Skoči na vsebino

Group buy 2:


Symon

Priporočeno sporočilo

Po prvem uspe?nem group buy-u bom odprl novega kot je bilo omenjeno.

 

-OBD2 Bluetooth vmesnik, ki v navezi s pametnim mobitelom lahko slu?i kot diagnostika napak, raz?irjen potovalni ra?unalnik, lap timer (preko GPS v mobitelu), 0-100, 402m, bere vse parametre motorja, skratka uporabna re?. Seveda mora imeti avto OBD2 konektor, kar imajo avti, ki so se za?eli prodajati po letu 97. Torej ne avto, ki se je prodajal od leta 94-98, vsaj kolikor sem opazil drugje je v tem fora. Naprimer pri na?i Mazdi 323C BA generacije ga ne najdem pa je letnik 97.

 

-Ve?ina OBDII vozil prikazuje tako obrate, hitrost, temperaturo vode in vsesanega zraka, boost (?e gre za turbo) ali vakum (MAP senzor) v sesalnem taktu, temperaturo vsesanega zraka, volta?o, lambda sondo, loputo plina, predv?ig, pretok (ali pritisk) bencina/dizla v sistemu in injektorjih, preko tega tudi porabo (tudi ?e nimate potovalnega ra?unalnika!), pretok zraka (MAF senzor). Seveda poleg branja in pisanja napak kar pride kar prav. Ponavadi je priklop avta na ra?unalnik dra?ji kot je tule vmesnik tako da se ?e prvi? povrne nakup. V?asih tudi ni nobene lu?ke pa se najde kaka stara napaka. Obenem nekateri programi omogo?ajo iskanje re?itev napake na internetu.

 

-Tule je spisek nekaterih uporabnih aplikacij za razli?ne telefone (symbian, android, iOS, tudi Windowse). Nekateri so pla?ljivi, drugi ne. Sam lahko re?em, da je Torque Pro vreden svojega denarja. Sicer pa na linku bolje vidno kako izgledajo programi in kaj omogo?ajo.

 

-Vmesnik ?e uporabljamo jaz, uklopko, qwerty, KAALman in vsi smo zelo zadovoljni. :) Napravico so ?e videli v akciji Boss, Pavlovi?, g.vankel, Grega in verjetno ?e kdo. Testirano deluje na MX-5 NB, Mazdi 3, po podatkih tudi na Mazdi 6, RX-8 itd...

 

-Prevzem bo mo?en v ?ivo v Dom?alah, Morav?ah ali z dopla?ilom po po?ti. Cena samega vmesnika bo verjetno zaokro?ena 20?, v najslab?em primeru kak ? ve?. ? nekam grdo pada v primerjavi s funtom. <_< Naro?ilo omejujem na 10 komadov, ?e bo slu?ajno interes kakega ve?.

 

Tako izgleda vmesnik:

Objavljena slika

Tako nekako izgleda priklop, lokacija je v?asih pri varovalkah, pod pepelnikom, pri nogah.. Odvisno od avta.

Objavljena slika

 

 

 

 

Glede na to, da so nekateri ?e izrazili interes vas bom kar napisal. ?e se ne strinjate se zbri?ite v nasprotnem primeru prosim potrdite naro?ilo.

 

1.) Boss

2.) Grega

3.) Dejan Pavlovic

4.) g.Vankel

4.) Joe Joe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

I'm in!

 

Osebni prevzem, itak, ni va?no kje, se se je itak vedno lu?tno peljat :) (edin drago postaja zadnje ?ase :( )

 

LP

JoeJoe

 

Po prvem uspe?nem group buy-u bom odprl novega kot je bilo omenjeno.

 

-OBD2 Bluetooth vmesnik, ki v navezi s pametnim mobitelom lahko slu?i kot diagnostika napak, raz?irjen potovalni ra?unalnik, lap timer (preko GPS v mobitelu), 0-100, 402m, bere vse parametre motorja, skratka uporabna re?. Seveda mora imeti avto OBD2 konektor, kar imajo avti, ki so se za?eli prodajati po letu 97. Torej ne avto, ki se je prodajal od leta 94-98, vsaj kolikor sem opazil drugje je v tem fora. Naprimer pri na?i Mazdi 323C BA generacije ga ne najdem pa je letnik 97.

 

-Ve?ina OBDII vozil prikazuje tako obrate, hitrost, temperaturo vode in vsesanega zraka, boost (?e gre za turbo) ali vakum (MAP senzor) v sesalnem taktu, temperaturo vsesanega zraka, volta?o, lambda sondo, loputo plina, predv?ig, pretok (ali pritisk) bencina/dizla v sistemu in injektorjih, preko tega tudi porabo (tudi ?e nimate potovalnega ra?unalnika!), pretok zraka (MAF senzor). Seveda poleg branja in pisanja napak kar pride kar prav. Ponavadi je priklop avta na ra?unalnik dra?ji kot je tule vmesnik tako da se ?e prvi? povrne nakup. V?asih tudi ni nobene lu?ke pa se najde kaka stara napaka. Obenem nekateri programi omogo?ajo iskanje re?itev napake na internetu.

 

-Tule je spisek nekaterih uporabnih aplikacij za razli?ne telefone (symbian, android, iOS, tudi Windowse). Nekateri so pla?ljivi, drugi ne. Sam lahko re?em, da je Torque Pro vreden svojega denarja. Sicer pa na linku bolje vidno kako izgledajo programi in kaj omogo?ajo.

 

-Vmesnik ?e uporabljamo jaz, uklopko, qwerty, KAALman in vsi smo zelo zadovoljni. :) Napravico so ?e videli v akciji Boss, Pavlovi?, g.vankel, Grega in verjetno ?e kdo. Testirano deluje na MX-5 NB, Mazdi 3, po podatkih tudi na Mazdi 6, RX-8 itd...

