Skoči na vsebino

?i??enje felge


Priporočeno sporočilo

Pa a ti res ne bi prej probal, kar sem ti svetoval? :ne vem: ?e vedno pa ?e ne gre al pa zajebe? te bo re?eval li?ar, ki se ti itak ?e zdajle ponuja. :rolleyes:

 

Hja glej.... ?e nabavim vse te polirne paste, me bodo stale ohoho denarja. Li?ar pa ho?e met 20 ojrof za kompletno barvanje preimer, barva in lak. Kaj bi se mu?il. Sem pa probal peno za pe?ice, meglio in vso mo?no doma?o pizdarijo, ki se valja po kopalnici.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja glej.... ?e nabavim vse te polirne paste, me bodo stale ohoho denarja. Li?ar pa ho?e met 20 ojrof za kompletno barvanje preimer, barva in lak. Kaj bi se mu?il. Sem pa probal peno za pe?ice, meglio in vso mo?no doma?o pizdarijo, ki se valja po kopalnici.

 

na tvojmu mestu bi ga vpra?al kok ho?e za komplet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo slu?ajno se je sosed prihojsal mimo ko sem menjal gume in je v?asih dedc delal v pralnici. No mo?ak je pogledu zadevo in prnesu eno teko?ino, s kero sem felgo pre?prical in zdrgnil z gobo za teflon. Rezultat je na sliki. Po?teno.

post-3203-1324206945_thumb.png

post-3203-1324206970_thumb.png

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo slu?ajno se je sosed prihojsal mimo ko sem menjal gume in je v?asih dedc delal v pralnici. No mo?ak je pogledu zadevo in prnesu eno teko?ino, s kero sem felgo pre?prical in zdrgnil z gobo za teflon. Rezultat je na sliki. Po?teno.

 

Name of the stuff ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je tisto. No name. Kr ena fla?ka od Stelexa, notr pa "neki kar smo u pralnc mel". Kaj jaz vem kaj za ena svinjarija. :ne vem:

 

Mi je pa fino prste po?rl ker nisem meu rokavic, bedak. :vskalo:

 

Morm pogledat dans ?e mi je tud asfalt pred bajto kej skurilo. :) Po mojem mora bit kak procent kisline zraven.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.