Skoči na vsebino

Mazda?ki dobrodelni sklad


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Js bi tud prosila za podatke.

?e bo mel pa kdo ?as, da pride prevzet ?e kej sladkega pa tud prispevam ka?ne ?okoladne lizike, pi?kote oz. kar kol bo ?e takrat aktualno v produkciji.

 

Loh se ustavimo sproti.

 

?e en detajl moramo dore?i - kdaj bo D DAY in kako bomo izvedli (ne moremo se kar nalimat na vrata in zapet pesmico...(al pa ja?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 230
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

 

?e en detajl moramo dore?i - kdaj bo D DAY in kako bomo izvedli (ne moremo se kar nalimat na vrata in zapet pesmico...(al pa ja?)

 

Pomoje bomo to takrat dorekli ko se odlo?imo oz. ko izberemo kdo bo dele?en tega, in jest mislim da je vljudno da se prej prejemniku pa? pove, da ne bo kak?ne zadrege, vseeno mora mislim da potrditi tole. Je kdo ?e kam kaj pisal, poizvedel mogo?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bomo to takrat dorekli ko se odlo?imo oz. ko izberemo kdo bo dele?en tega, in jest mislim da je vljudno da se prej prejemniku pa? pove, da ne bo kak?ne zadrege, vseeno mora mislim da potrditi tole. Je kdo ?e kam kaj pisal, poizvedel mogo?e?

 

moje ?e ni doma :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi res. Torej, kdaj boste dolo?ili kam se da denar. Predlagam, da se zbere nekaj idej (mogo?e da vsak kak predlog in se naredi anketo)? Jaz vem za ene v na?ih koncih (tudi Morav? ma?k), ki jim je zadnji? pogorela hi?a, mogo?e ste brali v Novicah.

 

Tudi sam sem pomislil na tisto dru?ino, o njej je precej napisanega v zadnjem Nedeljskem. Kak?nih ceremonij s fotoaparatom po moje nebi bilo pametno izvajat - mnogi no?ejo priznat, da so revni in nebi bilo pametno nekomu poleg pomo?i obljubit ?e izpostavljanje v javnosti, oziroma bi ga bilo potrebno vpra?at, ?e si to ?eli.

 

Lp

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada (ima tudi veliko srce kot mi ostali) :bravo:

- Mrau?k M?k (Matjaz) - sem zadel? :)

- madmax

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam :) oz. bom dopisal kratice :)

 

Mogo?e je druga?e ko se gre za neke javne prireditve in se zbira denar od ?ir?e mno?ice ter s sponzorji ipd., mi se ne gremo tole javno (?eprav je forum javen) ampak smo se sami v o?jem krogu dogovorili za neko dobrodelno gesto, kjer bo izklju?no od tega imel prejemnik te pomo?i in noben drug (sponzorji,skupine zaradi reklam ipd.). Lahko je pa pravno formalno ?e kaj druga?e, bom ?e na?ega pravnika malo povpra?al :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu bi samo dodal, ?e se bo zbiral za neko dru?ino, ki je ?e medisjko omenjena z fotkanjem ne bo problema, se mi pa zdi da je dosti takih dru?in ?e pri nas v Sloveniji, ki se ne ?elijo tako medijsko izpostavljat in jaz jih in moje mnenje je, da se naj raje prvo takim pomaga, pa brez zamere, ker te zadeve podpiram in sodelujem na tem podro?ju ?e nekaj ?asa tudi sam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sem pripravljen prispevati. Opozoril bi le, da je pametno sredstva zbrati preko neke organizacije, ki je registrirana za humanitarno dejavnost, druga?e so sredstva obdav?ena in lahko kdo, ki zbira na svojem ra?unu in ne odvede davka pla?a ?e kazen. Sem v enem zdru?enju, ki je organiziralo dobrodelni koncert za svojega ?lana, invalida pa se je nekoliko zapletlo z DU. (dru?tvo takrat ni imelo registracije za humanitarno dejavnost).

