Skoči na vsebino

Kadar macke ni doma misi plesejo


LabiGT

Priporočeno sporočilo

JEBOVASUNAC, DRUGI SO MELI PA BUREK IN TO SAMO PICA. :(

 

SODELUC MA ?ENO IZ OKOLICE ?KOFJE LOKE. JE REKU, DA JO JE NAJDU KO JE ZA?EL IN PRIDE V VAS IN VSI POSKRITI, NIKJER ?IVE DU?E. SE ZADERE: "svobodaaaa!!!!" POL SO PA PO?AS ZA?EL PRIHAJAT IZ KLETI IN IZZA DREVES, JIM NI NOBEN ?E POVEDU, DA JE VOJNE KONC. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MI MAZDASI LOH DIVJAMO KER SMO VSAK DAN PRBITI KO MINA IN NE OGROZAMO PROMETA. NE PA UNI HONDASI K SAM SOK PIJEJO!!!!!!!!!!!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MI MAZDASI LOH DIVJAMO KER SMO VSAK DAN PRBITI KO MINA IN NE OGROZAMO PROMETA. NE PA UNI HONDASI K SAM SOK PIJEJO!!!!!!!!!!!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D

 

HONDA?I SO KR NEKI, MAJO MEET PA PARKINGU AMPAK POL TAM OSTANEJO NE GREJO SE GA NASEKAT V OLD SCOTISH-A (KOT MAZDA?I) ZATO K NIMAJO KE?A, ZME?EJO VSE ZA OLJE!!!! :hudicek:

 

FAK TALE TEMA GA SEKAAAAAA! :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AJVAR VAM BO SAMO Z ENIM KLIKOM SPREMENU STEVILKO NOGE NA FORUMU IN POL VAM NE BODO PRAV SPONZORSKI MAZDA COPATI!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AJA AJVAR PRIDE 28. DAM TO POMENI DA JE 29. PRI NJEMU PIKNIK DOMA, VSAKEGA KI PRIDE Z DIZLOM, NE GLEDE NA ZNAMKO BO POCASTIL S FREE COCA COLO IN Z NJIM BO SPIL PIVO.

http://razvezanijezik.org/?page=%C5%A1alabajzar

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JEST BOM TAKRAT NAMAKAL KOSTI NA MORJU, KO PA PRIDEM NAZAJ PA PRI?AKUJEM, DA ME ?AKAJO ?E TERME BANOVCI :D

 

PRIDES POL NA ROVINJSKO NOC?

 

DA NE BOM OFF TOPIC........TALE MAZDA 6 JE PIS OF SIT, HOCEM NAZAJ TDIJA BELE BARVE......TA FORUM ME JE CIST POKVARU!!!!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KDAJ pa SPLOH je?

 

DRGA? BOLJ PLANIRAM, JEST GLASBA IN KNJIGE... :D

 

Tocno ta vikend

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

DIESEL FOR EVER! :punk:

 

 

MATR KERA EKOLO?KA MAKINA, ?EB STEM PR?U PO SODELAVKO BI MI ZIH INSTANT DALA, KB VIDLA KOK JE EKOLO?KI VOZ! AJA, ?E MA KDO DOMA GOLFA JEDINICU DIZL SA SVUM DODATNOM OPREMOM, TO JEST KO?NOM JAKNOM, DAM MAZDO (SKRET V6 MOTOR BENZINAC) PA DOPLA?AM ?E USAJ 16.000?, KER PA? LUKSUZ SE PLA?A! :ljubezen:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E ZMER NE VEM AL JE AJVAR GEJ AL KAR PEDERAJSAR? :harhar::P

 

VSI NORMALNO NA?TIMANI, PA SE DAJTE VESELIT BANOVCEV; PRAVKAR SM KUPU PLATO PIR?KA ZA TJA! :mi pijemoo: post-185-1313731326_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.