 

-Prevzem bo mo?en v ?ivo v Dom?alah, Morav?ah ali z dopla?ilom po po?ti. Cena samega vmesnika bo verjetno zaokro?ena 20?, v najslab?em primeru kak ? ve?. ? nekam grdo pada v primerjavi s funtom. <_< Naro?ilo omejujem na 10 komadov, ?e bo slu?ajno interes kakega ve?.

 

Tako izgleda vmesnik:

Objavljena slika

Tako nekako izgleda priklop, lokacija je v?asih pri varovalkah, pod pepelnikom, pri nogah.. Odvisno od avta.

Objavljena slika

Glede na to, da so nekateri ?e izrazili interes vas bom kar napisal. ?e se ne strinjate se zbri?ite v nasprotnem primeru prosim potrdite naro?ilo.

 

1.) Boss

2.) Grega

3.) Dejan Pavlovic

4.) g.Vankel

4.) Joe Joe

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce hoce kdo, da bo delovalo z iPhone ali iPod/iPad... Naj raje vzame WiFi varianto... Je sicer drazja od BT... ampak je bolj univerzalno uporabno... Jaz sem ga enkrat zdilal na eBay-u za nekih 50? se mi zdi...

 

 

Nekaj takega sem vzel >> http://www.ebay.de/sch/sis.html?_kw=WIFI+O...id=260843195654

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm...kako je torej z iphonom in mazdo 6?? bo delala diagnostika pa napake ipd? ?e je odg ja, sem takoj zraven:)

 

odgovor je : NE, ne dela..imam ga v avtu in se prah nabira, ce bi hotu da ti dela z iphonom potem OBD2 Wi-Fi..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.) Boss

2.) Grega

3.) Dejan Pavlovic

4.) g.Vankel

5.) Joe Joe

6.) Deeyan

 

glede na to, da ?e vedno nism dobu tistega, ki sem ga naro?il ?e cca. pol leta nazaj sm zraven ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti iPhone, ?e ima vedno neke take fore. :blush: Na unem linku je ena aplikacija za te zadeve je pa tudi 10x dra?ja kot za Androida. :vskalo:

No glede na to kako so Android in Symbian telefoni poceni sem imel ?e prebliske da bi kupil enega samo za v avto (potem sem si itak kupil drug mobitel). Nalo?i? kak program za tole, GPS, muziko, radio, priklopi? na polnilec v avtu pa ima? vse kar rabi?. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, na Mazdi 3 GTA (uklopko in grega) in dizlu (Deeyan) laufa? ?e ima kak Mazda? z Mazdo 6 ?anso bi se prav dobil z njim da probamo preden naro?imo, da ne bi kdo naro?il za brezveze, ker nimam namena nikogar nategnit. :blush:

Jo?a se bo? fural kaj okoli Heliosa? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, na Mazdi 3 GTA (uklopko in grega) in dizlu (Deeyan) laufa? ?e ima kak Mazda? z Mazdo 6 ?anso bi se prav dobil z njim da probamo preden naro?imo, da ne bi kdo naro?il za brezveze, ker nimam namena nikogar nategnit. :blush:

Jo?a se bo? fural kaj okoli Heliosa? :D

 

Mislim da trojka nima denso elektronike in uporablja drugi protokol. Sem proval na moji ?estki verzijo 1.3 in 1.4 tega adaptertja, sicer je prodajalec na ebayu napisal da dela na ?estki ampak tema., Govorim pa za ?estko do letnika 2005, za novej?e nevem...

Sem malo preveril in trojka ima mitsubishi-jevo elektroniko, zato dela na elm umesniku.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, na Mazdi 3 GTA (uklopko in grega) in dizlu (Deeyan) laufa? ?e ima kak Mazda? z Mazdo 6 ?anso bi se prav dobil z njim da probamo preden naro?imo, da ne bi kdo naro?il za brezveze, ker nimam namena nikogar nategnit. :blush:

Jo?a se bo? fural kaj okoli Heliosa? :D

 

Z lahkoto se oglasim! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na novej?i mazdi 6 dela!

Kako vem ker sem brisal napako pri uporabniku boss :) ....in to s pametnim telefonom hehe ne Ipohnom :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pri meni (2003, 100kw) se iVar ni mogel priklopiti z ene 3-mi razli?nimi testerji. Mora biti res nekaj posebnega...

 

ja ve?ina testerjev ne podpira stare ?estke, kar sem jih proval je ?la TEXA samo v motor, razen originalnega dela ?e najbolj?e DELPHI z katerim gre? lahko tudi v ?tevce, abs , airbag, imobilizator, xsenon, wevasto....

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako. Za eno zase ni panike, pa? potrpi? dva tri tedne in je. Za recimo 10 komadov pa no?em tvegati, da bom rekel, da bo 11? nakar bi carina prevrila paket in bi me usekal kak DDV ali worst case (se je ?e zgodilo prijatelju za butasto ?rpalko za akvarij) po?ljejo nazaj na Kitajsko. Potem pa fehtaj Kitajca da vrne denar pa naro?i ?e enkrat pri komu drugemu ?e ima? voljo.

 

Seveda pa lahko tudi prekli?em group buy in lahko ti tvega? namesto mene. Pa ?e za kamerce (prej?nji group buy) poglej in prera?unaj koliko sem zaslu?il, ?e misli? da posku?am nategovati prijatelje in bogateti z nekaj centi profita. :D

 

ps: pa ti dela glede na to da enim na Mazdi 6 ne dela?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.