Skoči na vsebino

Mazda3 zadnje LED lu?i


proton

Priporočeno sporočilo

Ima kdo LED zadnje lu?i? Na letniku 2005 (ki ga imam) ?e niso bile mo?ne, kasneje so pa tudi serijske ?e ... Jih je kdo menjal? Katere priporo?ate?

 

led lu?i imam jaz ?e serijsko in sicer na letniku 2004 ampak z gta opremo.Ne razumem pa kaj si hotel pra?at?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je Uklopko povedal...GTA odprema in motor :) :) ima tole od leta 2004 naprej, prav tako MPS-ka.

 

Potem mi je pa na servisu malo narobe povedal :) Vpra?anje je v bistvu namenjeno tistim, ki so to menjali - kje so jih dobili? Razbitih je malo, original drage ko pes ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem mi je pa na servisu malo narobe povedal :) Vpra?anje je v bistvu namenjeno tistim, ki so to menjali - kje so jih dobili? Razbitih je malo, original drage ko pes ...

 

potem takem edino ebay pride upo?tev

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

To se bi itak popravil, sploh ?e je res vse na mestu, pa motor nepo?kodovan.

 

res je vse seda samo koliko se spla?a je pa drugo(mislim kok ? treba dat) ?koda

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je vse seda samo koliko se spla?a je pa drugo(mislim kok ? treba dat) ?koda

 

Za MPS-a se vse spla?a, ker jih ni velik

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model je z man kot 50 km/h zapeljal s ceste v betonski blok, niti ni zaviral.

Majstr ni vedu da popravljajo cesto in da je zaprta, malo megle na cesti in malo megle v glavi in rezultat je na avto netu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model je z man kot 50 km/h zapeljal s ceste v betonski blok, niti ni zaviral.

Majstr ni vedu da popravljajo cesto in da je zaprta, malo megle na cesti in malo megle v glavi in rezultat je na avto netu.

 

?aki mal, megle u glavi, a ho?e? re?t, da je ?ou za volan :cheers: ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je vse seda samo koliko se spla?a je pa drugo(mislim kok ? treba dat) ?koda

 

To ni zdej pravo vpra?anje,?eprav se zelo nana?a na tvoje, pravo je, koliko ho?e imeti za ta avto. ?e ho?e 6,7t...lahko pozabi in ga naj raje za dele proda...?e ga da pa za par jurjev...je pa druga pesem. S tvojmi odgovorom je pa povezano lih to, vemo koliko stanejo deli in vemo da ni ponaredkov...?koda ja, sam tako je pri tak?nih eksotikah. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko je avto enkrat zbit... <_<

 

Se ga zrihta, da je bol? kot original.

Vsaj js sem tako naredu. :blush:

 

?aki mal, megle u glavi, a ho?e? re?t, da je ?ou za volan :cheers: ?

 

Itaq. :angry2:

 

Mene mika nabavt tole, zrihtat in NE registrirat ampak met za preganjat po dirkali??ih, ki jih je prinas da se jih lahko skoz okno me?e. :angry2:

Samo bo raje kaka NE premi?nina mogla past. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ledice je res ?al te?ko dobiti, bo? res moral po?akati na kak?no ornk razsuto...oz. ?koda ker nisi GTA ?e v ?tartu kupil :) oz. 1.6 od letnika 2008 naprej, mislim da je bila Active oprema...ima tudi ledice...so zgleda Japonci vse gor nametali kar jim je ostalo :) ko se je menjal model.... :)

 

4000t..hmm...no ja, mogo?e se bo komu zdelo poceni sam bi bilo treba mal pogledat za deli+delo,kar zna biti ve? kot 2x toliko kot je cena avta....kako je pa z ra?unalnikom pri Mazdah?? ga je potrebno menjati ob spro?enih balonih ali ne??oz. se ga popravi?Ajvar bo zihr vedu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te mazde imajo merilec pospe?ka-pojemka in pomoje ga ni treba menjat, je med sprednima sede?ema in ga avto koristi tudi za DSC, da ne deluje samo s pomo?jo senzorjev za abs in kota volana.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Hja to so bile le začetne serije, kjer so še iskali in prepričevali trg, da baterije zdržijo. Zelo hitro so ugotovili, da bodo šli v minus, tko, da danes je garancija na baterijo od 150.000km do 250.000km.   Drugače pa ja, če je s prvo baterijo res naredil tolk km samo kapo dol. Verjetno pa je kakšen motor al pa dva pa je vseeno zamenjal.
    • Heh, kake hude debate o porabi... @Slivkazih ne racuna koliko porabi z bt-jko....ampak pride na cilj.. .nekako tako tudi jaz gledam na voznjo z ICE....lahko se cijazim 130km/h ali pa 180km/h v nobenem primeru pa ne gledam na porabo ker mi je vseeno....vem pa nekaj (imam tudi kolege,ki hodijo na dopust in furajo 100km/h) , da bi se mi v tem primeru odtrgalo....da se bom zaradi porabe cijazil po ac 100na uro....ne hvala😉🤣, sem raje doma  , ccc
    • Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.
    • Sorry 2.0 in 120km je no go....pa pišite kar hočte...pol je bolje vzet 0.99 turbaka , vsaj pri vseh dajatvah in zavarovanju prisparas....celo EV bi bil bolj primeren...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.