ?e prepozno!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi babo nalomu ne pa da bi ji pomagal..

 

He he,pa pol kr avto tam pustijo! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.