Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Za vse ki bi radi pri?paral ....nakup obvezen,jaz bom v avto vtaknil 3 :):vskalo::vskalo:

http://privoscite.si/slovenija/2820/50-pop...-porabo-goriva/

 

kolega je v avto monteru ?e 5 dodatnih 12V uti?nic ... zdej more 5L bencina 100km iz kestla vn spustit da mu kestla ne odpre ... :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

sam mor? bit pa ?e res budala da to kup? sam me zanima kolk folka je to ?e dejansko kupl :vskalo::vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Za vse ki bi radi pri?paral ....nakup obvezen,jaz bom v avto vtaknil 3 :):vskalo::vskalo:

http://privoscite.si/slovenija/2820/50-pop...-porabo-goriva/

 

Pa to sploh ?e ni vse, z njim lahko polnite ?e telefon brez porabe goriva in dobite modro AMBIENT LIGHT!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo bomo nekateri od?li volit na?ega kandidata za predsednika R Slovenije.

Nekateri boste ostali v topli postelji, nekateri boste od?li na Martinovo kosilo, ker bo Martinova nedelja. Veliko ljudi politika ne zanima, vseeno bi vam rad v nekaj stavkih v ske?u, ponazoril, kaj je to politika:

 

Med kosilom sin Denis vpra?a o?eta: ""Ata, kaj je to politika?"

O?e mu odgovori:

" Vidi? sinko, politika slu?i namenu, da se v neki dr?avi ve, kaj kdo dela. Kot na primer: v na?i dru?ini jaz delam, prina?am denar, jaz sem torej kapitalist. Mama ta denar razporeja, in poskrbi za to, kar potrebujemo - ona je torej vlada. Na?a hi?na pomo?nica opravlja vsa dela po hi?i, ona je torej delavski razred, a dedek je kot sindikat - spremlja, da vse funkcionira.

Vsi ?elimo, da bo tebi dobro, ti si torej na? narod, tvoj mali brat pa je na?a bodo?nost. "A si razumel?, ga vpra?a o?e".

Sin mu odgovori: " nisem prav preve? razumel, moram razmisliti, prespati, ti bom odgovoril zjutraj.

Sredi no?i je Denisa prebudil jok mlaj?ega brata, ki se je pokakal v plenice. Posku?al je zbuditii mamo, ampak ona je spala kot ubita. ?el je v sobo hi?ne pomo?nice, ko vidi tam, kako o?e ska?e po njej in jo kre?e, a dedek sploh ni reagiral, ?eprav je buden sedel na kav?u in gledal TV.

 

Zjutraj ga o?e vpra?a, ?e je razumel, kaj je to politika?

 

Denis mu odgovori:

"Normalno, razumel sem. Kapitalisti kre?ejo delavski razred, vlada spi, sindikat je nezainteresiran.

Na narod nih?e ne polaga pozornosti, a bodo?nost nam je v dreku

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa: kondenzator, upor?ka, pa varovalka? NMF, nism vedu, da se od zdej naprej nabira v kondenzator ne samo ?trom ampak tut gorivo :hohoho::hohoho::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozabu si na ledico :D it's where magic happens..

 

aaaaaa to je to to?no, usmernik itaq, da benz ?iba nazaj u tank, u druo stran je pa neprehodn :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Placebo efekt, je najve?ji motivator kar jih lahko je pri ?loveku. Tako tale naprava tudi ?ude?no deluje :) Kot med drugo svetovno vojno ko so vojakom dajali ?ude?no vodo za mo?, ki ni bila ni? drugega kot voda, ampak hej, delovala pa je :hohoho:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Placebo efekt, je najve?ji motivator kar jih lahko je pri ?loveku. Tako tale naprava tudi ?ude?no deluje :) Kot med drugo svetovno vojno ko so vojakom dajali ?ude?no vodo za mo?, ki ni bila ni? drugega kot voda, ampak hej, delovala pa je :hohoho:

 

Space Jam varianta... jep jep, alpa super duper tablete proti glavobolu aka mentos bonbon?ki :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Space Jam varianta... jep jep, alpa super duper tablete proti glavobolu aka mentos bonbon?ki :)

 

 

to je tak, ko so delal eno raziskavo (mislim, da na mythbusters), ko je ?lo za tablete proti slabosti na avtobusu. U bistvu so jim pa dal ene ?ist navadne bonbob?ke, slabo pa nobenmu ni blo, to potrjuje da je vse u glavi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Placebo efekt, je najve?ji motivator kar jih lahko je pri ?loveku. Tako tale naprava tudi ?ude?no deluje :) Kot med drugo svetovno vojno ko so vojakom dajali ?ude?no vodo za mo?, ki ni bila ni? drugega kot voda, ampak hej, delovala pa je :hohoho:

 

 

Ja sej, tole kupjo potem pa za?nejo sami bolj ?parovno vozit in se poraba zmanj?a in potem so pametni kako stvar "res" deluje.

 

To napravo bi jaz preimanoval v: IQ test oz. Idiot test. Vsak, ki ima to v avtu se mu kot prvo takoj odvzame volilna pravica, potem pa ?e pravica do razmno?evanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokaj aktualen forumski vic:

 

Vozi se tip s punco v novem BMW-ju, in naenkrat re?e:

• Joooooojj, morem ti nekaj povedat..

* Kaj, povej?!?

• Poro?en sem in imam otroka!

* Kak si me pa zdaj prestra?il, p**** ti materna, jaz sem mislila da BMW ni tvoj!!!

:hohoho:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am ena slikca je welness hotel Frymburg, kjer sem slikan tako da bi ravno pod njo bil loh sfotoshopan :)

 

:)

post-2637-1352401366_thumb.jpg

post-2637-1352401388_thumb.jpg

post-2637-1352401410_thumb.jpg

post-2637-1352401511_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jur?ek gre v ?olo v naravi.

 

Jur?ek : U?iteljica, jaz vedno spim zraven o?ija in mamice.

Uciteljica: Ja vredu Jur?ek bos pa zraven mene spal.

Jur?ek : Sam mam vedno prst v njenmu popku.

U?iteljica: Ja prav, ga bo? lahko imel.

 

?ez nekaj ?asa...

U?iteljica: Ja Jur?ek , to pa ni ve? popek!

Jur?ek : Sej tut prstek ni ve?! :P:hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zoki gre lovit ribe na prepovedano obmo?je. Rib veliko, skoraj ve? kot vode. V trenutku ima polno mre?o rib, ko pride policija.

Policist: Zoki, ribarjenje je tu prepovedano, zato bo? kazensko odgovarjal!

Zoki: To so moje ribe.

Policist: Kako?

Zoki: Lepo. To so moje ribe, vsako jutro jih prinesem sem, vr?em v vodo, jih pokli?em in se same vrnejo v mre?o...bi radi, da vam poka?em?

Policist: No daj, da vidim.

Zoki vr?e ribe nazaj v vodo, nekaj sekund ti?ine.

Nato re?e policist: Sedaj!

Zoki: Kaj sedaj?

Policist: Pa pokli?i jih...

Zoki: Koga?

Policist: Ja, ribe..

Zoki: Kak?ne ribe?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

:hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.