Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Jures, dvomim, da so to krivi winsi. Navadno je kak?en HW problem, da se ti to dogaja ali pa tudi kak?en SW. Mal poglej kaj je skupnega vsem trem ma?inam.

 

Jaz imam name??eno sedmico na petih ma?inah, na dveh pa ?e XP-je in vse deluje tako kot mora. :ne vem:

 

Edini problem, ki sem ga imel s sesuvanjem je bilo, ko je odletel RAM.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, dvomim, da so to krivi winsi. Navadno je kak?en HW problem, da se ti to dogaja ali pa tudi kak?en SW. Mal poglej kaj je skupnega vsem trem ma?inam.

 

Jaz imam name??eno sedmico na petih ma?inah, na dveh pa ?e XP-je in vse deluje tako kot mora. :ne vem:

 

Edini problem, ki sem ga imel s sesuvanjem je bilo, ko je odletel RAM.

 

Sedmica je delela brez slehernega problema, in bo delala sedaj tudi naprej, 8ca je bila problem....PCji imajo pa skupnega samo mre?o, ni? drugega - ne HW ne SWa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja nisem glih dojel, da je govora o osmici... glede na to, da je ?isti prodajni dizaster je, mislim, da ?e za letos napovedana 8.1, ki naj bi popravljala glavne te?ave vklju?no z manjkajo?im start gumbom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja nisem glih dojel, da je govora o osmici... glede na to, da je ?isti prodajni dizaster je, mislim, da ?e za letos napovedana 8.1, ki naj bi popravljala glavne te?ave vklju?no z manjkajo?im start gumbom.

 

start button ni problem, zamenja? in ima? Win 7 look

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

start button ni problem, zamenja? in ima? Win 7 look

 

To sem omenil zato, ker je najve? ljudi imelo ravno s tem te?ave in jim nove blji?nice niti malo niso bile po godu. Bolj je zanimivo ravno to, da je z vrnitvijo tega gumba MS posredno priznal do so ga usrali "full time".

 

Se bo pa dalo tudi v 8.1 nastavit tako da pade? direktno na desktop brez raznoraznih Metroseksualnih ipd pogruntav??in, ki so zanimive le ozkemu krogu uporabnikov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem omenil zato, ker je najve? ljudi imelo ravno s tem te?ave in jim nove blji?nice niti malo niso bile po godu. Bolj je zanimivo ravno to, da je z vrnitvijo tega gumba MS posredno priznal do so ga usrali "full time".

 

Se bo pa dalo tudi v 8.1 nastavit tako da pade? direktno na desktop brez raznoraznih Metroseksualnih ipd pogruntav??in, ki so zanimive le ozkemu krogu uporabnikov.

 

za mi?ko je metro style res big fail

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Metro je poizkus Microsofta, da bi preko osebnih ra?unalnikov navadil uporabnike na uporabni?ki vmesnik svojih mobilnih naprav. Prodajne ?tevilke na mobilnem podro?ju so za Microsoft porazne, na drugi strani pa ima pri osebnih ra?unalnikih monopol. ?isto logi?no je, da poizku?ajo ta monopol izkoristiti tudi za preboj v mobilnem segmentu, ki postaja vse ve?ji in donosnej?i, a trenutno ?e brez Microsofta v resnej?i vlogi.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i samo, da gre? zjebat tisto kar deluje v prid tistemu, ki ne, je pa strel v lastno koleno, ki jih je in jih bo drago stalo.

 

?e ima? tak polo?aj, kot ga ima Microsoft na podro?ju osebnih ra?unalnikov, si lahko privo??i? marsikaj. ?e se odlo?ijo, da bo Metro edini uporabni?ki vmesnik, ga boste v nekaj letih vsi uporabljali. ?e ne v Windows 8 pa v Windows 10 ali 11, ker druge alternative ni.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ?e res, samo bomo v ve?ini odla?ali do zadnjega trenutka, ko ne bo ve? podpore recimo za sedmico. ?e se jim to spla?a, da imajo slabo prodajo in ljudje ne bojo menjali OS-ov redno so dosegli torej kaj? Luknjo v zaslu?ku in ?e je ?e po slabem mesecu odletel direktor razvoja osemke bo odletel ?e kdo, ki izumlja bedarije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim za kak dober predlog za antivirus. Avast mi je v comp spustil virus ki ho?e imeti 100? za odklepanje datotek oziroma umik virusa, tako da mu (je*em vse po spisku) in ne verjamem ve?.

