Skoči na vsebino

projekt mazda6 webasto upgrade


jures

Priporočeno sporočilo

Zdravo, ve? kaj pa mene zanima? Imam 6ko 2008 GTA. Bi blo mo?no vgradit webasta od kak?ne dizlke? :pepsi: Pa? dodatni rezervar?ek, mislim da nebi blo te?av,vebasta bi tud fizi?no nekam natla?u, za ostalo pa ne vem.. :P

 

Hahaha, pol bi mel vrjetno edini Gas+LPG+Diesel POWER.. :D Ka bi to letel pol ko MPSka!!! :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....kaj pa cena nadgradnje za mazdo 6 letnik 2004?

LP

 

pi?i na zs

 

Zdravo, ve? kaj pa mene zanima? Imam 6ko 2008 GTA. Bi blo mo?no vgradit webasta od kak?ne dizlke? :pepsi: Pa? dodatni rezervar?ek, mislim da nebi blo te?av,vebasta bi tud fizi?no nekam natla?u, za ostalo pa ne vem.. :P

 

Hahaha, pol bi mel vrjetno edini Gas+LPG+Diesel POWER.. :D Ka bi to letel pol ko MPSka!!! :harhar:

 

To bi se ti spla?alo samo, ?e bi ga res ceneje dobil nekje, druga?e za rabljene 'pe?i' je cena ista benz ali nafta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo, ve? kaj pa mene zanima? Imam 6ko 2008 GTA. Bi blo mo?no vgradit webasta od kak?ne dizlke? :pepsi: Pa? dodatni rezervar?ek, mislim da nebi blo te?av,vebasta bi tud fizi?no nekam natla?u, za ostalo pa ne vem.. :P

 

Hahaha, pol bi mel vrjetno edini Gas+LPG+Diesel POWER.. :D Ka bi to letel pol ko MPSka!!! :harhar:

 

Ja in svizec zavije ?okolado. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam doma enega bencinarja in enega dizla, o vebastu govorim seveda.

Pa eno elektroniko za brez?i?ni vklop-izklop(brez daljinca, se ga da dobit posebej) in eno uro, za vklop-izklop na uro.

?e kdo rabi .....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam doma enega bencinarja in enega dizla, o vebastu govorim seveda.

Pa eno elektroniko za brez?i?ni vklop-izklop(brez daljinca, se ga da dobit posebej) in eno uro, za vklop-izklop na uro.

?e kdo rabi .....

 

bencinar = kaalman

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jutro, zamima me sam, a je normalno, da rabi mazda 6 2.0 CD dobrih par minut, da sploh ?ipo odmrzne? Ker tudi toplo pihat v kabino za?ne ?ele po ve? kot kakih petih minutah. A je to ker se tudi webasto po?asnej zagreje kot kak elektri?ni grelec, katerega moja mazda o?itno nima... Moja izku?nja z kakimi drugimi avti je, da za?ne topel zrak hitreje pihat, in to ?e po kaki minuti. Pri tem avtu pa kot da ni ni?, dokler se kar naenkrat ne zagreje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutro, zamima me sam, a je normalno, da rabi mazda 6 2.0 CD dobrih par minut, da sploh ?ipo odmrzne? Ker tudi toplo pihat v kabino za?ne ?ele po ve? kot kakih petih minutah. A je to ker se tudi webasto po?asnej zagreje kot kak elektri?ni grelec, katerega moja mazda o?itno nima... Moja izku?nja z kakimi drugimi avti je, da za?ne topel zrak hitreje pihat, in to ?e po kaki minuti. Pri tem avtu pa kot da ni ni?, dokler se kar naenkrat ne zagreje...

 

?e si imel bencinarja bi te razumel, dizli pa potrebujejo u la la, mazda je ena izmed hitrej?ih na trgu, in pet minut je tako kot bi imel ?e predogret avto, ravno zaradi webasta. Tako, da avta, ki zagreje takoj ni ob minusu zunaj.

 

Moj TDI je potreboval 20 minut brez webasta....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si imel bencinarja bi te razumel, dizli pa potrebujejo u la la, mazda je ena izmed hitrej?ih na trgu, in pet minut je tako kot bi imel ?e predogret avto, ravno zaradi webasta. Tako, da avta, ki zagreje takoj ni ob minusu zunaj.

 

Moj TDI je potreboval 20 minut brez webasta....

 

Ojej, sej sm mislu, zgleda bo res treba webasto na hitr zrihtat, pol pa dobim dva dni nazaj obvestilo o pora?unu elektrike za 250? za dopla?at v decembru... Tko se po?utim, kot da bom samega boga okol prinesu, ko bom kon?no lahk dal za ta ?mentan webasto... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Vidm da ?e par let tole stoji na mir. Jst sm se pa zdj odlo?u da bi na svoji 6ki meu daljinca oz pa? vklop prek mobitela. Mam majstra k mi bo zmontiru, zdj me pa sam zanima kje najcenej naro?it, pa da ne bom kej narobe naro?u. Lahko kdo pomaga? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne stoji le koncano je po tem ko smo jih ene 30 nadgradili.

 

Vse je isto samo da rabis webasto thermo call v katero das sim kartico

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak jst nism to upra?u :) mene zanima kje lahko to kupim (mogo?e ebay), ker vidm da majo material gor, sam ne vem kerga zbrat. Razumem da majo nekateri biznis od tega ampak sj forum je zato da pomagamo ne da slu?mo a ni? In 1000? in ve? je ?ist predrago. ?e posebi tok let kasnej pa kr ista cena? No mogo?e se motim, potem se opravi?ujem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne pozabi na vodno pumpo, rele in seveda da mora? vodno pumpo tudi vgraditi (rezati ali menjati cevi vode pred vstopom v motor). Ni to samo on/off  sramezljiv

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Po prebranih bro?urah ima thermotop C model obto?no ?rpalko ?e vgrajeno. Torej naj bi se rabila samo elektronika, urco ali daljinca za vklop. Torej ka?na elektronika se rabi za to da se na 2.2 agregatu s fabr?kim webastom nadgradi na daljinca?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po prebranih bro?urah ima thermotop C model obto?no ?rpalko ?e vgrajeno. Torej naj bi se rabila samo elektronika, urco ali daljinca za vklop. Torej ka?na elektronika se rabi za to da se na 2.2 agregatu s fabr?kim webastom nadgradi na daljinca?

Nima je - ce je govora o mazdi. Vodo poganja motor.

Potrebujes:

- crpalko

- rele za vklop

- webasto daljinec ali urco

- najpomembneje novo elektronko (plato) za webasto ker je v 2.2 ze can bus (se dobi na ebayu)

- verjetno kak T ali I clen za tisti del kamor das vodno pumpo (ni nujno)

- kabel od releja do varovalk za vklop ventilacije

 

Ti imas potem 2.2 pred FL? Ker FL ze nima vec pe?i...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.