Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nisem jaz pod neko srečno zvezdo rojen...

 

Mi naroči šef, da mu pripravim avto za na pot. Pa peljem na MOL v pralnico in natankat. Čakam na blagajni in pred menoj še dva.

 

Prvi reče:

- "Številko 2, prosim. Pa en burek bi tudi."

Uslužbenka na MOLu ga vpraša:

- "A za tukaj ali za s seboj?"

 

Pride drugi na vrsto:

- "Številko 4, pa eno kavo."

Uslužbenka na MOLu ga vpraša:

- "A za tukaj ali za s seboj?"

 

Pridem jaz na vrsto:

- "Številko 3, pa škatlo kondomov."

Eto ti ga na, mene ni pa nič več vprašala...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvetnik, zdravnik, psihiater in matematik so razpravljali, ali je bolje imeti ljubico ali ženo.
Odvetnik: "Bolje je imeti ljubico. Če imaš ženo in se hočeš ločiti, imaš vse mogoče pravne težave."
Zdravnik: "Bolje je imeti ženo. Če imaš ljubico imaš lahko resne probleme z zdravjem."
Psiholog: "Najbolje je, če nimaš niti ene niti druge in nikoli ne zapadeš v stresno situacijo."
Matematik: "Kje pa, najbolje je imeti obe. Žena misli, da si z ljubico, ljubica misli, da si z ženo, ti pa lahko medtem rešuješ matematične probleme..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hčerka izve, da je njen fant pravkar opravil pravosodni izpit in doma naznani, da se bosta poročila.

Ženi je kar sapo zaprlo in potem le počasi namigne:

- "Se ti ne zdi, da ne bi bilo bolje, če bi počakala še na kako leto ali dve prakse?" 

Pa hčerka zardi in reče:
"O, mami, saj sva prakticirala že ves ta čas..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na obisku je daljni žlahtnik iz Nemčije. Malo se pogovarjamo, malo pijemo, malo jemo, pa se spet malo pogovarjamo, pa malo pijemo, pa malo pijemo, pa malo pijemo in enkrat on komentira:

- "Das Leben ist zu kurz."  *

Moj sosed ne obvlada ravno najboljše nemško, ampak po nekaj kozarcih jo pa razume. In mu odgovori:              
- "Prav imaš - res je za en kur'c ... "

 

 

 

*= življenje je prekratko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.