Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

ej stari kaj je pa blo....ne kaj hudega...lp  :D  B)

Prehitro sem se ustavil v dezju za alfo za menoj, ampak res noro hitro ustavil, ABS je ropotal samo tik pred koncem. Pohvala gre tudsi Nexen gumam, po 9000km so ?e vedno odli?ne.

voznik alfe je bil vsaj toliko zaveden da je spustil bremzo in manevriral levo mimo mene - ustavil se je 2 dolzini avta levo pred menoj!!!! Hitrost je imel isto ker smo bili v raztegnjeni koloni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prehitro sem se ustavil v dezju za alfo za menoj, ampak res noro hitro ustavil, ABS je ropotal samo tik pred koncem. Pohvala gre tudsi Nexen gumam, po 9000km so ?e vedno odli?ne.

voznik alfe je bil vsaj toliko zaveden da je spustil bremzo in manevriral levo mimo mene - ustavil se je 2 dolzini avta levo pred menoj!!!! Hitrost je imel isto ker smo bili v raztegnjeni koloni

ej dobro je ?lo   :rispekt: res sre?a ....pohvala res gumam in vozniku alfe lp ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sami reaktivni ?tarterji na semaforjih ob pri?gani zeleni; da spelje prvi traja 5 sekund, da spelje drugi (ki o?itno drema za volanom) traja ?enaslednjih 7 sekund, da spelje tretji traja ?e dobro minuto (ker ni bil zmo?en v tem intervalu speljat). Res noro, mater ?e se spolzke ceste bojijo, obstaja avtobus ali gosenca (vlak), a obenem ?e letos niso natrenirali vo?nje na mokri cesti, potem je ne bodo NIKOLI.  :closedeyes:  :glare:  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sami reaktivni ?tarterji na semaforjih ob pri?gani zeleni; da spelje prvi traja 5 sekund, da spelje drugi (ki o?itno drema za volanom) traja ?enaslednjih 7 sekund, da spelje tretji traja ?e dobro minuto (ker ni bil zmo?en v tem intervalu speljat). Res noro, mater ?e se spolzke ceste bojijo, obstaja avtobus ali gosenca (vlak), a obenem ?e letos niso natrenirali vo?nje na mokri cesti, potem je ne bodo NIKOLI.  :closedeyes:  :glare:  :angry2:

 

 

A to si stopu? :P

 

 

?udni dnevi...?e tretji dan ne grem na fitnes, vreme pa luna, ni cajta za ornk hranjenje......?alabajzer..

Jaaa res ?ista groza :D in zakaj ne gre? na fitnes, pa ne jes ornk?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

A to si stopu? :P

 

 

Jaaa res ?ista groza :D in zakaj ne gre? na fitnes, pa ne jes ornk?

STOPU ja in to na HUPO!  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene so pa danes razpizdevali dejansko samo ?vabski turisti in en njihov kamionar. Pa ne more? verjet - sem mislil, da se izpiti samo pri nas "kupujejo" ampak ko gleda? tele frice jih po moje pri njih talajo na bol?jaku.

 

Pa nekaj primerov na AC in to vsi z D tablicami:

 

Kamionar z vsemi mogo?imi utripajo?imi tablami in oznakami izredni prevoz lepo meni ni? tebi ni? veselo prehiteva drugega kamionarja. Razlika v hitrosti 1km/h in vsi ostali smo morali gledat to proceduro ter razmi?ljat kaj vse te utripajo?e table sploh pomenijo - o?itno "raketo na kolesih" in ne po?asno vozilo ve?jih dimenzij, ki bi moralo vozit po voznem pasu.

 

Naslednji pacient je bil z avtodomom in sicer se je odlo?il, da je prehitevalni pas njegov in ga ni motilo, da ga je cela kolona morala prehitet po desni.

 

Najbolj mi je pa adrenalin dvignil en z me?ko, ki je ves ?as vozil za kamionom in ni kazal znkov, da bo prehitel. Ko sem se mu ?e ?ist pribli?al po prehitevalnem pasu je brez ?migavca samo zapeljal vame. Situacijo sem re?il z manevrom na njegovo mesto ter se izognil naletu.

