Skoči na vsebino

Turbina za mazdo 6 cd140 letnik 2008


Priporočeno sporočilo

No potem sem o?itno osmoljenec leta, k jo spravim te?ko pod 7. ampak sej pravim, pustmo to. Mi pa te trditve delujejo zlo podobno tistim od mojega kolega ki trdi, da je 318D limuzina dovolj velik avto za 4 ?lansko dru?ino z vozi?kom. :P

 

BMW serije 3 je pojem neprostornosti (navzven pa kar velikih dimenzij, recmo cca. 450 cm), nekdo je enkrat na forumu napisal da ima noter prostora kot kak?en Klijo od Golfa pa ?e bistveno manj, skoraj bi se strinjal s tem! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 142
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No potem sem o?itno osmoljenec leta, k jo spravim te?ko pod 7. ampak sej pravim, pustmo to. Mi pa te trditve delujejo zlo podobno tistim od mojega kolega ki trdi, da je 318D limuzina dovolj velik avto za 4 ?lansko dru?ino z vozi?kom. :P

 

Ne razumem kje je fora. Jaz tudi mojo M6 (2.2@129KM) Te?ko spravim pod 7 l/100. Saj to je normalno.

Meni konstanto rabi med 7,2 in 7,3 ?e vozim kot si jaz ?elim. ?e pa jajcam pa je poraba 6,8; po avotcesti ?e manj.

 

BMW so znani po tem da so utesnjeni. BMW 5 karavan ima mogo?e za spoznanje malce ve? prostora kot M6, bi pa si upal trdit da ga ima manj kot tanovi VW Passat Variant. Sam lega na cesti: z BMW 530d si car!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem kje je fora. Jaz tudi mojo M6 (2.2@129KM) Te?ko spravim pod 7 l/100. Saj to je normalno.

 

BMW so znani po tem da so utesnjeni. BMW 5 karavan ima mogo?e za spoznanje malce ve? prostora kot M6, bi pa si upal trdit da ga ima manj kot tanovi VW Passat Variant. Sam lega na cesti: z BMW 530d si car!!!

 

A s ta novo Mazdo 6 pa "jadra?" kot z spa?kom? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he he he he.

 

Z novo M6 je potrebno pazit na le?e?e policaje, ?e veste kaj to pomeni.

?koda da imam karavanko, po mojem 5vratna ima ?e bolj?o lego, sam kaj ?mo dru?ina pa vozi?ki, pa nahrbtniki itd itd

 

Jst mam spu??eno in le?e?i policaji niso problem... ?e bi imel BMW-ja bi se kako ?e?plja ve? obrnila za mojim avtom. Za zdaj morm bit pa zadovoljen s tem kar imam :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam spu??eno in le?e?i policaji niso problem... ?e bi imel BMW-ja bi se kako ?e?plja ve? obrnila za mojim avtom. Za zdaj morm bit pa zadovoljen s tem kar imam :)

 

...pa tudi kak kradljivec avtov ve? bi te pogledal... :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he he he he.

 

Z novo M6 je potrebno pazit na le?e?e policaje, ?e veste kaj to pomeni.

?koda da imam karavanko, po mojem 5vratna ima ?e bolj?o lego, sam kaj ?mo dru?ina pa vozi?ki, pa nahrbtniki itd itd

 

?e verjame? al pa ne v 5 vratno spravi? do police/rolete ravno toliko prtljagr kot v karavanko. Razen ?e ?eli? bit nalo?e kot turk do stropa pol ima? v karavanki ve? placa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve?, da pametnjakovi?i svetujejo, da temperatura klime ne sme biti nastavljena ve? kot 8 stopinj ni?je kot je zunaj :hudicek: Hehe bi te rad videl pri 36 stopinjah kako ?vica? v avtu :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e verjame? al pa ne v 5 vratno spravi? do police/rolete ravno toliko prtljagr kot v karavanko. Razen ?e ?eli? bit nalo?e kot turk do stropa pol ima? v karavanki ve? placa.

 

 

To verjamem.

 

Vendar karavan ima ravni nakladalni rob kjer je la?je nakladat predmete tipa vozi?ki ipd. V?asih pa rabi? tudi prostor nad fensi ?mensi rolojem. Izgleda? kot Romun/Bolgar v Mazdi 6 :)

 

Jaz vseeno mislim, da ima 5vratna M6 bolj?o lego. Ob?utek zadaj ej zagotovo druga?en. Ima ni?jo te?i??e na zadnji premi in je la?ja, predvsem zadaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje imamo razli?ne okuse, navade in potrebe.

 

Meni osebno je 5 vratna mazda dovolj dobro uporabna kljub malo vi?jemu nakladalnemu robu.

