Skoči na vsebino

Kazen za parkiranje v tujini.


Alex

Priporočeno sporočilo

Zanima me,ali pride "za tabo" kazen za parkiranje iz tujine (beri Sardegnie).Sem namre? "izgubil" listek,ki je bil zataknjen za brisalec in ga pa? nisem mogel pla?ati. :zvizga:

 

js jih imam austrijskih en kup pa nobeno nisem placal,in nc niso izterjal..tko da pomojem ne pridejo...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js jih imam austrijskih en kup pa nobeno nisem placal,in nc niso izterjal..tko da pomojem ne pridejo...

 

Potem pa v redu.Sej itak ni bila visoka kazen.Samo vseeno je lep?e to sli?at. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te bojo preverjali kdaj....te odpeljejo dokler ne pla?a?. Je pa res da je v EU dr?avah manj ?ekiranja, ker ni mej. Sej mnogokrat vidite ko vam na meji ?ekira dokumente v sistemu, no in ?e kaj ni pla?ano samo ven butne pol si pa gotov, takoj pla?at k sodniku ?e je delovni dan al pa uklonilc, spusti te ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e so pa uvedli no zakon v evropski uniji, ?e naredi? prekr?ek kjer koli v evropski uniji dobi? ra?un po tanovem po po?ti na tvoj naslov. Ta sklep je pri?el v uveljao pribli?no en mesec nazaj

 

Ampak to menda velja samo za preksrke, ki so "tezki" 70? ali vec... drugace se jim menda ne izplaca delat poizvedb... Pa se za napacno parkiranje je menda odvisno, ali si dobil kazen od policije ali redarstva...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da bojo po?iljal za parkiranje. Jest sm bil par let nazaj sred T?bingena slikan s kr precej?njo prekora?itvijo, pa je ?e takrat blo govora o nekih uredbah, ki naj bi posredovale kazni lokalnim oblastem in le-te naj bi jih izterjale od tebe, pa nism dobil ni? oz. kolega ni dobil ni?, k sva bla z njegovim avtom. :)

 

Verjetno pa se tud na tem nivoju zaostruje, zdej k se peneze rabijo povsod...

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega Sardinija ni isto kot Italija in eu....

 

He,he,to je pa ?ista resnica.In ja,bili so redarji in ne policija.In imel sem listek gor a smo prekora?ili ?as za borih 15 min.Se vidi,da tudi ni tam dol nimajo ve? denarja,saj so nas druga leta policaji usmerjali na ta parking in o kak?nih parkirnih listkih in kaznih ni bilo govora. :angry:

Kakorkoli,bomo po?akali in videli kaj bo,ali sistem "izterjave" ?e deluje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.