Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ženska pokliče odvetnika in mu potoži, da bi se rada ločila.
- "Kaj pa je osnova za to vaše početje?"
- "Seveda imam osnovno šolo."
- "Ne, ne, mislim, kaj je povod za to?"
- "Seveda je vse splavalo po vod', zato pa hočem ločitev!"
- "Ne, ne, poslušajte, a vas mož tepe?"
- "Ime mu je Lojze, ne Pepe."
- "Poslušajte me! Zakaj se hočete ločiti, zaboga?"
- "Ker se z njim sploh ne da normalno pogovarjat'..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sta se poročila.

Pa je bila prva noč - nič!
Pa je bila druga noč - nič !!
Potem je tamlada rekla:

- "Če se me ne boš nocoj lotil, grem dol na ulico in privlečem gor taprvega fanta, ki bo prišel mimo!"
- "Če je pa tako ... kaj ko bi še meni enega zraven privlekla?" 
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sveže oženjen moški je dal v spomin svojega mobitela številko svoje žene pod ime: Moje življenje.
Po enem letu zakona je dal številko v spomin pod ime: Ema.
Po petih letih zakona je spremenil ime v: Žena.
Po desetih letih: Ta stara.
Po petnajstih letih: Okupator.
Po dvajsetih letih: Napačna številka!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvoni telefon zjutraj:
- "Če hočeš še kdaj videt ženo, prinesi 100.000€ !"
- "Ampak, ne morem zbrati toliko denarja..."

 

Zvoni telefon zvečer:
- "Pridi po ženo!"
- "Ampak nisem še zbral denar..."
- "Ti ga bomo mi dali! Samo ponjo pridi!!!"

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dedek in babica na kosilu. In da se pohvali, reče 6 letna hči, da bo ona molila pred jedjo. In pove, da bo molila tako, kot njena mami. In začne:

- "O Bog, o Bog, o moj Bog... Ne nehaj, še, o moj Bog, Jezus Kristus, jaa, jaaa, jaaaa, o moj Bog,..."

 

Je bilo potem med kosilom kar tiho, nihče ni kaj dosti govoril...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Štiri prijateljice - dame - so se srečale na 30. obletnici mature. Ena je pripravljala hrano, a preostale tri pa so se začele pogovarjati o uspešnosti svojih sinov.

Prva se je pohvalila, da je njen sin doštudiral ekonomijo, postal bankir in je tako bogat, da je svojemu najboljšemu prijatelju poklonil za rojstni dan Ferrari.

Druga je povedala, da je njen sin postal pilot, odprl svoje letalsko podjetje, postal tako bogat, da je lahko svojemu najboljšemu prijatelju poklonil letalo.

Tretja je navdušena pripomnila, da je njen sin postal inženir, ustanovil svoje razvojno podjetje in svojemu najboljšemu prijatelju zgradil dvorec.

Četrta se je vrnila s polnim krožnikom hrane in želela vedeti, o čem se pogovarjajo.

Povedale so ji, da so se pogovarjale o tem, kako uspešni so postali njihovi sinovi. Vprašale so jo, kako pa je z njenim sinom.

Rekla je, da je njen sin gej in da dela v gej baru. Začudene so jo vprašale, če je zelo razočarana nad svojim sinom, ker ni postal uspešen.

- "O, neeee!!! Zelo dobro mu gre. Prejšnji teden je imel rojstni dan in je od svojih fantov dobil Ferrari, letalo in dvorec..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.