Skoči na vsebino

Distan?niki


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Hej,

 

Imam pa eno vpra?anje. Sicer sem lastnik mazde Mx-5, malo zni?ane pa imam vpra?anje. Na voljo imam dobiti distan?nike, za zadaj 2,0 cm in spredaj 1,5 cm.

 

Kako je sedaj z tem. Je tu mo?nost da distan?niki ''?kodujejo'' podvozju, ter poru?ijo lego na cesti?

 

Hvala za odgovore in va?e mnenje:)

 

Enjoy

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj jih jaz ne bi dajal (prakti?no nih?e jih ne daje in ni ravno pametno), zadaj pa to ni ni? posebnega in jih komot da?. :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj jih jaz ne bi dajal (prakti?no nih?e jih ne daje in ni ravno pametno), zadaj pa to ni ni? posebnega in jih komot da?. :bravo:

 

 

Zakaj pa spredej ni pametno?..:) sem iz gradbene stroke pa so mi te stvari mal tuje:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaradi ?iste lepote ali kako? KEr se bojim da bo? zgledal traktorsko, poleg tega pa mx5 (vsaj 1.6) tega ne potrebuje ker se drzi ko pes je?a...

 

Plus vpra?anje kaj bo potem s silo na vzmeti, moja se je posedla na levo pa na mx5 forumu vidim, da je to povsem normalen pojav.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaradi ?iste lepote ali kako? KEr se bojim da bo? zgledal traktorsko, poleg tega pa mx5 (vsaj 1.6) tega ne potrebuje ker se drzi ko pes je?a...

 

Plus vpra?anje kaj bo potem s silo na vzmeti, moja se je posedla na levo pa na mx5 forumu vidim, da je to povsem normalen pojav.

 

 

Jp..opa?am da je tud moja malenkost v levo:)... mam prilko jih dobit, pa bi blo zarad videza, da jih mam ?is na robu blatnikov...mam isto ko ti 1.6. ja..... zanima pa me lih zarad vzmeti ja...sicer mam ?portne a vseen... ?e lah distan?niki kj ?kode nardijo..je itak brez veze

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek znanec (kar poznavalec avtomobilizma) mi je rekel, da spredaj distan?niki lahko precej "spremenijo" zavijanje, saj je zadeva precej zamaknjena in je zavijanje ?isto druga?no, no obraba materiala pa je sigurno ve?ja (zglobi, stabilizatorji, le?aji itd.).

 

Upam da ti bojo ve? povedali tisti ki so maherji na tem podro?ju! Predajam besedo! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z zadnjimi bo? malo izbolj?al vozne lastnosti in opti?no bo ?ir?i, obremenjeni bodo padeli podvozja (le?aji,..)

 

spredaj pa ti nebi priporo?al ker bo? spremenil geometrijsko pot kolesa pri obra?anju, in ti lahko avto na kolesnicah malo nosi. Obemenitve se pa se ravno tako pove?ajo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z zadnjimi bo? malo izbolj?al vozne lastnosti in opti?no bo ?ir?i, obremenjeni bodo padeli podvozja (le?aji,..)

 

spredaj pa ti nebi priporo?al ker bo? spremenil geometrijsko pot kolesa pri obra?anju, in ti lahko avto na kolesnicah malo nosi. Obemenitve se pa se ravno tako pove?ajo.

 

Pa to ''obremenjeni''...je fajn kriti?no al ne tok?

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to ''obremenjeni''...je fajn kriti?no al ne tok?

 

Jaz sem imel na 626 zadaj samo 5 mm pa ni pri 270000 ?e ni? crknilo, za kaj debeleje pa naj kdo pove, ki jih ima.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker ima 22 mm na vseh 4h kolesih,cca 100 kkm nobenih tezav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Chop Shop un iz Banglade?a ko dela v Londonu kao avte iz odpadnih je dal zadaj 11.5cm distan?nike :blink::ninja:

 

11.5?:) damn...da dam js to bom meu se enkrat sirsi avto.. Hehe.. .mogoc pa res zadej namontiran 1.5..treba probat:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.