Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

kaj pa sosedje? mate vi tud “kamere“? Pri nas samo prst ven pomolim,pa ?e za?nejo

ro?e zalivat, psa ?ohat, travo kosit, avto pucat, zavese premikat...so bl na teko?em ko SOVA :)

aja pa seveda ko se pri nas kaj menja je pri njih obvezno isto, ?e ne kaj bolj?ega ....

je to ?e kje a samo pri nas? :P

 

Ni? se sekirat. :D To je folklora tudi pri nas na obali.Moja soseda pono?i ni? ne spi,pa ?e pridem pozno pono?i domov,

me prestra?i z" Dober ve?er"z balkona.Je pa to po eni strani dobro,ker ne rabi? alarma v avtu. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

sosedje so zakon,.. sploh u vaseh,..

 

pr nas so razdeljeni glede na teren in potem se zve?er lepo usedjo na klopce,..se jih zbere kr ene par,..pa? z okoli?kih hi?,..bo?e nedaj da gre? mim...obdelajo celotno ?lahto tm nekje do prve svetovne vojne nazaj in seveda tja nekje do 8. kolena :D

 

js morm priznat, da jih naravnost obo?jem,..ni lep?ga kukr jim vr?t eno kost,.pol jo glodajo vsaj ?e kk?n tedn,..njihove face za?udenja,..neprecenljivo,..sploh je fajn k dobi? na konc od 22ga soseda feed back in zve? sve i sva?ta novga o seb, kar se ti ni prej niti sanjal,..

 

ah ja,..kaj bi brez sosedov :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? se sekirat. :D To je folklora tudi pri nas na obali.Moja soseda pono?i ni? ne spi,pa ?e pridem pozno pono?i domov,

me prestra?i z" Dober ve?er"z balkona.Je pa to po eni strani dobro,ker ne rabi? alarma v avtu. :bravo:

 

 

ja ?e ti bo pa kdo kej kradel, se bojo naredili. da ni? ne vejo, pa ?eprav so vse videli :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mozakar gre k zdravniku, da si naredi HIV test;

 

Izpolni vprasalnik in da kri.

 

Cez nekaj dni pride po rezultate in vprasa zdravnika:

 

- No, g.doktor, kaksni so moji rezultati ?

 

- Imam za vas slabo novico, testi so pozitivni.

 

Mozakar je v soku in zeli vedeti, ce resnicno ne obstaja zdravilo,

 

ki bi ga pozdravilo.

 

Doktor :

 

... tu navajate, da s t e homoseksualec ?!

 

- ja, res je.

 

Doktor:

 

- ... no to je bilo pricakovati. Ampak imam za vas pomoc. Vzamite 2

 

litra mleka, pustite ga 2 dni na soncu in ga potem spijte skupaj s 3

 

pokvarjenimi jajci, ˝ kg pokvarjenega zelja in poplaknite z litrom

 

kefirja. To delajte 20 dni zaporedoma in velika verjetnost je, da ostanete zivi !!!

 

Mozakar se zahvali in pohiti domov, da bi si pripravil „zdravilo".

 

Po njegovem odhodu sestra vprasa doktorja:

 

- g.doktor, zakaj mu niste povedali resnice, da so testi negativni?

 

- Da bo vedel, zakaj se uporablja rit, buzerant neumni !!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dnevnik Honda?a:

 

Vsako jutro ista muzika. Vsak dan usrana ista melodija. Poka po snooz timerju. ?e 5 minut imam v dobrem, da malo podremam. Minutke minejo vse prehitro. Ti-ti-ti-tit … poka po OFF timerju. Tko! Kaj bomo po?eli danes? Obeta se lepo vreme oziroma, ?e pogledam ?ez okno je za 12 uro kar lepo razvit dan. Najbolj? da grem nekam na jutranjo kafo in se mal k sebi spravim. Muce ne bojo ?akale cel dan, da se poka?em … da se vidi moj lepo spucani avtek. Tolk k sem ga v?eraj pral, ga ?e dolgo nisem. Ampak fantje na honda forumu pravijo, da more? zadevo orenk oprati, ker druga JDM TypeR nalepka zelo slabo prime. Kar pa seveda nebi hotu, pa pri ploh gasu na avtocesti zadeva odleti. Uff, me spomni na ?torijo z ledicami na ?obah za brisalce. Never again. Itak mi pa modre niso ble v?e?. Te dvojne rde?e, ki smo jih kupili v group buy-u pri A3M-u so velik bolj JDM. Kava sem reku … ja. Lepo se sprehodim do avta in na moje presene?enje je ve?ino folka ?e pokonc. ?eprav mam filing da me neki ignorirajo. Hmm, lahko da me samo ne opazijo. Na dalinca lepo odklenem avto ? sem si kupu onega iz muvijev blip-blip style in zraven sem dobil ?e ?tiri nalepke. Dve za na ?ipo, dve sem pa prilepil pod ogledala. Takoj zraven GReddy in seveda nad A3M. Mi jih pa kolega VTEC_KillZ_Ya iz www.Honda-0WnZ.com foruma rihta ?e od A'pexija, DC sports, Spoon, Mugen, Tein in Motec. Sem si pa iz www.honda-l33t-parts.jp naro?u ?e Kromane TypeR napise in iz www.bmw-fans.de naro?u ?e M-zna?ke, da jih prlimam na M3-style blatnike. Al pa jih bom dal mogo?e clo na M3 style ?pegle.