Gre samo za dobronamerno opozorilo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sem pripravljen prispevati. Opozoril bi le, da je pametno sredstva zbrati preko neke organizacije, ki je registrirana za humanitarno dejavnost, druga?e so sredstva obdav?ena in lahko kdo, ki zbira na svojem ra?unu in ne odvede davka pla?a ?e kazen. Sem v enem zdru?enju, ki je organiziralo dobrodelni koncert za svojega ?lana, invalida pa se je nekoliko zapletlo z DU. (dru?tvo takrat ni imelo registracije za humanitarno dejavnost).

Gre samo za dobronamerno opozorilo.

 

?e nih?e ne ve, je ok :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No glede na?e pravi, da je to preve? delikatno kar se ti?e podatkov, da bi se sigurno kdo na?el ampak imajo zelo slabe izku?nje s tem in tudi prepoved....(bile so ?e osebne gro?nje, klici, obiski itd, tako da no way)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada (ima tudi veliko srce kot mi ostali)

- Mrau?k M?k (Matjaz) - sem zadel?

- madmax

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice

 

Upam da res ne bo tako te?ko najti koga, je kdo ?e kaj po ?asopisih spra?eval, ipd.? Kot ka?e ne bo lahko najti nekoga kateremu bo ?el denar, ?eprav vemo da je rev??ine ogromno.

 

Mogo?e je druga?e ko se gre za neke javne prireditve in se zbira denar od ?ir?e mno?ice ter s sponzorji ipd., mi se ne gremo tole javno (?eprav je forum javen) ampak smo se sami v o?jem krogu dogovorili za neko dobrodelno gesto, kjer bo izklju?no od tega imel prejemnik te pomo?i in noben drug (sponzorji,skupine zaradi reklam ipd.). Lahko je pa pravno formalno ?e kaj druga?e, bom ?e na?ega pravnika malo povpra?al

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi pa samo dodal da se tole prestavi pod klubski ali splo?no debato, ker kr neki je javno in v?asih ko ima? dober namen slovenska fov?ija nima meja in se obrne nasprotno :blush:

Navsezadnje gre za 'klubsko' akcijo, in bomo la?e preko registriranih userjev imeli pregled

 

No ?ena me je potem klicala offline in mogo?e bo dala predlog. Bom tukaj predlagal kasneje, odlo?itev seveda skupna potem.

Imen ravno ne moremo pisati tukaj - predlagam, da se dobimo nekje s predlogi in dose?emo enoten konsenz na koncu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, me prav zanima koliko cajta traja da s po?te naka?ejo na tvoj TRR, ker sem tole ravno po?timal pred dobro urco, pa verjetno ?e vedno nisi prejel na ra?un? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, me prav zanima koliko cajta traja da s po?te naka?ejo na tvoj TRR, ker sem tole ravno po?timal pred dobro urco, pa verjetno ?e vedno nisi prejel na ra?un? :blush:

 

Ne ?e, preverjam pa sproti tako da ni? bat, bo bo :) ponavadi tja do max 1h, odvisno od pla?ilnega prometa banke nakazovalca in prejemnika :)

 

Jures, dobra ideja, samo a smo vsi v klubskem koti?ku :) mogo?e le dostop do te teme za aktivne uporabnike ?e bi se dalo to urediti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar je v krneki vidijo le registrirani uporabniki. Klubskega vidijo le dolo?eni in vidim, da sta vsaj 2 ?lana pla?ala in debate ne bi videla. Razen, ?e yavarye naredi eno skupino dobrodelne?ev, in se jih daje notri?

 

problem solved

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada (ima tudi veliko srce kot mi ostali)

- Mrau?k M?k (Matjaz) - sem zadel?

- madmax

- JozaGulikoza

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

:bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada (ima tudi veliko srce kot mi ostali)

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele - (Ga?per)

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

 

Pohvalno, pohvalno :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada (ima tudi veliko srce kot mi ostali)

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele - (Ga?per)

- Vinko

- Symon

- Bo?tjan B. (Boss??)

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

Pohvalno, pohvalno :bravo::bravo::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.