Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Kva se je u?eri zgodil tle na sodi??u! :blink:

 

Neka stranka (stari Jugo maher) ?aka, pa je biv pol na obravnavi fuul kasnej navrst kot je mev na vabilu napisan in se je dec orng razpizdu na varnostnico in ji zagrozil da gre zdele kuj do odvetnikov Ćifurinov in da bomo mi ?e vidl! :bravo:

 

Ona mu je pa rekla, naj pozdrav vse Ćifurine od najmalj?ga do najstarej?ga! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ob videnju tegale sm se upra?al ?e se ?e sploh spla?a met avto!!!!

Nasmejal sem se pa tud!!!!!

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

http://www.izklop.com/link.php?id=21525

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob videnju tegale sm se upra?al ?e se ?e sploh spla?a met avto!!!!

Nasmejal sem se pa tud!!!!!

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

http://www.izklop.com/link.php?id=21525

 

Hudo to bi moral na dreg uzet :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he :D

 

simpl naredit, vzame? en traktor dizelco ven pa enga bencinarja not :D samo mogo?e bi bilo treba ?e kaj z menjalnikom preuredit - zobnike

 

nerabs motorja menat das od kngs wv turbino gor pa menjalnik zamenas pa leti bol k vsak avto :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri se mi je porodila ideja oz. loh bi se rekl da sm biv za moment jasnovidec in sm vidu natanko 2 dni vnaprej! <_<

 

Kot prvo sm ugotovu da imam od vseh bab najraj mazdo. No in ker naj bi ?ov jutr na neko poroko (kamor zlo vrjetn ne grem), pol bi ?la v tem primeru z mano mazdurina kot spremlevavka! :danzoman:

 

Pol bi me pa tm na poroki vsi spra?val in komentiral da kje mam pa punco, pa bi odgovoru, da zuni ?aka, pol bi te?il, da naj pride not, pa bi jim jz razlo?u da ne da je tok srame?liva, pa? pa da je pre?iroka, preglasna in da v moji dru?bi ponavad ?ist preve? popije! Potem bi dodav, da enkat ko se je kolega (mazdohist) nanjo total raspizdu, jo je nabov in to tok mo?no d se ubo?ica ?e dans komi premika. No kar pa je najhuj, da jo vsi nadlegujejo in ?latajo (?altajo) tut v moji prisotnosti in da zato ne ?eli notr pridt, ker bo sicer obup. B)

 

Kva bi me vsi ?zmeden? in pa :blink::hohoho:

 

No upam da se je useen dobr sli?ala tale moja domi?ljijska prigoda! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poroke so fajn. tam so (samske) ?enske, ?ist razne?ene in fou?, ker bosta novoporo?enca seksala to no? in jih je lahko spravit v "posteljo" (skladi??e, kuhinjo, avto, ...)

 

tako pravijo.

 

 

ReDevil, jaz ti priporo?am, da gre? na poroko. :bravo::danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pol bi me pa tm na poroki vsi spra?val in komentiral da kje mam pa punco, pa bi odgovoru, da zuni ?aka, pol bi te?il, da naj pride not, pa bi jim jz razlo?u da ne da je tok srame?liva, pa? pa da je pre?iroka, preglasna in da v moji dru?bi ponavad ?ist preve? popije! Potem bi dodav, da enkat ko se je kolega (mazdohist) nanjo total raspizdu, jo je nabov in to tok mo?no d se ubo?ica ?e dans komi premika. No kar pa je najhuj, da jo vsi nadlegujejo in ?latajo (?altajo) tut v moji prisotnosti in da zato ne ?eli notr pridt, ker bo sicer obup. B)

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste, ki bodo hotli drugim ornig in takoj pomagat :D

 

http://www.dailymotion.com/visited/search/...-wwweasywitzede

 

sem ?e ene parkrat videl, ampak vsaki? dobim solze v o?i - od smeha da ne bo pomote :lol:

 

 

 

pa ?e pametni nasveti od na?ih mamic

 

Moja mati me je nau?ila …

 

 

1. Moja mati me je nau?ila spo?tovati dobro opravljeno delo : "?e se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar po?istila!"

 

2. Moja mati me je nau?ila religije: "Zdaj pa moli, da bo to ?lo ven iz preproge!"

 

3. Moja mati me je nau?ila osnov potovanja v ?asu : "?e ne bo? sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo odneslo tri dni dale?!"

 

4. Moja mati me je nau?ila logike: "Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"

 

5. Moja mati me je nau?ila ?e ve? o logiki: "?e bo? padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne bo? ?el z mano v trgovino!"

 

6. Moja mati me je nau?ila previdnosti: "Nosi vedno ?isto perilo, kaj ?e se ti zgodi nesre?a!"

 

7. Moja mati me je nau?ila osnov ironije: "?e se bo? ?e naprej drl, se bo? imel zakaj dreti!"

 

8. Moja mati me je nau?ila osnov osmoze: " Zapri usta in jej!"

 

9. Moja mati me je nau?ila ekstremnega zvijanja telesa : "Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"

 

10. Moja mati me je nau?ila potrpljenja: "Tukaj bo? sedel, dokler ?pina?a ne bo izginila!"

 

11. Moja mati me je nau?ila meteorologoje: "Tvoja soba je tak?na, kot bi skoznjo ?el tornado!"

 

12. Moja mati me je nau?ila hinav??ine: "?e sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"

 

13. Moja mati me je nau?ila primernega vedenja: "Nehaj se obna?ati kot o?e!"

 

14. Moja mati me je nau?ila zavisti: "Na svetu je na milijone manj sre?nih otrok, ki nimajo tako ?udovitih star?ev kot ti!"

 

15. Moja mati me je nau?ila pri?akovati: "Samo po?akaj, da pridemo domov!"

 

16. Moja mati me je nau?ila o sprejemanju stvari: "Dobil jih bo?, ko pridemo domov."

 

17. Moja mati me je nau?ila osnov medicinskih znanosti : "?e ne bo? nehal ?kiliti, ti bodo o?i tako ostale!"

 

18. Moja mati me je nau?ila ?pijona?e: "Obleci si pulover! Mar misli? da ne vem, kdaj ti je hladno?"

 

19. Moja mati me je nau?ila humorja: "Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"

 

20. Moja mati me je nau?ila kako odraste?: "?e ne poje? zelenjave, ne bo? nikoli zrastel!"

 

21. Moja mati me je nau?ila osnov genetike: "Prav tak si, kot o?e."

 

22. Moja mati me je nau?ila, da se zavedam svojih korenin : "Zapri vrata za sabo! Misli?, da ima? rep?"

 

23. Moja mati me je nau?ila modrosti: "Ko bo? star toliko kot jaz, bo? ?e razumel."

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://lucka.blog.siol.net/2007/02/12/policijski-zapisniki/

 

 

Ob telih zapisnikih sem se pa nasmejal!!!!

 

Kere bedne :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.