Skoči na vsebino

Turbina za mazdo 6 cd140 letnik 2008


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 142
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ko sem js to hotel naredit, mi je v avtohi?i rekel da pri prenosu lastni?tva to ni ve? mogo?e... pa je avto imel ?e dva meseca do izteka garancije :whatever:

+1... brez pomisleka :cheers:

 

Mislim da lprenos lastni?tva ni problem. Moraq pa bit redno serisiran na poobla??enem servisu. O?itno so ti to napa?no razlo?ili ali pa niso imeli pravih informacij.

Meni so na servisu dali celo zlo?enko o podalj?anju garancije.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da lprenos lastni?tva ni problem. Moraq pa bit redno serisiran na poobla??enem servisu. O?itno so ti to napa?no razlo?ili ali pa niso imeli pravih informacij.

Meni so na servisu dali celo zlo?enko o podalj?anju garancije.

 

V drugi avtohi?i (velenju) mi je trgovec sam predlagal, da ?e kupim ?e ne tri lete star avto, naj podalj?am garancijo... ko sem to omenil v avtohi?i v LJ, kjer sem avto kupil, so rekli da to ni ve? mo?no. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V drugi avtohi?i (velenju) mi je trgovec sam predlagal, da ?e kupim ?e ne tri lete star avto, naj podalj?am garancijo... ko sem to omenil v avtohi?i v LJ, kjer sem avto kupil, so rekli da to ni ve? mo?no. :ne vem:

 

Jaz sem kupil M6 2 meseca po preteku 3 letne garancije in sem lahko podalj?al na 5 let. Je pa res, da je avto imel vse servise ve? kot redno opravljane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi moja mazdica ima lepo delane servise <_<

 

Namenoma bom kontaktiral par avtohi? in povpra?al ?e se da podalj?at garancijo, kjub temu da sem zdej dva meseca ?ez redno... junci presneti! :angry:

 

Jaz sem se najprej dogovoril direktno z uvoznikom, potem pa samo ?el do avtohi?e in povedal da je vse ?e dogovorjeno. V avtohi?i so samo dali avto na ra?unalnik in ga malo pregledali, dali svoj ?egenj in sem imel re?eno garancijo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi takoj podalj?al garancijo zdej dva mesca pa 5 dni ?ez. ?e se da takoj podalj?am. ?e pravilno razumem moram kontaktirat direktno z generalnim uvoznikom.

 

Jaz sem tako naredil, ker sem bil pred nakupom rabljenega avtomobila in sem se o podalj?anju garancije pozanimal direktno pri uvozniku. Govoril pa sem z Tadejem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem bral podalj?anje garancije ne krije (ni omenjeno) turbine, injektorjev in visokotla?ne pumpe. Tudi EGR ventila in IMV ni bilo omenjenega tako, da sem mo?no skepti?en da ni pol to tisti drobni tisk, ko se kaj zgodi :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem bral podalj?anje garancije ne krije (ni omenjeno) turbine, injektorjev in visokotla?ne pumpe. Tudi EGR ventila in IMV ni bilo omenjenega tako, da sem mo?no skepti?en da ni pol to tisti drobni tisk, ko se kaj zgodi :ne vem:

 

js nisem vzel garancije..ker kr neki stvari ne upostevajo..zato hvala lepa...

 

 

sm se pa odlocu da bom delal servis na 15.000 km.. odlocam pa se se ali naj na uradnega ali ne..?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem bral podalj?anje garancije ne krije (ni omenjeno) turbine, injektorjev in visokotla?ne pumpe. Tudi EGR ventila in IMV ni bilo omenjenega tako, da sem mo?no skepti?en da ni pol to tisti drobni tisk, ko se kaj zgodi :ne vem:

 

na?tel si vse, v ?em js vidim smisel podalj?anja garancije... potemtakem nima smisla <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Zanimam se za podalj?anje garancije na moji M6 in me zanima predvsem ali je v podalj?anju zajeta tudi turbina, egr in injektorji?

 

Hvala za odgovor,

 

Lp. Dejan

 

Spo?tovani g. Dejan.

 

Podalj?ana garancija krije tudi turbinski polnilnik, egr ventil in injektorje. Pogoji so le, da va?a Mazda6 nima prevo?enih ve? kot 100.000 km, ni starej?a od treh let in da je servisirana na poobla??enem Mazdinem servisu.

?e mi posredujete naslov, vam po po?ti po?ljem bro?uro o podal?ani garanciji, kjer je vse razlo?eno.

 

Z odli?nimi pozdravi.

 

Ampak js padem skozi (109k prevo?enih, ?ez tri lete star :glare: ... vsej servis je bil delan pri njih)

 

EDIT: dobil ?e drugi odgovor... turbine, egr-ja in injektorjev naj ne bi bilo podanih ekstra, ker so zajeti v sklopu sistema za oskrbo z gorivom in spadajo seveda pod podalj?ano garancijo... podatek direkt s tehni?ne slu?be mazda slovenija B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem si pa ta mail spravi, da ne bo te?av v primeru morebitne potrebe po uveljavljanu garancije. :bravo:

 

Mene je ravno to odvrnilo, ker ni eksplicitno navedeno kaj ta garancija nudi. Namre? a ni veliko bolj logi?no, da napi?e?, da krije vse razen to?no dolo?enih zadev, ki jih ne. Na?teli bi to?no te, ki jih ne krijejo in potem ni nikoli dileme kaj ja in kaj ne. tko pa je vedno prostor za manipulacijo in sprenevedanje :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pri novi dobi? 5 let garancije gratis tako, da si na?eloma brez skrbi. B)

 

Sicer pa, a je znan ?e kak podoben primer za motor 2.2, ki ima izbolj?ano verzijo DPF filtra (?e ima to kaj veze), da bi crknila turbina? Motor je zunaj od leta 2009, s faceliftom (2010) pa so ?e posodobili turbine, tako da so jih zmanj?ali za kao bolj?o odzivnost - prakti?no ni ve? turbo luknje (upam, da ne na ra?un vzdr?ljivosti).

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na racun zmogljivosti zagotovo....ta nova slabs vlece kot starejsa, kljub teoreticnim 8KM vec

 

Zamena? in je mir. :hudicek:

 

 

 

Sej govorimo o babah ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na racun zmogljivosti zagotovo....ta nova slabs vlece kot starejsa, kljub teoreticnim 8KM vec

 

lah da se motim ampak mislim da ima manj navora ob istih konjih z mk1

 

CD129 =340nm

prej CD120= 310nm

 

CD163 = 360nm

moja CD143= 360nm

 

medtem ko ima Cd180 samo 400nm - z boxom jih mam (po papirjih) toliko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.