 

Hvala za nasvete.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim za kak dober predlog za antivirus. Avast mi je v comp spustil virus ki ho?e imeti 100? za odklepanje datotek oziroma umik virusa, tako da mu (je*em vse po spisku) in ne verjamem ve?.

 

Hvala za nasvete.

 

Avast je zadnje cajte ratal ?uden in javlja viruse, kjer jih ni in spu??a tiste, ki resni?no so. Tudi Avira ima nekaj takih "podvigov". Comodo, tolk blokira delovanje, da ti v?asih ?e printer ne deluje in ?e marsikej drugega.

 

Tole je ?ista zagonetka kaj narest. Sam sem v?asih prisegal na AVG pa se je ta tudi izpridil in javlja vse prepogosto razne "fake positive" tako, da trenutno sem kr na MS-ovem Security Essential.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NOD32 :prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NOD32 :prstgor:

 

tega je treba placvat - to pa nocem. Ve? zakaj ne? KEr ?e bi kljub temu, da pla?am, fasal virus, bi pikiral nad tistega, ki mi je AV program prodal in mu j*l vse po spisku. Tako da je bolj? ?e je nepla?ni?ki in potem nimam komu kaj o?itat. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej pla?al si za AVG sam ne za NOD. ?e ti je pa 20 ? na leto preve? pa potem raje prodaj vseskupaj.

Sam sem nolo?il in priporo?al kar nekaj ljudem ki so imeli razne nortone,pande ,kurce palce,pa svirule mirule,.......in vsi so bili zadovolni in ob?utno man problemi!

Sicer pa ja odlo?itev je tvoja,jaz ga uporablam odkar imam PC-je in ni me razo?aral. Za crack-e pa itak ve?ina javi da je virus ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AVG ni potrebno pla?at, ?e vzame? basic za??ito, ki je v boju proti virusom ?isto dovolj. Vse ostala dodatna za??itna krama, ki je zraven je ve? ali manj odve?, ?e seveda ve? kaj dela?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js na svojem PC NIMAM NOBENEGA AV programa in ?e 4 leta dela bp, na jem testiram od progrmov do HW, dol potegnem kaj skrataka nucam ga vsak dan pa nobenega problema sploh. :ne vem:

 

Kar pa se win8 ti?e,,sao petarda, jaz nisem imel ?e nikoli nikjer nobene te?ave, je pa fajn ?e ima? touchscreen. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od securety essentials dalje so AVP brez vezni, v 8 je pa itk integriran tko da se ga sploh ne rab. 8 kot OS je precej dobr, touchscreen pomaga ni pa nujen, jst ?e zdej ko mam na eni ki?ti ?e 7 (pride 8 ?e gor) drugod pa ?e 8 opa?am kok mal start meni kot tak uporabljam... in ga ni? ne pogre?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Lasniki kakr?nih koli tab-ov (?e bol samsungovih)

 

Je kakr?na koli opcija da se najde zalo?en oz izgubljenega taba? Brez da je prednalo?en kakr?enkoli program ki omogo?a to. Trenutno je edini podatek seriska ?tevilka in pa da tablce NI,in edina povezava je wifi(?e )

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena a, mimovrste, bof,... jih majo baje tolk da jih kar prodajajo, ziher ga bo? najdu tam. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lasniki kakr?nih koli tab-ov (?e bol samsungovih)

 

Je kakr?na koli opcija da se najde zalo?en oz izgubljenega taba? Brez da je prednalo?en kakr?enkoli program ki omogo?a to. Trenutno je edini podatek seriska ?tevilka in pa da tablce NI,in edina povezava je wifi(?e )

 

lp

 

Hmmm gor mam en program ampak ce prej ni bilo nic nastavljeno je verjetno neuporabno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena a, mimovrste, bof,... jih majo baje tolk da jih kar prodajajo, ziher ga bo? najdu tam. :hudicek:

 

:prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva je to :( Js nism n? nastavljal edin google racun mam gor in to je to. Jah ?e se pa? ne da JBG :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.