 

 

Ma res ne vem sam naj mi samo ?e en re?e, da znajo Nemci vozit pa ga po?ljem v 3PM. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, sicer Nemcev (ajde z vsemi pri?leki vred) je ?e zdavnaj preko 80 mio., tako da si ti vzel presneto majhen vzorec, ko jim o?ita? splo?no vozni?ko neznanje celotni naciji.  :hudicek:

 

Mene najbolj "navdu?ujejo", ko sem precej pogosto na SLO Obali, razna vozila z Italijanskimi registrskimi, razni noni?i za volanom. No bosta Aci ali Bordona kaj ve? lahko povedala, ki sem prepri?an, da jih vsakodnevno sre?ujeta (in nisem jima fov?).  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, sicer Nemcev (ajde z vsemi pri?leki vred) je ?e zdavnaj preko 80 mio., tako da si ti vzel presneto majhen vzorec, ko jim o?ita? splo?no vozni?ko neznanje celotni naciji.  :hudicek:

 

Ma to je blo samo danes... druga? je pa vsako poletje ista zgodba sam drugi akterji in ?vabi so iz leta v leto bolj porazni pa s tem ne mislim, da so drugi kej dost bolj?i sam si pa pri polni zavesti upam trditi, da imam izven poletne sezone bistveno manj opravkov z na?imi cestnimi genjalci kot pa ?ez poletje, ko se trume polopravilnih turistov valjajo preko na?e dr?ave. In ?e sem nad katero stvarjo navdu?en, ko se poletje kon?a, sem nad tem, da se situacija iz dneva v dan izbolj?uje (Ok, de?evni dnevi so vedno izjema) do junija naslednje leto, ko se vsa kalvarija spet ponovi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 In ?e sem nad katero stvarjo navdu?en, ko se poletje kon?a, sem nad tem, da se situacija iz dneva v dan izbolj?uje (Ok, de?evni dnevi so vedno izjema) do junija naslednje leto, ko se vsa kalvarija spet ponovi.

Jaz sem pa kar vesel po?itnic ker takrat se da vsaj pribli?no normalno priti na ?iht. Sedaj, ko je konec dopustov, se je moja povpre?na jutranja hitrost za na ?iht na relaciji Morav?e - Brnik spustila na "zavidljivih" 36km/h. Moja ?estka ima samo 5 prestav, ampak za tako vo?njo bi bila dost ena manj.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek nasproti voze?i tovornjakar me je popolnoma zrinil s ceste oz. sem se mu bil prisiljen umaknit precej dol s ceste, ker druga?e bi bil lahko kmalu pogreb. Res mojster vo?nje.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sploh ne gledam ve? prometnih, grem po svojih poteh, ?e LJ obvoznica ne folga ve?, vse v koloni cele dneve

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovalnica Tilia d.d. ima o?itno BO?ANSKO vodeno evidenco pla?ila premij, saj mi ?e naprej po?iljajo polo?nice za vozilo, ki je ?e mesec in pol odjavljeno oz. nisem lastnik, a pri tem istem vozilu je bilo ugotovljeno PREPLA?ILO in bodo dejansko morali celo oni meni vrniti.

 

Na koncu "opomina" so mi ?e napisali, da v kolikor v roku 30-ih dni ne bom poravnal zneska, bo vozilo ostalo NEZAVAROVANO, upravno enoto pa bodo obvestili naj mi odvzame registrske tablice (ki pa so v mojem primeru lastni?ke). WTF????  :vskalo:

 

Skratka, nastreljal so en kup nesmislov in se moram najprej malo ohladit, preden stopim v kontakt z njimi.  :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovalnica Tilia d.d. ima o?itno BO?ANSKO vodeno evidenco pla?ila premij, saj mi ?e naprej po?iljajo polo?nice za vozilo, ki je ?e mesec in pol odjavljeno oz. nisem lastnik, a pri tem istem vozilu je bilo ugotovljeno PREPLA?ILO in bodo dejansko morali celo oni meni vrniti.

 

Na koncu "opomina" so mi ?e napisali, da v kolikor v roku 30-ih dni ne bom poravnal zneska, bo vozilo ostalo NEZAVAROVANO, upravno enoto pa bodo obvestili naj mi odvzame registrske tablice (ki pa so v mojem primeru lastni?ke). WTF????  :vskalo:

 

Skratka, nastreljal so en kup nesmislov in se moram najprej malo ohladit, preden stopim v kontakt z njimi.  :rozico:

Pa si jim poslal kopijo odjave, oz zavarovanje novega lastnika?

To namre? mora? in takrat dobi? tudi sorazmeren del nazaj. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda in tudi klical k njim danes, pa so mi potrdili, da so takrat dejansko dobili komando, da naj se polico ustavi, ker ni ve? potrebna.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja prov gelipterji, mater vola.  ^_^

 

?e dobr da grem zdele na zmenk, bo takoj bolj?e razpolo?enje.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

 jebemomater horda kretenska nesposobna. mal ?odra na cest pa 15 km zastoj tob mogl 1000? kazen uvedet ?e pase? zijala na AC in vozi? mimo bilo?esa 15 km/h, vsi zjajo tisti kur?ev trailer od darsa k mal utripa doma si ga nej na youtubu pogledajo pa normaln mim pelejo

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.