 

Anyway avto kresnem, v?ge v prvo ? valda sej je honda, sej ni va?n al je ?rna al je blonda, va?n da je Honda! Kaj to lepo prede. Res. Kdaj bojo ostali dojel, da ni va?n kaj nardijo ?M6, M5, M3, RS4, RS kar ?e? … nimajo za burek. Lahko da grejo nekateri izmed teh avtov hitreje, ampak na koncu je Honda ?e vedno hitrej?a. Drga? gremo loh pa dragat.

Ker od sosedov ?e zmeri vsi neki svojga delajo sem avto na?gal na blokado rrRRRnnn-N-N-N-Nnnnnn, rrrrRRR-N-N-N-N-NnnnN-N-N-Nnnnnnn. Hehe, tko vid?, nek se me vidi. In ko **** Jo?o od Toneta itak ne ?teka Honde in njeno skimavanje z glavo si sam v rit utaknem. Da ne govorim o sinu, ki misli, da je boga za jajca prjel, ?e me je zadn? stresu s tistim Cliotom RS-om. Itak sem mel ?e 1/4 gasa frej, tko da itak nima za burek prot meni. Sam jest se na tko nizek nivo z njim ne bom ve? spu??al.

 

No, cagar se je z nule ?e premaknu, tko da je ?ist zdrav, da ga pohodm. Lepo se zapeljem po?as do ceste. Prva. Obrati na 7.000 (to pa zato, da ?imprej vtec zagrab). Noga dol s kuplenge … druga … VTAAAAK. Gut, gut. Sam bom moru res en dan v A3M-u Tenzo-R zadnji loncu uzet. EK_Vtec iz foruma ma ful hud sound. Sploh k ga u blokado na?iga, mu ?e ognji ven sekajo. Mam pa jest fr?terkraj, da se lohka on skrije. Nej folk sli? kok to seka. Pump up the volume. La-la-la-la … Drugarice,lazljivice kako si mogla da budes s njim … Uuu, lejga modela … Kaj ma to? E30. Pa kir hud wing! Fak. ?eprav mam jest luxuske ful hudej?e kot on, se pa tale moj wing od Integre TypeR se lohka skrije. Kaj ma to? WingWest. H0nda_PWR prav da lohka z WingWestom ziher ene 20 ve? prpi?i? u ovink, pa kon?na gre tut mal gor. Tam za ene 30-40 kilometrov na uro. Sej pravm, vredn svojga dnarja. Bom jest lepo zraven parkiru. [censored], sej sem prbremzu na polno … kva je model gluh al kaj? E, da vidmo zdej … rrrrRRN-N-Nnnnn.

 

Med pitjem kavice sem ?tudiral, ?e bi se malo v mesto zapeljal. Playa pa to. Bejbik je ziher neki uzun. To?no, pa usput se lahko zapeljem do Tint-0wnage, da prepikneva vse mehur?e v krom foliji. Zadnja ?ipa na najhuj?a. ?e dobr da sem mel Pioneer nalepko, sem jo kr ?ez vrgu. Tko da se ful manj porajta. Pa Slavc mi je tud ?e dol?en rde?i R za car tattoo. Bohve kaj si more folk mislit k gleda na boku rde? napis Honda Type … haha. Ja n?, najbolj da tole kavico posrebam in pi?im.

 

-//later that day//-

 

No in tha city je res neki mucic. Xenonke, bom lepo dolge dal - hvalabogu, da sem si ubodu lepo bi-xenon. Evo pa ?e meglenke, avto iber za?ge zgleda k da bi mel ene 100 konju ve?. Najprej se zapelem lepo pred Rolla mal podriftat. Z drugo prestavo je ?e kr jeba, ker avto preve? leti po rondoju, ?e bi pa rad blokado prseku, pa zih odleti? v maline. Zato da? lepo u prvo, pa se sam na blokadi pa z ro?no okol zapele?. Garantirano te vsi iz stolov pred Rollom bulijo. Pol pa samo dol z rondoja s prvo do blokade, poka v drugo in ma? Elvis has left the building with JDM style! Yeah!

