Skoči na vsebino

Turbina za mazdo 6 cd140 letnik 2008


Priporočeno sporočilo

?e ti je avto naenkrat za?el slabo vle? in piskat NI turbina, ampak kaka cev med sesalnim kolektorjem in turbino, mogo?e je samo spustil interkuler.

 

Pa ?e nekaj jebesh Dexelijo !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 142
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e ti je avto naenkrat za?el slabo vle? in piskat NI turbina, ampak kaka cev med sesalnim kolektorjem in turbino, mogo?e je samo spustil interkuler.

 

Pa ?e nekaj jebesh Dexelijo !

 

 

kero olje pa potem najbolj priporo?a? za dizlake? bo po?asi treba menjat... trenutno mam castrol edge... kaj drugega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kero olje pa potem najbolj priporo?a? za dizlake? bo po?asi treba menjat... trenutno mam castrol edge... kaj drugega?

 

pol ti nima? DPF...(upam)

 

DPFjarji smo nekateri pre?altal na MOTUL C1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam not zej ?e drugo menjavo Fuchs Titan 5W30 GT1 Pro C1.

 

Lp,

 

to je tudi opcija ja, samo odkar so dal ven C4 je C1 tezko dobit

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja saj se strinjam, sam avto je treba tja odpelat z vle?no slu?bo, pa zdej itak nimam ?asa sem v slu?bi verjetno kasneje popoldne.

 

 

Ce si ga servisiral na pooblascenem servisu imas za to tudi Mazdino mobilno pomoc (MES) ... in avto spravijo do servisa brezplacno (seveda samo do pooblascenega) ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ni serijsko vgrajen ta DPF filter pri vseh novej?ih modelih mazd??

 

Odvisno kaj so novej?e mazde, DPF je v 6-kah vgrajen od leta 2005 (ne vem to?no katerega meseca - ko je dobila kozmeti?ne popravke, t.i. lifting). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2008 ima gotovo DPF, ce je dizel ... Ze prejsnja sestica je imela zadnjih nekaj let pred novo DPF... se mi zdi, da res nekje od 2005 dalje... Moja prejsnja (2003) se ni imela DPF), sedanja (2008) pa ima ...

 

EDIT: vidim, da je glede DPF debata zasla na drugega uproabnika, ki ni napisal, kateri letnik ima :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, to je bil problem, sem slabo prebral, sem kasneje videl da nekdo drug spra?uje za olje :) Se mi je zdelo ?udno, letnik 2008, nov model brez DPF :ne vem:

 

Kupim :jupiii:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupim :jupiii:

 

Baje obstajajo majstri, ki znajo "zaobiti" ta DPF, tko da se vam spla?a pozanimat glede tega! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje obstajajo majstri, ki znajo "zaobiti" ta DPF, tko da se vam spla?a pozanimat glede tega! :bravo:

 

 

Jaz z DPFjem nisem dosedaj imel niti enega problema... same pozitivne lastnosti (ni dimne zavese, ko se peljem v klanec, izpusna cev ni crna :) ... ) ... Ampak itak sem verjetno "posebnez", ker sploh vozim dizla :bravo::pepsi:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz z DPFjem nisem dosedaj imel niti enega problema... same pozitivne lastnosti (ni dimne zavese, ko se peljem v klanec, izpusna cev ni crna :) ... ) ... Ampak itak sem verjetno "posebnez", ker sploh vozim dizla :bravo::pepsi:

 

Verjetno ima? same dolge razdalje in ?isto ni? kratkih.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ima? same dolge razdalje in ?isto ni? kratkih.

 

Zelo razlicno... Vsak dan recimo Medvode - Kranj (cca. 15 km) ... dostikrat tudi recimo samo Medvode okolica (par km) ... seveda pa tudi dlje... prav dolgih relacij, tako kot recimo Labi pa nimam veliko :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz z DPFjem nisem dosedaj imel niti enega problema... same pozitivne lastnosti (ni dimne zavese, ko se peljem v klanec, izpusna cev ni crna :) ... )

?re ti dva litra ve?.... same fajn stvari... :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?re ti dva litra ve?.... same fajn stvari... :)

 

V bistvu imam porabo podobno kot s prejnjo brez DPFja... oz. v bistvu se raje malo nizjo :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?re ti dva litra ve?.... same fajn stvari... :)

 

Ni tolk hudo... jaz imam identi?no porabo kot sem jo imel s prej?njo Mazdo 6 brez DPF-ja s tem, da je imela 20KM manj in 30kg ve? lastne mase. Je pa res, da tisto, kar so po testih navedli kot referenco za povpre?no porabo je blo o?itno zmerjeno brez, da bi se izvajala regeneracija :angry:

 

Jaz z DPFjem nisem dosedaj imel niti enega problema... same pozitivne lastnosti (ni dimne zavese, ko se peljem v klanec, izpusna cev ni crna :) ... ) ... Ampak itak sem verjetno "posebnez", ker sploh vozim dizla :bravo::pepsi:

 

To?no tako... sem zadnji? potegnil s prstom po celem obodu auspuha tvoje Mazde in se je na prstu komaj poznalo, da je kaj ?rno medtem ko pri tisti brez DPF-ja pa je enako kot, da se gre? prvi? dimnikarja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem sem o?itno osmoljenec leta, k jo spravim te?ko pod 7. ampak sej pravim, pustmo to. Mi pa te trditve delujejo zlo podobno tistim od mojega kolega ki trdi, da je 318D limuzina dovolj velik avto za 4 ?lansko dru?ino z vozi?kom. :P

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem sem o?itno osmoljenec leta, k jo spravim te?ko pod 7. ampak sej pravim, pustmo to. Mi pa te trditve delujejo zlo podobno tistim od mojega kolega ki trdi, da je 318D limuzina dovolj velik avto za 4 ?lansko dru?ino z vozi?kom. :P

 

Stari bi ti bil za en test, da ti montiramo međik box, za nekaj ?asa pa da vidimao kaj bo pol ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.