 

Dizajn petvratne mi je pa precej lep?i kot karavana. Najve?ja prednost pa je to, da ko zlo?i? zadnje sede?e je dno raz?irjenega prtla?njega prostora popolnoma ravno.

 

Pri porabi pa je po mojem mnenju klju?no pospe?evanje, pa tudi kon?na brzina predvsem na avtocesti. ?e vozi? po AC 120 v ?esti dose?e? najbolj optimalen navor (2000 vrt) in je poraba precej manj?a kot ?e vozi? okrog 150.

 

Sem pa ugotovil da ?e res zelo zelo agresivno vozi? pospe?uje? in res dirka?ko vozi? poraba na cel tank te?ko prese?e? 7 litrov, ?e vsaj ne zavira? preve? naglo in pusti? da se hitrost sama zmanj?a.

 

Moja Mazda ima povpre?no porabo 6,45 pa tud potovalni ra?unalnik zelo to?no ka?e. Je pa res ?e bi se ve? vozil sam bi bla poraba ?e mal ve?ja.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje imamo razli?ne okuse, navade in potrebe.

 

Meni osebno je 5 vratna mazda dovolj dobro uporabna kljub malo vi?jemu nakladalnemu robu.

 

Dizajn petvratne mi je pa precej lep?i kot karavana. Najve?ja prednost pa je to, da ko zlo?i? zadnje sede?e je dno raz?irjenega prtla?njega prostora popolnoma ravno.

 

Pri porabi pa je po mojem mnenju klju?no pospe?evanje, pa tudi kon?na brzina predvsem na avtocesti. ?e vozi? po AC 120 v ?esti dose?e? najbolj optimalen navor (2000 vrt) in je poraba precej manj?a kot ?e vozi? okrog 150.

 

Sem pa ugotovil da ?e res zelo zelo agresivno vozi? pospe?uje? in res dirka?ko vozi? poraba na cel tank te?ko prese?e? 7 litrov, ?e vsaj ne zavira? preve? naglo in pusti? da se hitrost sama zmanj?a.

 

Moja Mazda ima povpre?no porabo 6,45 pa tud potovalni ra?unalnik zelo to?no ka?e. Je pa res ?e bi se ve? vozil sam bi bla poraba ?e mal ve?ja.

 

 

dj ti nam raj povej kaj se dogaja s tvojo mazdo, kaksna je diagnoza?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda 6 combi,

evo s takim povprecjem (iz LJ do tankanja v aleksincu, srbija, ca. 730km)

 

je bla poraba

pogoji pa izjemno kruti...to je tud nasploh moj rekord, kar se tice visokih temperatur

 

 

Kaj naj re?em. Res ne razumem in se ne bom ve? sekiral, ker na servisih je vedno "vse v redu".

 

Lahko da imam od kake Tatre motor notr....

post-3203-1314343924_thumb.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zataknil se je ventil na turbini, menjana pa je bla cela turbina.

 

Moram pohvalit servis MAZDA Interclass so se potrudili in uredili, da je avto popravljen v garanciji.

 

to?no o tem mi je govoril tip z Beje....ma?e se z oljem ma?ine, ki se red?i z nafto in potem pok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda 6 combi,

evo s takim povprecjem (iz LJ do tankanja v aleksincu, srbija, ca. 730km)

Objavljena slika

 

je bla poraba

Objavljena slika

pogoji pa izjemno kruti...to je tud nasploh moj rekord, kar se tice visokih temperatur

Objavljena slika

 

Si pa imel hudo visoko povpre?no hitrost, tako da tale poraba je po mojem mnenju ?ist normalna.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Da si sposodim temo - namre? ravnokar se mi je primeril enak problem. Nekaj je rahlo po?ilo, turbina se je za?ela "dret", avto pa nikamor. Sem peljal do kolega mehanika, ki je pogledal vse cevi in nikjer razpoke ali uhajanja nadtlaka. Ko je probal z roko vrtenje lopatic, je rekle da sicer Mazd ne pozna, ampak da gre po njegovem mnenju zelo trdno in da ima luft levo in desno (gor in dol pa ne).

 

Avto je Mazda 6 CD140, letnik 2008, prevo?enih par km manj od 90k in 3 mesece izzven garancije (sredina junija). Redno servisiran na poobla??enem servisu Avto ?erbinek, nikoli mrzla gnana in vro?a ugasnjena...

 

Ali gre po va?e za enako napako in kdo ima kak?ne izku?nje s popravili pogarancijskih napak pri njih? Sicer grem jutri dopoldan na servis in po?akam njihovo oceno...

 

Do sedaj super zadovoljen z Mazdo, zdaj pa tak?na katastrofalna napaka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.