Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Gospa je šla k frizerki in si hotela urediti frizuro pred odhodm na počitnice v Rim. To je omenila frizerki, ki je odvrnila: "Rim? Zakaj bi kdorkoli šel na počitnice v Rim? Rim je umazan, prenatrpan. Vi ste zmešana, ker si želite tja iti. Torej, kako pa boste potovala tja?"
"Rezervirane imam karte z letalsko družbo Continental."
"Continental." Se je začudila frizerka. "To je najbolj grozna letalska družba, kar si lahko zamislite. Njihova letala so stara, stevardese nesramne in leti vedno zamujajo. Torej, kje boste bivali v Rimu?"
"V hotelu Teste, takoj čez Tibero."
"Oh, prosim vas, ne govorite več. Poznam ta hotel. Vsak misli, da bo to odličen hotel, ko pa pride tja, vidi da je navadna luknja."
"Če bomo imeli čas, bomo šli v Vatikan in videli Papeža," pripomni gospa
"Ta je pa dobra," odgovori frizerka. "Vi in še milijon drugih ga bo poskušalo videti in če boste srečni ga boste videli tako od daleč, da bo videti kot ena mravljica. Kaj naj rečem, srečno na vašem potovanju, pa še kako jo boste potrebovali."
Mesec kasneje pride gospa nazaj k frizerki in jo ta vpraša kako je bilo na potovanju.
"Bilo je čudovito," pravi gospa. "Ne samo, da smo potovali s popolnoma novim Continental letalom, bil je prezaseden in so nas zato premestili v 'prvi razred'. Hrana je bila odlična. Postregel pa jo je prijazen in postaven stevard. Da o hotelu niti ne govorim. Pravkar so končali 5 milijonov vredno renovacijo in je postal najboljši hotel v mestu. Tudi ta je bil prezaseden in so nam, brez dodatnih stroškov, ponudili hotelski apartma."
"Ali ste videli Papeža?" vpraša frizerka.
"Seveda, to je šele zgodba. Šli smo v Vatikan in švicarski vodnik me je potrepljal po rami ter dejal, da bi Papež rad segel v roko nekaj naključnim popotnikom v njegovem privatnem apartmaju. In res, v nekaj minutah je prikorakal Papež in nas osebno pozdravil ter spregovoril nekaj besed z nami."
"A res, kaj je pa rekel?" vpraša frizerka.
Rekel je: "Ljubi Bog, kdo vas je pa tako grdo sfriziral?"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred šolo se ustavi avto, voznik odpre okno in ogovori 10-11 let starega fantiča:
- "Se greš peljat?"
Fantič odgovori:

- "Ne!" In gre naprej.
Moški zapelje 100 metrov naprej, iztopi iz avta, počaka fantiča da pride do njega in ga spet ogovori:
- "Mulc, če se vsedeš v avto, ti dam 20 evrov."
Mulc spet reče:

- "Ne!" In gre naprej.
Moški zapelje še 100 metrov naprej, počaka fantiča in ga ogovori:
- "Mali mož! Če se vsedeš v avto in se greš peljati z mano, ti dam 50 evrov in sladkarij koliko lahko poješ. Daj, prosim."
Mladenič odgovori:
- "Poslušaj, tata. Kdo je želel Dacia Duster: ti ali jaz? TI! Sem ti lepo govoril, da nam ne delaj sramoto? SEM ! No, zdaj se pa sam vozi."

  • Všeč 1
  • Haha 8
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje, da Rimokatoliška cerkev uči, da je njihov Bog vsemogočni in da lahko naredi čisto vse - tudi nemogoče stvari.

 

Jaz sem našel trdne dokaze, da to ni res, da Bog ni vsemogočni. In dokaz je tu: tega, kar politiki pred volitvami lahko obljubijo, tega niti Bog ne more izpolniti. Torej, Bog ni vsemogočni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Všeč 1
  • Haha 5

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da je ze star... ampak se vedno zanimiv :P ... Mogoce ga pa niso se vsi videli ... 😇

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsakdanjik brez elektrike ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Boss napisal:

O moj bog, kje si pa tole najdu... tega videa se spomnim cca ene 30 let nazaj... ampak smešen je pa še vedno :bravo:

