Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Dokaz da je svet v ku.....

 

https://youtu.be/HxXbrnJ6l4A

Na ?alost je tole res, in ja res da sigurno kdo ni nasedel, ampak se vpra?a? kako da ljudje res ni? ne razmi?ljajo, ker je toliko stvari narobe s tem, od tega kako hitro je prenesl vse nastavitve in podobno po drugi strani pa resno nekomu bo? dovolil da skopira vse drugam? Mislim daj mi potem kar po?lji sliko kreditne kartice iz obeh strani. Ko smo ?e pri tem take ovce smo ljudje: https://www.facebook.com/anonews.co/videos/1313784798633076/ vem da je lahko biti pameten in re?i mene ne bi dobili, ampak ?e sm iskren ?e jaz ki sem len in se imam pogosto za ne ovco ne vem kako bi na koncu reagiral, v ponetku je en tip ki se dolgo upira ?rednemu nagonu in ?e on na koncu popusti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predv?eraj?njim so mi sneli tablice z avta, ker ni ?el skozi tehni?nega.

 

V?eraj so mi vzeli vozni?ko, ker sem vozil avto brez tablic.

 

Danes so mi vzeli avto, ker sem vozil brez vozni?ke.

 

Jutri me bodo odpeljali v nori?nico, ker bom vozil brez avta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V dana?njem ?asu se petkrat ve? investira v zdravila za mo?ko potenco in silikone za ?enske, kot za zdravljenje Alzheimerjeve bolezni.

Tako bomo ?ez nekaj let imeli stare babe z ogromnimi jo?ki in stare dedce s trdimi ti?i,  ampak nih?e od njih se ne bo spomnil za kaj je to dobro in ?emu slu?i ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekega dne je drvar sekal vejo nad reko. Napa?en gib in sekira je padla v vodo.Hotel jo je re?iti, a jo je mo?an tok kalne reke odnesel neznano kam. Drvar je sedel na obalo in zajokal. Pojavi se Bog in ga vpra?a zakaj joka. Drvar mu pove, hkrati pa mu razlo?i, da je s sekiro prehranjeval ?eno in sedem otrok. Le kaj bo zdaj z njimi?
Bog sko?i v reko in mu prinese zlato sekiro.
"Je ta tvoja?" vpra?a Bog.
Drvar odgovori: "Ni!"
Bog se ponovno po?ene v reko in se pojavi s srebrno sekiro.
"Je ta tvoja?" ga vpra?a.
Drvar ponovno re?e: "Ni."
Bog se ?e tretji? po?ene v reko in prinese ?elezno sekiro.
"Je to tvoja sekira? ga vpra?a.
Drvar odgovori: "Da."
Bog je bil navdu?en nad drvarjevim po?tenjem in mu je podaril vse tri sekire. Minilo je leto in ve?. Drvar se je z ?eno sprehajal ob
reki. Nenadoma je ?eni spodrsnilo in padla je v dero?o in kalno vodo. Sku?al ji je pomagati, a mu ni uspelo. Znova je sedel na breg in zajokal, ko se ponovno pojavi Bog z vpra?anjem zakaj joka.
"Oh, ?ena mi je padla v reko!"
Bog sko?i v vodo in se pojavi z Jennifer Lopez.
"Je to tvoja ?ena?", ga vpra?a.
"Da!" re?e drvar brez razmi?ljanja.
Bog se razjezi: "Zlagal si se! To ni res!"
Drvar odgovori: "Oh, oprosti mi, gre za nesporazum. Vidi?, ?e bi ti odgovoril, da Jennifer Lopez ni moja ?ena, bi se ti pojavil s
Catherine Zeta-Jones. Ko bi ti odgovoril, da tudi to ni moja ?ena, bi se ti pojavil z mojo ?eno. In ko bi jaz rekel, da to je moja ?ena, bi
mi ti podaril vse tri. O Bog, jaz sem siroma?en drvar in ne bi mogel skrbeti za vse tri..."

NAUK:
KADARKOLI SE MO?KI ZLA?E, JE TO IZ DOBREGA IN ?ASTNEGA RAZLOGA V DOBROBIT VSEH!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trgovini ?enska nagovori trgovko:

- "Mo?u bi rada kupila eno lepo kravato, tak?no, ki bi poudarila njegove modre o?i."

- "Vsaka kravata mo?kemu poudari o?i, samo dobro jo je treba zategniti..."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ?enske re?emo: "Kaj?" to ne pomeni, da nismo sli?ale, ampak da vam velikodu?no dajemo mo?nost, da ?e enkrat premislite in spremenite svoj odgovor...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.