Skoči na vsebino

Menjava tesnil motorja na RX8


Priporočeno sporočilo

:D zaj ce uspe si sa lepo nauco in se pol lahko na svojem menjas in ne rabis prodat :P

 

?ak pa saj to je njegov a ni :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, poglej par postov vi?je, bo? vidu, da gre za ?rno RX :) druga? sm pa zadevo vidu u ?ivo, Mitja me je zapelu en krog s svojo in morm re?t, da je :bravo: moj nasledn avto bo 100% RWD :ljubezen:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeba!

Na zalost ni tak kot nek ?estak, ki ga imam vlo?enega, ko papriko, avto je zalaufal ampak je v okvari ena v?igalna tuljava, pol pa ?e ni konec! ?zmeden?

 

Ohi?je bencinske pumpe je zrabljeno in v zelo nizkih obratih ne dr?i dovol tlaka (nevem sicer zakaj so delali tako glupost, da ima regolator pritiska v sameme keslu) :ne vem: tak, da bom imel ?e kr en lep vikend paket, do bom zadevi pri?el do dna!

 

Po drugi strani pa laufa motor zelo mirno tak za enkrat ostajam optimisti?en :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ohi?je bencinske pumpe je zrabljeno in v zelo nizkih obratih ne dr?i dovol tlaka (nevem sicer zakaj so delali tako glupost, da ima regolator pritiska v sameme keslu) :ne vem: tak, da bom imel ?e kr en lep vikend paket, do bom zadevi pri?el do dna!

 

 

Pa sej ta avto se sploh ne voz v nizkih obratih :danzoman: ?e "?tand gas" mu nastav na ene 2000 pa bo! :D

 

Sej ti bo ratal, to te sam mal heca ker drga? bi ?e divjal tam po Ru?ah :zvizga:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D:bravo::danzoman::jupiii:

 

Probna vo?nja uspela :D vse do zatajitve sklopke :angry2:

 

No zdaj vsaj vem ?emu se moram izogibati pri sestavi tega motorja in pa pri prvem zagonu, da si ne delam nepotrebnega dela!

Ostalo je ?e nekaj malenkosti za postorit in bo nared za nove kilometre :bravo:

Avto je sicer v?gal takoj a po nekaj sekundah ni bilo ve? ne duha ne sluha o delovanju, po priklopo na diagnostiko je motor za?el ponovno v?igat :aaaaa: aja no in pa po tem ko sma ?e mela 20i? sve?ke veni in ponovno not :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni poslovna skrivnost, koliko okvirno te je stalo? Tole bi znala biti nova tr?na ni?a, bi ?e jaz kupil RX-8. :P ?e seveda ne bi toliko pila. :blush:

 

 

Sama tesnila so prisla 400$, potem pa smo ?e menjali le?aje na glavni gredi, potem smo pobrusli stranske ?elezne plo??e, menjali sklopko in potisni le?aj, potem pa ?e olje ni te malenkosti in je zneslo skupaj na 700?

 

Aja kaj se ti?e porabe je pa tak v to, ki sem jo zdaj popravljal pride not plinska in?talacija, ki jo bo vgradil moj kolega cena le te je pa 900? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...tesnila so prisla 400$...le?aje na glavni gredi...pobrusli stranske ?elezne plo??e...menjali sklopko in potisni le?aj...olje...malenkosti...skupaj 700?

Vse to za pol cene od sklopke M6 navor ?zmeden?

Aja kaj se ti?e porabe je pa tak v to, ki sem jo zdaj popravljal pride not plinska in?talacija, ki jo bo vgradil moj kolega cena le te je pa 900? :D

 

To bi mene zanimalo kot naslednji avto RX+LPG :ouje:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::rispekt::rispekt:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe! :D

 

Hvala vsem za ?estitke no, da nebo pomote pomagal mi je prijatelj Beno nekateri ga ?e poznajo tak, da ja ?e bo vse po sre?i bom naredil tudi mojo samo zdaj mi je prioteta zalaufat delavnico :D saj mora pokrivati najemnino, stro?ke itd! :(

 

Se pa lotim brez problema tudi naslednjega Wankel motora brez strahu in z malo ve? znanja, ki sem ga pridobil na tem avtu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.