Hah lih sem hotu napisat, celo da mam tega nekje spravljenga na cdju. Ker takrat smo pac stvari shranjevali na cdje in ni bilo youtuba :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je LabiGT napisal:

Hah lih sem hotu napisat, celo da mam tega nekje spravljenga na cdju. Ker takrat smo pac stvari shranjevali na cdje in ni bilo youtuba :D

 

Me je zdejle firbec matral, kolk sem kiksnil, ko sem rekel da je tole staro 30 let. V bistvu je 27. 😜

 

WALIREENGLISH.COM

Best seatbelt commercial! Watch, listen and repeat English sentences. For more videos visit my youtube channel - WaLiRe English.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob pivu se Anglež, Francoz in Haso hvalijo, kdo ima najboljši sluh.
Pa se hvali Anglež: "Last najt me zbudi nek šum. Pa grem iskati po hiši, da vidim kaj je to.
Celo hišo sem prebrskal, ko sem pogruntal, da slišim kako mi trava pred hišo raste."

Pa doda še Francoz: "Ah to ni nič. Tudi mene je neko noč zbudil nek šum. Celo bajto sem obrnil na glavo, ko sem v garaži opazil, da slišim, kako mi rja nažira Citroena."

In nato Haso zaključi: "Ma nije to ništa momci. Zadni put ja čujem neki šum u mojem ormaru.
Ja otvorim ormar i vidim kako mi kaput izlazi iz mode."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvečer sem bil depresiven, pa sem poklical center za pomoč.
Zaradi zasedenih linij sem dobil operaterja v Pakistanu.
Povedal sem mu, da razmišljam o samomoru.
Postali so čisto navdušeni in me vprašali, če znam pilotirat ali pa vsaj vozit avto...

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par se odloči, da bo zaradi otrok uporabljal namesto
besede seks besedo pisalni stroj.
V ponedeljek ob kosilu vprasa mož: "Draga, a bom lahko danes zvečer nekaj natipkal ?"
Žena: "Žal ne bo šlo, ker imam rdec trak v stroju..."

V sredo žena ponudi: "Dragi, zamenjala sem trak, danes lahko tipkaš na stroju."
Mož: "Hvala, sem že na roko napisal..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Štefan je povabil svojo mamo na večerjo v svoje študentsko stanovanje. Med večerjo je njegova mama ugotovila, da je njegova sostanovalka Julija zelo lepo dekle. Že nekaj časa ji je po glavi rojila misel, da imata morda le tesnejši odnos. Nenadoma se je počutila nesigurno... Med večerjo ju je opazovala. Večkrat se je vprašala, ali ima Štefan z lepo sostanovalko mogoče le več skupnega, kot normalno oko lahko vidi. Štefan je videl zamišljeno mamo in rekel:
- "Draga mama, vem kaj misliš, ampak lahko mi verjameš, ona je samo moja sostanovalka in nič več!"

Čez slab teden pravi Julija:

- "Štefan, odkar je bila tvoja mama tu, pogrešam majhen lonec. Nikjer ga ne najdem!"
Štefan pravi:

- "Ne verjamem, da ga je mama nesla s seboj, vseeno pa ji bom pisal."

 

Usedel se je za mizo in pisal:

Draga mama, ne rečem, da si vzela moj lonec s sabo, in tudi ne rečem, da ga nisi vzela. Dejstvo pa je, odkar si bila pri nama na večerji, pogrešam lonec.
Tvoj Štefan.

Nekaj dni kasneje je dobil Štefan pismo. Odpre ga in bere:
Dragi Štefan, ne rečem, da ti z Julijo spiš, in tudi ne rečem, da ti z Julijo ne spiš. Dejstvo pa je, da če bi ona spala v SVOJI postelji, bi lonec ze zdavnaj našla...
Tvoja mama

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Slivka napisal:

Prekleto prekladanje ure! Prej mi je stal doma, ko sem bil z ženo v postelji, zdaj se mi pa vzdigne šele, ko se že peljem v službo...

To tudi ja - pri nas pa imamo že celo steno naluknjano od tega prestavljanja ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se gresta 2 punci skupaj tuširat pa pravi ena:

 

"Ti, tvoji opici spodi pa že lasje rastejo"

 

"Ja pa banane že tut je"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.