Skoči na vsebino

Registrske tablice


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Hello,

 

Mam pa eno upra?anje ?e se mogo?e kdo z foruma na to mal bolj spozna. ?e na avtu spredaj nima? prostora za registracijo, oz avto sploh nima prostora za to (serijsko), sem po zakonu dol?an ''luknjat'' moj odbija? samo da dam tablico gor, al je kak?na ?ansa da je spredaj nima?

 

Mam sicer Miato NB facelift in v bistvu zadej ima avto prostor za tablico, spredaj pa ne.

 

Hvala za vsak odgovor.

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hello,

 

Mam pa eno upra?anje ?e se mogo?e kdo z foruma na to mal bolj spozna. ?e na avtu spredaj nima? prostora za registracijo, oz avto sploh nima prostora za to (serijsko), sem po zakonu dol?an ''luknjat'' moj odbija? samo da dam tablico gor, al je kak?na ?ansa da je spredaj nima?

 

Mam sicer Miato NB facelift in v bistvu zadej ima avto prostor za tablico, spredaj pa ne.

 

Hvala za vsak odgovor.

 

kolker js vem jo stepski nima spredi ;)

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4994&hl=

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalepk ne delajo ve??

 

 

Jih nikoli niso uradno delali... Tisto je bilo vse "custom made" ;) in uradno ne velja kot tablica...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.uradni-list.si/1/content?id=74892

 

(1) Vsa vozila, udele?ena v cestnem prometu v Republiki Sloveniji, morajo biti ozna?ena z dvema registrskima tablicama, razen motornih koles, ?tirikoles, lahkih ?tirikoles, trikoles, koles z motorjem, priklopnih vozil, traktorjev in traktorskih priklopnikov, ki so ozna?eni z eno registrsko tablico.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalepk ne delajo ve??

 

Tisto je bilo ponarejanje uradnega dokumenta in kaznivo. Je pa vpra?ljivo koliko Ferrarijem so potem napisali kazen. :whatever:

V glavnem mora? kar lepo na?raufati nosilce v odbija? Ali pa obojestranski Tesa outdoor super strong selotejp kot imam jaz na Cliu in dr?i ?e skoraj 2 leti. Ampak biti mora un outdoor, posebno mo?en. Ko ho?e? dati tablico dol pa jo odre?e? z laksom (za tablico) ter spuca? ostanke potem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri jo sicer tudi zataknejo za vetrobransko steklo z notranje strani, morda se ti izpla?a poskusit, saj ima? veliko pogajalskega prostora s :policaj: (namre? nima? predvidenega prostora za registrsko na prednjem odbija?u)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri jo sicer tudi zataknejo za vetrobransko steklo z notranje strani, morda se ti izpla?a poskusit, saj ima? veliko pogajalskega prostora s :policaj: (namre? nima? predvidenega prostora za registrsko na prednjem odbija?u)! :bravo:

 

ha ha in :policaj: zase?e avto potem ,ker je po njegovem in na?em bednem zakonu avto neizpraven :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolker js vem jo stepski nima spredi ;)

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4994&hl=

 

 

ja za stepskega vem:)...sm kokr mi je govoru so ga enkat clo polcaji nekej ''spra?val'' za to:)...pr men je problem to, da sm js usak vikend na vikendici na hrva?kem:)...in sm konstantno ?ez meje:)

 

Tisto je bilo ponarejanje uradnega dokumenta in kaznivo. Je pa vpra?ljivo koliko Ferrarijem so potem napisali kazen. :whatever:

V glavnem mora? kar lepo na?raufati nosilce v odbija? Ali pa obojestranski Tesa outdoor super strong selotejp kot imam jaz na Cliu in dr?i ?e skoraj 2 leti. Ampak biti mora un outdoor, posebno mo?en. Ko ho?e? dati tablico dol pa jo odre?e? z laksom (za tablico) ter spuca? ostanke potem.

 

 

sej tko nekak mam zj gor...a vseen mi je lep?i pogled, ter ?koda mi je avta, z tablco gor

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na meji te bojo po vsej verjetnost, ob vsakem prehodu maltretiral, tko da to potem odsvetujem na celi ?rti! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri jo sicer tudi zataknejo za vetrobransko steklo z notranje strani, morda se ti izpla?a poskusit, saj ima? veliko pogajalskega prostora s :policaj: (namre? nima? predvidenega prostora za registrsko na prednjem odbija?u)! :bravo:

 

 

evo to je ena od opcij o kerih sm razmi?lu...ker vrjamem da tud policaj ne ve tok na pamet tega dela ''zakona''...lah pa useen re?em da nimam placa za tablco in pa? kaj, nej zarad tega ''uni?m'' del avta?..

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.