Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Fant po?lje punci SMS: »Prosim uporabnika, naj se poro?i z mano.«

Ona odgovori: »Obvestilo uporabniku ? za to opcijo nimate dovolj sredstev na va?em ra?unu

 

:hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje so ?li v lovski tabor.

Rezervirali so dvoposteljne sobe, vendar nobeden ni hotel deliti sobe z Janezom, ker je grozno smr?al.

Odlo?ili so se, da ni po?teno, da bi bil vseskozi z njim le en sam, zato so se zmenili, da se bodo menjavali.

Prvi je prespal no? skupaj z Janezom in pri?el naslednje jutro na zajtrk z razku?tranimi lasmi in podo?njaki.

Vpra?ali so ga: "?lovek, kaj se ti je zgodilo?"

Odgovoril je: "Janez je tako smr?al, da sem samo sedel v postelji in ga gledal celo no?."

 

Naslednjo no? je bil na vrsti drugi... In zjutraj, enako - lasje vsi pokonci, podo?njaki. Rekli so mu: "?lovek, kaj se ti je zgodilo? Zgleda? grozno!"

Odgovoril je: "Ta Janez pa res ?aga. Nisem mogel spati, vso no? sem ga le gledal."

Naslednjo no? je bil na vrsti Mujo, pravi velikan, biv?i ?portnik - ?lovek od ?loveka.

Naslednje jutro je pri?el na zajtrk spo?it in zrihtan. "Dobro jutro vsem!" je pozdravil.

Niso mogli verjeti svojim o?em. Vpra?ali so ga: "?lovek, kaj se je zgodilo?

Odgovoril jim je: "No, pripravljena sva bila za v posteljo... ?el sem, objel Janeza, ga potrepljal po zadnjici in ga poljubil za lahko no?.

Potem je vso no? sedel v postelji in me gledal.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo? in ?ena sta na ve?erji v restavraciji. Naenkrat se njuni mizi pribli?na prekrasna mlada lepotica, da mo?u masten francoski poljub, mu pove da se vidita kasneje in odide.

 

?ena presene?eno bulji v mo?a in re?e, "Kdo pri vragu je bil to?"

 

"Eh", odgovori mo?, "ona je moja ljubica."

 

"Hjoj, dovolj je dovolj", re?e ?ena. "Poln kufer imam tega, ho?em lo?itev."

 

"?isto razumem", odgovori mo?, "ampak ?elel bi te spomniti, da ?e se bova lo?ila, pomeni to ni? ve? nakupovalnih potovanj v Pariz, ni? ve? prezimovanja na Barbadosu, ni? ve? poletij v Toskani, ni? ve? BMW in Mercedes v gara?i. Ampak odlo?itev je tvoja."

 

Ravno v tem trenutku v restavracijo vstopi skupni prijatelj, s ?udovito lepotico ob sebi.

 

"Kdo je ta ?enska, s katero je Jim?" vpra?a ?ena.

 

"To je njegova ljubica", re?e mo?.

 

"Najina je lep?a", odgovori ?ena

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

? ?zmeden?

 

a mi ?esa nvemo? :blink:

 

se opravi?ujem ... mau sm se zatipku ... napaka popravljena ... nisem ljubitel sausage partyjev ... bring me the vagina :hudicek:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip gre po nudisti?ni in zagleda lepoti?ko na trebuhu ...

 

Buli vanjo, ob?uduje krasno zaobljeno rit, na kateri je vtetoviran Josip Broz - Tito!

"Ojooooj, pa saj imate sliko na?ega pokojnega mar?ala! Nikoli ve? ne bo tako dobro, kot za ?asa Tita! Ga lahko poljubim?"

 

Ona prikima, tip pritisne en doooolg so?en poljub. Ona se nasmehne in se obrne, tip, kar paf od vsega razko?ja, pa na trebu??ku zagleda

vtetoviranega Milana Ku?ana!!!

 

"Ja pa tud' Ku?ana imate! Nikoli ve? ne bomo imeli takega predsednika, kot je bil Milan! A lahko tudi njega poljubim?"

 

In ona spet prikima, on pa poljubi Ku?ana pa ?e kaj okoli.

 

In gleda tip ni?e in vidi med dla?icami ?e eno tetova?o: "Kaj pa je tista kosmata glava spodaj?"

To je pa janez jan?a.

 

"Ooooo, veste kaj, ne mi zamerit, ampak tega bi pa jaz jebal do nezavesti...

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D

 

u?enec: - Everyday i'm shufflin

u?itelj - Nehaj!

u?enec: - Sorry for the party rocking

u?itelj: - kaj si misli? o sebi?

u?enec: - I'm sexy and I know it

...

u?itelj: - kak?en stil je to?

u?enec: - Opa gangnam style

u?itelj: - Greva k ravnateljici!

u?enec: - I i follow , i follow you.

 

Ravnateljica: Kdo sem jaz tebi?

U?enec: Ti ti ti ti ti ti ti ti moja ro?ica

Ravnateljjica: Ma kdo sem jaz tebi da tako z mano govori???

U?enec: Kraljica mojega si srca mladega

Ravnateljica: bom poklicala star?e na razgovor.

U?enec: Ne gane me ne gane me srce je kakor kamen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D

 

u?enec: - Everyday i'm shufflin

u?itelj - Nehaj!

u?enec: - Sorry for the party rocking

u?itelj: - kaj si misli? o sebi?

u?enec: - I'm sexy and I know it

...

u?itelj: - kak?en stil je to?

u?enec: - Opa gangnam style

u?itelj: - Greva k ravnateljici!

u?enec: - I i follow , i follow you.

 

Ravnateljica: Kdo sem jaz tebi?

U?enec: Ti ti ti ti ti ti ti ti moja ro?ica

Ravnateljjica: Ma kdo sem jaz tebi da tako z mano govori???

U?enec: Kraljica mojega si srca mladega

Ravnateljica: bom poklicala star?e na razgovor.

U?enec: Ne gane me ne gane me srce je kakor kamen.

 

haha, podobna fora kot sm jo do?ivu u vojski. In sicer smo delal test z rokovanjem oro?ja, pa za?ne poro?nik pet moji sovojakinji

ona pa njemu nazaj
:lol:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.