Skoči na vsebino

Group buy:


Symon

Priporočeno sporočilo

Kot obljubljeno, bom odprl group buy za kamerce.

 

-Po brskanju na ebay in "808 spy cam" spletni strani sem se (zaenkrat!) odlo?il za TOLE verzijo. Druga opcija je tale kamerca vkolikor bo pripravljen poslati v Slovenijo. Ta opcija mi je bolj v?e?, saj je #3 kamera, ki ponuja zelo dobro sliko (so razlike med razli?nimi modeli).

 

-Cena prve opcije bo verjetno pod 16?, oziroma zaokro?eno na 16? kamerca, cena druge opcije (?e bo pripravljen poslati, se bom odlo?il za slednjo) bo verjetno tudi tam nekje (sode? po po?tnini za Italijo). Ko bom pobral naro?ila in pla?al bom vedel to?no koliko pride po komadu.

 

-Prilo?i 4Gb kartico torej le nafilate in snemate. Tudi zato sem izbral zgornji opciji saj

 

Drugi tip kamere

 

-Ker naj bi bile kamerce poslane iz UK ni bojazni s carino (dodatni stro?ek).

 

-Naro?ila bom pobiral nekaj ?asa (verjetno en teden in maksimalno 2 kamerci na osebo oziroma ene 10-15 kamerc) ker nimam neomejenih sredstev na kreditni kartici. ?e bo dovolj navala bom naro?il prej (ko bom videl, da se jih ?e spla?a). ?e do takrat drugi prodajalec odgovori pozitivno bom naro?il od njega, ?e ne do prvega.

 

-Prevzem bo mo?en v ?ivo v Dom?alah, na pikniku ali z dopla?ilom po po?ti. ?e se kdo premisli jo bom prodal komu drugemu. Temu, ki si je premislil pa jebal mater. :D Dodatnih kilometrov in izgube si pa? ne bom delal. :blush:

 

-Kot sem napisal, delam uslugo in ne dobi?ek, zato sem tudi dal direkten link od kje jih bom dobil, da lahko vsak to vidi. Upam, da so pravila jasna, zdaj pa spisek:

 

 

1.) Simon, 1 komad

2.)

3.)

4.)

5.)

6.)

Skupaj: 1 komad

 

 

PS: kot vidite sta prej?nji kamerci res bolj dve za ceno ene. :)

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 85
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

1.) Simon, 1 komad

2.) Zmaj - Jo?a, kukrkoli uglavnem, 1 komad

3.) Boss - 2x

4.)uklopko 2x

5.)

6.)

Skupaj: 6 komadi

 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.) Simon, 1 komad

2.) Zmaj - Jo?a, kukrkoli uglavnem, 1 komad

3.) Boss - 2x

4.) uklopko 2x

5.) Deeyan 1x

6.)

 

Skupaj: 7 komadov

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.) Simon, 1 komad

2.) Zmaj - Jo?a, kukrkoli uglavnem, 1 komad

3.) Boss - 2x

4.) uklopko 2x

5.) Deeyan 1x

6.) Alex 1x

7.) Andriy 2x

8.) Grega 1x

9.) Rendy 1x

10.)BOBI 1x

 

Skupaj: 13 komadov

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, interesa vidim, da je dovolj. :bravo:Zaklju?ujem naro?ila, sprejmem ?e eno ali dve potem bom naro?il. Naro?il bom jutri zve?er, ?e bo slu?ajno drugi prodajalec odgovoril na vpra?anje med tednom. Naro?il bom torej 15 kamerc, ?e bo ?e kdo hotel se odpovem svoji.

 

Imam pa ?e idejo za naslednji group buy. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, o?itno je drugi prodajalec pripravljen po?iljati v Slovenijo, sem ?e kupil. Cena bo kot ka?e 16,5? oziroma 17?, morem prera?unati. Plus vsak mi bo potem sporo?il kako bo prevzel (po po?ti?). Zdaj samo dr?im pesti, da zadeva pride do konca tedna.

 

 

 

 

kaj pa bo? :blush:

 

OBD2 Bluetooth vmesnik, ki v navezi s pametnim mobitelom lahko slu?i kot diagnostika napak, raz?irjen potovalni ra?unalnik, lap timer (preko GPS), 0-100, 402m, bere vse parametre motorja, skratka uporabna re?. Seveda mora imeti avto OBD2 konektor, kar imajo avti, ki so se za?eli prodajati po letu 97. Torej ne avto, ki se je prodajal od leta 94-98, vsaj kolikor sem opazil drugje je v tem fora.

Tule je pa spisek nekaterih uporabnih aplikacij za razli?ne telefone. Cena bo verjetno kak ? dra?ja kot tole. Bom videl drug mesec, ko se bom poglobil.

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Tole ?e uporabljam jaz, uklopko, qwerty in vsi smo zelo zadovoljni. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega: ja zato sem naredil to temo in dal linke. :D Lahko pa kdo z mojim vmesnikom prej proba kako izgleda in, ?e dela. Oziroma ?e bo uklopko imel ?as in bo za ti lahko tudi on poka?e.

 

@Turbo Lumpi: ja ?al res, v?eraj sem naro?il. :blush: Saj glede na to, da bodo imeli kamerco ZMAJ in nekateri pomoje ne bo problem, ?e ti jo posodi. ?e ne bom pa kasneje izrecno naro?il ?e kak komad. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega: ja zato sem naredil to temo in dal linke. :D Lahko pa kdo z mojim vmesnikom prej proba kako izgleda in, ?e dela. Oziroma ?e bo uklopko imel ?as in bo za ti lahko tudi on poka?e.

 

@Turbo Lumpi: ja ?al res, v?eraj sem naro?il. :blush: Saj glede na to, da bodo imeli kamerco ZMAJ in nekateri pomoje ne bo problem, ?e ti jo posodi. ?e ne bom pa kasneje izrecno naro?il ?e kak komad. :)

 

jaz sem naro?il 2 morda ti jo prodam ;)

Amm za probat pa spljoh ni problema!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OBD2 prek iphona in Bluetootha ne bo delalo , ker jabuk ima zakljenen bluetooth za take stvari.. dela edino ce je OBD2 prek Wi-Fi..

 

Aha bo pa prek laptopa ?pilal :) oz. mam ?e eno Nokio X6 doma na lagerju katera le?i v predalu pa bo.

Druga?e tudi ?e imam jailbrakeanega ipd., ne dela? ?e vedno zaklenjeno vse skupaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en dokaz da je iphone en navaden SHIT

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.