Skoči na vsebino

Mazda 6 ne pri?ge


Priporočeno sporočilo

Na avtocesti se mi je pri?gala lu?ka za olje, nato se je avto kar na enkrat ugasnil in ne pri?ge ve?. Kontakt lahko pri?gem, motor pa ne. Servis je bil narejen 1000km nazaj in nivo olja je ?e vedno na maximumu tako da me skrbi da ni kak?na huda/draga napaka.

Se morda komu sanja kaj bi lahko bilo narobe, ker bo serviser avto pregledal ?ele jutri.

 

 

Lp, Doman

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z avtom se dogajajo zelo ?udne stvari. Avto sem prestavil v peto prestavo in ga porinil naprej, tako da sem lahko videl, da se jermeni lepo obra?ajo. Po tem je avto za?el normalno verglat, vendar se ni hotel pri?gati. Obna?al se je kot da bi mu zmankalo nafte, kljub temu da je nafte dovolj. Pumpo, ki se nahaja v zgornjem levem delu ma?ina sem pumpal, vendar avto ?e vedno ni hotel v?gati. Snel sem cevko za gorivo, dal kontakt, da vidim ?e pumpa sploh dovaja gorivo in tega sploh ne dovaja. Rele pri varovalkah pa se sli?i ko da elektriko do pumpe. Potem sem probal avto pri?gati z rezervnim klju?em in je skoraj v?gal, vendar se je takoj ugasnil.

Ne spomnim pa se, ?e mi je prej tudi utripala rde?a lu?ka, kjer je narisan klju? tudi ko je avto ugasnjen. Je to normalno in ali se komu sanja kaj bi lahko bilo. Sicer bom jutri avto priklopil na ra?unalnik, da vidim kako napako javi.

 

Lp, Doman

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si uspel pumpati tam na filtru in ti je uspelo pritisnit pol je ziher to, da nafte ne dovaja do filtra. Tistga gumba ne more? pritisniti (je ?ist trd), ?e je nafta v sistemu.

 

A si ziher, da ima? nafte v rezervoarju dovolj? ?e si se ravnal po BC-ju in dometu, ki ti ga ponuja in je kazal ?e 100km dometa verjemi, da ti je zmanjkalo nafte.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga lahko pumpal, ?eprav je bil dokaj trd, ampak ga lahko z enim prstom pumpam. Bo BC-ju mi secer trenutno ka?e cca. 160km in kazalec je na prvi beli ?rti, ker sem ga ?e dostikrat peljal do lu?ke za rezervo.

Kaj pa tista lu?ka (avto v katerem je klju?). Je normalno da pri ugasnjenem avtu utripa?

 

 

 

?e si uspel pumpati tam na filtru in ti je uspelo pritisnit pol je ziher to, da nafte ne dovaja do filtra. Tistga gumba ne more? pritisniti (je ?ist trd), ?e je nafta v sistemu.

 

A si ziher, da ima? nafte v rezervoarju dovolj? ?e si se ravnal po BC-ju in dometu, ki ti ga ponuja in je kazal ?e 100km dometa verjemi, da ti je zmanjkalo nafte.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kresnu je, ampak je takoj ugasnil. Upam, da je ?la v fran?e samo pumpa za gorivo.

Je tista pumpa, ki ima za pumpat sigurno niskotla?na ?rpalka za nafto, ker vem, da imajo avti pumpo goriva ponavadi nekje pri rezervarju.

Pozna kdo koga, ki bi avto priklopil na ra?unalnik v okolici Vrhnike, da ne vozim z vleko avto v Lj. ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil sem eno nizkotla?no ?rpalko od Mazde 2.0 2004 letnik (moja je 2003), vendar se nova ?rpalka razlikuje v tem, da nima zraven pumpice plov?ka oz. neke podobne zadeve ki je pri pokvarjeni pumpi in iz katere je speljan tudi kabel. Nova ima samo en kabel, stara pa dva. Mogo?e kdo ve kaj je razlika in ali jo lahko priklopim da vidim ?e je v pumpi problem.

 

Lp, Doman

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne trudi se brezveze, daj malo gasa in bo zalaufala, samo bo verjetno takoj ko bo? spustil gas ugasnila, ?e je to to, pl pripravi cca 250?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to, avto je ?e na avtovleki in na poti do Braneta v kamniku. Upam da bo delala ?e nadaljnih 200.000 km :))

 

Ne trudi se brezveze, daj malo gasa in bo zalaufala, samo bo verjetno takoj ko bo? spustil gas ugasnila, ?e je to to, pl pripravi cca 250?.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to, avto je ?e na avtovleki in na poti do Braneta v kamniku. Upam da bo delala ?e nadaljnih 200.000 km :))

 

Imv ventil? Ce ja te bodo lahko orng ocolal za neki kar sam lahko resis veliko ceneje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako re?i? zadevo cenej, tko za vsak slu?aj, da vem.

 

Da ga kupis v navadni avtotrgovini ali mazdasu ala ajvar ki ma mogoce zalogo in menjas sam ali z njim - piece of cake

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je zaribala :unsure::unsure::unsure:

Podlo?ke niso bile zamenjane, ?eprav mi je serviser trdil da jih je zamenjal..

Kdo ve za kak 2.0 motor in koliko okvirno pride, da se popravi motor... ?

 

Na avtocesti se mi je pri?gala lu?ka za olje, nato se je avto kar na enkrat ugasnil in ne pri?ge ve?. Kontakt lahko pri?gem, motor pa ne. Servis je bil narejen 1000km nazaj in nivo olja je ?e vedno na maximumu tako da me skrbi da ni kak?na huda/draga napaka.

Se morda komu sanja kaj bi lahko bilo narobe, ker bo serviser avto pregledal ?ele jutri.

Lp, Doman

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je zaribala :unsure::unsure::unsure:

Podlo?ke niso bile zamenjane, ?eprav mi je serviser trdil da jih je zamenjal..

Kdo ve za kak 2.0 motor in koliko okvirno pride, da se popravi motor... ?

 

torej je serviser odgovoren?????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olja je bilo na max. in pri?gala se je lu?ka za olje ???

 

Kje se je pa skrilo? Ne razumem najbolj?.

 

Naj mi en razlo?i.

Hvala

 

?e se zama?i cedilo v karterju, pred oljno ?rpalko, ?rpalka ne more potegnit olja in potem motor dela na "suho" in zariba, tudi ?e je poln motor olja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi je jasno. Govora je blo o podlo?kah.

Lp

 

Zaradi podlo?k, ki se "pretegnejo" in ne tesnijo ve? dovolj se za?nejo tam nabirat saje ki jih olje "odplakne"-odnese v karter, kjer zama?ijo cedilo pred oljno ?rpalko in potem je en post vi?je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.