Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najkrajsa testna voznja... celih 6 sekund >> http://www.n24.de/n24/Nachrichten/Panorama/d/9024620/die-kuerzeste-probefahrt-aller-zeiten.html :) ... koncala se je pa takole:

 

frau-1_620x349.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo vznemirjena h?i re?e mami:
- "Mami, fant me je zaprosil in ne vem kaj naj naredim. Sej me ?e ne pozna dobro."
- "Poro?i se, h?i. Ne ?akaj, da bi te spoznal..."
 
 
 
Na pode?elju prijatelj vpra?a novope?enega voznika:
- ''No, kako ti gre kaj vo?nja?'' 
- ''Po ?ahovsko.''
- ''Kako, po ?ahovsko?''
- ''Zbijem kmeta, zbijem konja ?"
 
 
 
 
?tirje kirurgi razglabljajo...
Prvi:"Na operacijski mizi imam najraje  knigovodje. Notri v njih je vse pre?teto."
Drugi: "To ni ni? v primerjavi z elektri?arji. Razli?ne barvne kode te vodijo od organa do organa. Ni ?ans, da bi zgre?il."
Tretji: "Meni so najbolj v?e? knji?ni?arji, v njih je vse lepo zlo?eno po abecednem redu"
?etrti: "Najbolj enostavno je operirati ?efe! Ni srca, ni mo?ganov, ni jajc. In najbolj?e: glava in rit sta med seboj zamenljivi!"
 
 
 
Kdaj ve?, da je mo?ki copata?
Ko mu da? 100 kil sliv in skuha marmelado namesto ?nopsa.
 
 
 
 
Nekega dne sem pogledal ?eno in ji rekel:
- "Pred 25 leti sva bila brez avta, imela sva majhno sobico, sedela sva na oguljenem divanu in gledala ?rno-bel TV, jaz pa sem bil poro?en s ?udovito plavolaso petindvajsetletnico. Sedaj imava Veliko hi?o, mercedesa, usnjeno sede?no in najnovej?i plazma TV, jaz pa sem poro?en z debelu?no petdesetletnico. To nikakor ne gre skupaj...
 
Pa je rekla ?ena:
- "Ah, dragi, ti si kar poi??i ?udovito plavolaso petindvajsetletnico, jaz pa bom poskrbela, da bo? spet imel le majhno sobico, divan in ?rno-bel TV..."

 

 

 

Se pogovarjajo trije mo?akarji, ?igava ?ena je bolj trapasta.

Prvi: "?ena je kupila zunanji trdi disk, pa sploh ra?unalnika nimava..."

Drugi: "To ni ni?. Moja je namesto pralnega stroja kupila su?ilec..."

Tretji: "To vse skupaj ni ni?. Moja se vsak ve?er na?minka, oble?e mini-krilo in v torbico naba?e kondome. Pa sploh pimpeka nima..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospa pride k veterinarju in zahteva, da jo pregleda, on pa: 

- "Gospa zmotili ste se, jaz sem veterinar. Vi morate k svojemu osebnemu zdravniku." 

 

Gospa ga pogleda in vpra?a:

- "Zmotila? Ko se zjutraj zbudim, sem sku?trana kot koko?. V avtobusu visim kot opica na veji, potem delam kot osel. Mo? mi zve?er pravi: pridi mucka. Zjutraj pa vpije: vstani, krava! Ste ?e vedno prepri?ani, da sem pri?la k nepravemu zdravniku?"

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri ?enskah "Zrihtana bom ?ez pet minut" pomeni povsem isto kot pri mo?kih "Doma bom ?ez pet minut"...

mhm, ponavad je tko, da ?enska priganja deca, nakonc jo pa ?aka? v avtu... :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premo?en mo?ki se odlo?i, da se bo treba poro?iti.

V?e? so mu bile kar tri ?enske, a se ni in ni mogel odlo?iti.

Tako se odlo?i, da podari vsaki 5000 $ in po?aka, da vidi, kaj bodo one storile s tem denarjem.

