Skoči na vsebino

Kadar macke ni doma misi plesejo


LabiGT

Priporočeno sporočilo

?e bomo vsi banani, se bo pa mal z boti pomenil - vsaj tistimi, ki so ?e ostali gor pa redno praznujejo rd-je.!!!!?????!!!!????!!!??!?!?!?!?!

 

Diesel rules-plin sucks :bravo:

 

 

Ne, to pomeni, da ?e sam LOJZ ostane :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridm zan? na pumpo, pa pra?am ?e majo avtoplin, pa mi un re?e kaj a ma? faracajh prazn ? Kb sak meunem?kega dizla, to n? ne ?re pa ve?no dela, ne pa jajca japonska, nezanesljive max. 2 tedna, tok da na trg pride ! Pa ?e sevajo full!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebem vam sunac! :harhar::P

 

Nazdravljam :pepsi: na dolgolasega (zajebanega) gorenjca ! :punk:

 

P.S. - A ga gremo deca opit pa postri?t na nulo? :vesel:

 

Swap nardimo na MPS-ki ko bo mrtvo pijan, (damo od golfa II dizla not) pa mu bojo zjutraj lasje sami odpadli! :hudicek:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AJVAR NAM BO NA PIKNIKU VSEM SPUSTU GUME :D

 

JS MAM KOMPRESOR ZMEREJ U AVTO. TKO DA SI BOMO SPET NAPUMPALI GUME. SAM JE RES ZAKONA TEMA PISES KR HOCES POPAS GOR KR HOCES PA NIHCE NC. MAJKA JE TO.

 

 

SAM SKODA K NE MORES PREK JABUKA SLIKE GOR NALOZIT. TA NAS SEF GA MAL SERJE.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JS MAM KOMPRESOR ZMEREJ U AVTO. TKO DA SI BOMO SPET NAPUMPALI GUME. SAM JE RES ZAKONA TEMA PISES KR HOCES POPAS GOR KR HOCES PA NIHCE NC. MAJKA JE TO.

SAM SKODA K NE MORES PREK JABUKA SLIKE GOR NALOZIT. TA NAS SEF GA MAL SERJE.

 

UREDU ?E MA? KOMPRESOR DOKLER GA NE BOMO POGNAL DO SKRAJNE MEJE IN BO ZA?EL REZAT.... TAKI SPAM TRENUTKI BREZ ?EFA SO SUPER...?E V SLU?BI JE PONAVAD CELA ?TALA KO JE NA DOPUSTU :danzoman:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO SEJ PI?E SE VEDNO LAHKO SVA?TA, NAS "NA? ?EF" NE DR?I TOK NA KRATK. NA ENMU FORUMU MAJO TOK NA KRATK, SE KOS ODGOVORI PRESTAVLJAJO, BRI?EJO, EDITIRAJO, DA NA KONC SPLOH NE VEM A SEM SPLOH KAJ PISAL IN ?E SEM TO PISAL JAZ.

 

DRUGA?E PA THUMBS UP ZA IDEJO Z JEKLENKO IN PE?ENEJM ?EVAPOV!! BOM ?EL ZDEJLE NA ENE :D.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.