Skoči na vsebino

Poraba izziv 2012


jures

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 100
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

pa jebo mast, zakaj dajete same take datume ko sm zutri na ?ihtu s tem posledi?no mam soboto delovno :vskalo::P

 

pa jebomast mi delamo ?ez teden :D, druga? pa ?iht je zlata vreden......tudi ?e je sobota

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa jebomast mi delamo ?ez teden :D, druga? pa ?iht je zlata vreden......tudi ?e je sobota

 

ja povej to tudi drugim,js ne dobim nobene punce za ster?bo..oziroma nobene pametne..sama lenoba jih je, prekleta mladina..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

FOLK STE ?E ZA SOBOTO?! Dan prihaja!!!

 

Destinacija Bovec - odprti lokal?ek ?rna Ovca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo ?e za... sem jaz tudi?

 

Glede na razli?ne poti (tudi ?tevilo km) predlagam, da se na za?etku zabele?i ?e ?tevilo km na ?tevcu oziroma vsak pove po kateri poti bo ?el pa se potem recimo na TIS-ovi mapi prebere kolk km je dolo?ena pot.

 

Druga?e bomo te?ko prera?unal porabo ali pa da dolo?imo to?no po kateri poti se vozi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo ?e za... sem jaz tudi?

 

Glede na razli?ne poti (tudi ?tevilo km) predlagam, da se na za?etku zabele?i ?e ?tevilo km na ?tevcu oziroma vsak pove po kateri poti bo ?el pa se potem recimo na TIS-ovi mapi prebere kolk km je dolo?ena pot.

 

Druga?e bomo te?ko prera?unal porabo ali pa da dolo?imo to?no po kateri poti se vozi.

 

tank se bo zaplombiral :hudicek: , pol bo pa ?as va?en in litri, sigurno pa da naj vsak pove, da se mal lovimo ?asovno, verjetno bosta lahko najve? 2 skupinci - avtoban gorica in predel....ostane ?e avtovlak :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tank se bo zaplombiral :hudicek: , pol bo pa ?as va?en in litri, sigurno pa da naj vsak pove, da se mal lovimo ?asovno, verjetno bosta lahko najve? 2 skupinci - avtoban gorica in predel....ostane ?e avtovlak :bravo:

 

Vsaj ?tiri mo?nosti ima?:

 

Najkraj?a je ?ez ?kofjo Loko - 125km

Sledi ?ez Vr?i? - cca 135km, ki je verjetno ?asovno najhitrej?a (precej poti je po AC)

Potem ?ez Logatec in Idrijo, ki je 145km

Najdalj?a je pa ?ez Novo Gorico - 185km in tudi najpo?asnej?a

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj ?tiri mo?nosti ima?:

 

Najkraj?a je ?ez ?kofjo Loko - 125km

Sledi ?ez Vr?i? - cca 135km, ki je verjetno ?asovno najhitrej?a (precej poti je po AC)

Potem ?ez Logatec in Idrijo, ki je 145km

Najdalj?a je pa ?ez Novo Gorico - 185km in tudi najpo?asnej?a

 

Vr?i? = Predel oziroma ?e 2 veji na isti poti :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, nekje kjer je dovolj prostora (v soboto za vse in da tankamo).....

 

SOBOTA 31.3 ob 10:00

 

Re?emo PETROL na Kajuhovi ob BTCju, mislim da bo dovolj placa za skupinski ?tart.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi raje ?li na pumpo na AC na Barju (ju?na obvoznica) - tisto v smeri proti primorski/gorenjski

 

Tam je pa res placa kolkor ?e?. Nazaj pa se zberemo na tisti, ki je na nasprotni strani AC.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Kajuhovi je LPG tudi drugac.

 

OK OBVOZNICA BARJE SMER VI? - KOPER

 

10:00

 

Vendar - ali imajo vsi vinjeto??????????????????????????, ?e ne ostaja Kajuhova

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e plin majo na barju :bravo:

 

Majo .. sicer na Kajuhovi tud ampak mislim, da po ve?ina la?je na?la Barje kot Kajuhovo - Jures ti povej ti si vodja, ? epa re?e? Kajuhova za prmej pa zarad mene tud OK.

 

Ups - prehitu si me... aja vinjeta saj res, a jo mamo vsi?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.