Prva je od?la takoj v lepotilni salon, kjer si je uredila lase, telo, si nakupila nove obleke in se za tega mo?kega po najbolj?ih mo?eh uredila.
Rekla mu je, da je to storila, da bi mu bila ?im bolj privla?na, saj ga tako zelo ljubi.

Mo?ki je bil impresioniran.


Druga je od?la v nakupovalni center, da bi mo?kemu kupila darila.
Kupila mu je nove palice za golf, nove dodatke za ra?unalnik, lepo in drago obleko. Dala mu je ta darila in rekla, da je denar potro?ila zanj, saj ga tako zelo ljubi.

Mo?ki je bil ponovno impresioniran.


Tretja ?enska je vlo?ila denar na borzi in ?ez nekaj ?asa zaslu?ila veliko ve?, kot je vlo?ila. Mo?kemu je vrnila njegovih 5 000 $, ostalo pa polo?ila na njun skupen ra?un. Rekla mu je, da ?eli vlagati v njuno skupno prihodnost, saj ga tako zelo ljubi.

Normalno, da je bil mo?ki spet impresioniran.


Dolgo je razmi?ljal o denarju, o ?enskah, o tem, kaj je vsaka storila z denarjem.... in takrat se je odlo?il.

 

Poro?il se je s tisto, ki je imela najve?je jo?ke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premo?en mo?ki se odlo?i, da se bo treba poro?iti.

V?e? so mu bile kar tri ?enske, a se ni in ni mogel odlo?iti.

Tako se odlo?i, da podari vsaki 5000 $ in po?aka, da vidi, kaj bodo one storile s tem denarjem.

 

Prva je od?la takoj v lepotilni salon, kjer si je uredila lase, telo, si nakupila nove obleke in se za tega mo?kega po najbolj?ih mo?eh uredila.

Rekla mu je, da je to storila, da bi mu bila ?im bolj privla?na, saj ga tako zelo ljubi.

 

Mo?ki je bil impresioniran.

 

 

Druga je od?la v nakupovalni center, da bi mo?kemu kupila darila.

Kupila mu je nove palice za golf, nove dodatke za ra?unalnik, lepo in drago obleko. Dala mu je ta darila in rekla, da je denar potro?ila zanj, saj ga tako zelo ljubi.

 

Mo?ki je bil ponovno impresioniran.

 

 

Tretja ?enska je vlo?ila denar na borzi in ?ez nekaj ?asa zaslu?ila veliko ve?, kot je vlo?ila. Mo?kemu je vrnila njegovih 5 000 $, ostalo pa polo?ila na njun skupen ra?un. Rekla mu je, da ?eli vlagati v njuno skupno prihodnost, saj ga tako zelo ljubi.

 

Normalno, da je bil mo?ki spet impresioniran.

 

 

Dolgo je razmi?ljal o denarju, o ?enskah, o tem, kaj je vsaka storila z denarjem.... in takrat se je odlo?il.

 

Poro?il se je s tisto, ki je imela najve?je jo?ke.

Mo?ki:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha... Zanimivi prevodi krajev v anglescino... ;)

 

post-10-0-34757000-1472590083_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Kak?no darilo bo? kupil ?eni za obletnico poroke?"

- "Kladivo. In naj si izbije iz glave tisto darilo..."

 

 

?ena sedi pred ogledalom in se gleda vanj. Gleda in gleda in ogleduje, nato vstane in re?e mo?u:

- "Ma, ve? kaj, ?esa bolj?ega niti nisi vreden..."

 

 

Ladja zaide v te?ave in se za?ne potapljati. Slovenec teka po palubi in govori:

- "Kaj naj naredimo, kaj naj naredimo?"

?rnogorec mu odgovori:

- "Ma oca ti tvoga, Slovenci bi uvjek ne?to radili..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prihaja Gorenje smart appliance...(delamo mi), bo? lahko na poti domov pri?gal pe?ico, nastavil temperaturo pa to...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.