No med kruzanjem sem porajtu, da je prekleto velik ?apcev. Ne vem od kje so se vzel? Majo zbor al kaj? Sami VR-i. Sej ne re?em ve? k ?tirje cilindi se kr hudi sli?jo, ampak, ko pr Hondi VTEC odpre … pfuuuu, se loh sam skrije. Navadno se ?e kul sli?, ampak ono pravo je pa konusni ?portni filter. ?eprav more bit tisti racing BMC, ki ga ma NSX-Killer res huda zadeva. Ker tle men zdej verjetn ful vle?e toplega zraka in ziher zgubim ene 15 konju na ra?un tega. No ja, krom ?pegli, TypeR cam cover, JDM maska in nalepka za tank dajo neki tega nazaj … kaj jest vem, recimo dobrih 10 konjev, ampak to ?e zmer ni to. Ni optimalno ane. Sej CAI je bla dobra alternativa, sam se pa avta ne sli? … kr neki no, se valda more sli?at, k vtec preklop. Lej ga z VR-om. Temule bom pa prepih naredu. Ja [censored], najbolj da se ule?e u avtu. Model greva en drag, a? RrrrnnnNN-N-N-N-nnnn. Aha, porajtu, bo bo. Zelena, zelena … dejmo 7.000 obratov. ZELENA! Dejmo vtec, to vtaaaaaak, JiiiiiiHaaaaa. Tretja … *****, model gre [censored]. Dej jest bom to spustu, sramota [censored]. Pa ne ?e to. Rde?a na semaforju …. Ne mor? no. Itak, ?ajbo dol. Jao. In kaj ho?e zdej? ?e ga znam do konca pohodt?

 

»Ma ne stari ej. Uspredi smo dal nou spojler gor, pa ni ?e ?ist suh, pa mal cvikam, da ga ne bi odlomu. Pa ?akam, da turbino dobim od GReddyja. Optimizacijo pa fuel mapo od P0W4H mam pa ?e narjeno za turbino, tko da mi mal zaliva motor. Drga?, bi te spra?il za ?alo«

 

Ja vhateva model. Grem jest tle kr lepo levo. Klinc ga gleda. [censored] ma zih pol motorja pozamenjanega. U lej, bingec. Tega pa bomo ane. Sam rde?o morm po?akat. Aha …

 

»Kwa je stari? Kwa ma? to? Bingo al kwa?«

 

RnnnnN-N-N-Nnnn lepo blokado stisnem.

 

»Ne stari. Tole je pr men klasika. Sam sesalni kolektor sem dal od TypeR-e gor, izpu?nega mam od DC sports, feltne so kopija Enkei-a iz A3M-a, odbija?i so pa replike Mugna.«

 

Kaj suva ?e je TypeR …

 

»Ne ni TypeR, sam nalepke sem dal gor, ker po specifikacijah, bi mogu jest s temle TypeR-a stisnit dol. Sem isku zna?ke od SuperTypeR sam se ne dobi. Dej model greva en drag, ?e si upa?. Zdele sem lih enga VR-a spra?il … no ja, na konc sem spustu, k sva dosegla ?e nenormalne hitrosti, pa ?e copsi so se nasprot pelal.«

 

Eh, pusi no?e dragat. Valda, cvika ane. No lih gut. Tamle so bejbike, da jim poka?em hudi?a z mojim strojem. Na polno bom zdele ?tartu, ma da kople ko svina. RnnnnN-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N …prva je cvilila do konca, ?krip u drugo … ?aki. Kwa je zdej to. U prazn se zavrti. RrrnN-N-N-Nnnnn. Fak ne, pa ?e copsi. Fak, fak. Ne me .

 

No, po ugotovitvi, da je ?la sklopka pa polosovina u Hondina nebesa (?e nebi unga kur?evega ponaredka uzel in bi dal notr JDM EuroR by Spoon se to ziher ne bi nardil) in po slabi uri pregovarjanja s policaji so mi prasci uzel tablice in verjetn lahko zadevo sam tam pustim. Ni varijante da dobim papirje. Bom mogu mal na forumu povpra?at. FuriousHonda se je neki hvalu da loh zrihta. Upam, da se bo zadeva uredila. Drga? bom pa uzel navadno ?koljko pa iz Japonske naro?u sprednji konec TypeR, iz USA pa lahko dobim dele za zadi od HardCore performance, tle ni panike, ker se da full JDM konverzija nardit ……………………

 

 

hehe...men je smesn k jih kr vidm...seveda so tudi svetle izjeme...se posebej na temu forumu... =P~

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon - od srca sem se nasmejal saj to?no tak?en je moj stereotip tipi?nega VTEC Honda?a...

Tale je huda in sme?na isto?asno

 

Mater tale dva sta pa norca da sta se najdla med 1miljon(tudi ve?) ?etarjev :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: labi ?e si tok la?n obstaja v kuhni taka bela omara ko je not mrzl, na vratih sta dve zvezdice narisane (?e je od gorenja ma zvezdice) pa se ji re?e hladilnik, in si (?e ni ?e prazen slu?ajno) tam not poi?e? hrano :P simpl ne :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.