Skoči na vsebino

Ker sem na drugih forumih ?e zmeraj banan....


Lojz

Priporočeno sporočilo

 

Lojz eno pra?anje(resno spra?ujem) kaj po?ne? potem ko te povsod banajo in ne more? objavlati postov ?

 

Saj nisem nikjer drugje banan. Tukaj na tem Mazda forumu mi je v drugih podforumih prepovedano pisanje. V podforumu "sre?anja" kjer sem se hotel prijavit na piknik, pa ne smem pisat, zato sem se prfo?kal tukaj.

 

PS: Aja la?em. Sicer ne hodim na Honda forum, ampak tam so me banali kar v naprej, ?eprav nikoli nisem sodeloval na honda forumu. Nekdo iz tega foruma je izdal moj IP in tam so me banali kar v naprej. Zgleda da se me bojijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ma neeee pomoje to samo zato ker nima? VTEC-a ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol se samo na tem forumu dr?imo tega da nobenga ne banamo ? :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne. Zaenkrat zna moj Fifi hla?nice samo skra?it, ker je ?ele v drugem razredu in so do zdaj v ?oli ?ele to jemali. Itak je pa zdaj ?e letna sezona in bodo kratke hla?e zdaj ?e prav pri?le. Pa ?e be?i se la?je s kratkimi hla?ami.

Pa mojmu Fifiju sem dal druga?e ime. Zdaj mu je ime ?eljust. Se bolj "?e??e " sli?i.

 

huh, kaj pa ?e ?e pridemo v kratkih hla?ah? :blink:

 

A pol se samo na tem forumu dr?imo tega da nobenga ne banamo ? :aaaaa:

 

lohk smo ponosni nase :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to zanimivo; forum na katerem po mnenju dolo?enih vlada diktatura, hkrati pa nobenga ne banamo :blink:

 

Vredno razmisleka. Verjetno so samo admini precej bolj tolerantni do osebkov, ki so napol zreli za napotnice v smer Lj-Polje.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vredno razmisleka. Verjetno so samo admini precej bolj tolerantni do osebkov, ki so napol zreli za napotnice v smer Lj-Polje.

 

Fu?inske toplice misli?? :aaaaa::hudicek:

 

fajn je tale forum ja, prepiri so res prisotni stra?no redko, kaj je opcija ban Ajvar niti ne ve kje pritisnit, prakti?no! :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sli?i se lepo, ko se tukaj hvalite, da tukaj nikogar ne banate, ampak resnica je ?al druga?na. Men recimo, je prepovedano pisanje na ostalih mazda (pod)forumih kot so :Styling, Novice, Akustika, Sre?anja,Tuning, Mazda klub, Tehni?ne te?ave itd....

Pi?e; "Oprostite, nimate dovoljenja za uporabo te funcije" Celo funkcija "iskanje" mi je prepovedana

Samo v tej, "splo?ni debati" mam dovoljenje pisat, zato sem se pa prfo?kal na piknik v tem podforumu.

Ni glih tako kot pravte.... Drga? pa jaz nisem na nobenmu drugmu svetovnemu forumu banan, razen na tem, pa v hondinem, ki pa so me, kot veste, banali kar v naprej, tako za vsak slu?aj, da se Lojz slu?ajno ne bi prijavil na honda forum in da Lojz honda?em potem ne bi slu?ajno bovedal kak?no so?no in po resnici. Honda?i in BMWja?i so posebna cestna kategorija voznikov, ki delajo najve? pizdarij po cesti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, povej mi, ?e ima? mogo?e kak?nega "Arafata" za piknik, ker i??emo strehco za primer de?ja, pa moramo neki skombinirat! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj?!?!?!? A kar na frej mislte met ta piknik? Jaz sem se pa ?e za frizerja zmenu, ker sem mislu z novo frizuro pridet na ?ur. Kak?en pa bom pol na pikniku, ?e se mi lase (teh par ki jih ?e mam)zmo?jo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj?!?!?!? A kar na frej mislte met ta piknik? Jaz sem se pa ?e za frizerja zmenu, ker sem mislu z novo frizuro pridet na ?ur. Kak?en pa bom pol na pikniku, ?e se mi lase (teh par ki jih ?e mam)zmo?jo?

 

ma na nulo ostri?t pa je stvar re?ena :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A klobuke se ?e nosi?

 

Ooo ?e se nosi klobuke... Pri nas na dolenjskem nosimo klobuke samo tisti tapravi mo?akarji. In klobuk nosimo, ko pridemo v gostilno in potem, ko gremo iz gostilne domov. Se pa tudi v?asih zgodi, ?e slu?ajno v na?o va?ko gostilno zaide kak?en uharni gorenc, da v?asih temu gorencu klobuk z glave pade na tla. Tak gorenski ?krtuh mora potem razoglav kar urno stopit (?e sploh lahko ?e hodi) z gostilne tja nazaj na gorensko od koder je pri?el. In to kar brez klobuka jo mora pobrisat.

Imamo v na?i va?ki gostilni ?e kar eno polico na kateri zbiramo klobuke za trofeje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se mi zdi da je samo en kup ropotanja in zbujanja pozornosti, na konc s5 itak nau n? tako kot je ?e 1X blo. :zvizga:

 

Je pa opcija da se motim, surprise me. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ooo ?e se nosi klobuke... Pri nas na dolenjskem nosimo klobuke samo tisti tapravi mo?akarji. In klobuk nosimo, ko pridemo v gostilno in potem, ko gremo iz gostilne domov. Se pa tudi v?asih zgodi, ?e slu?ajno v na?o va?ko gostilno zaide kak?en uharni gorenc, da v?asih temu gorencu klobuk z glave pade na tla. Tak gorenski ?krtuh mora potem razoglav kar urno stopit (?e sploh lahko ?e hodi) z gostilne tja nazaj na gorensko od koder je pri?el. In to kar brez klobuka jo mora pobrisat.

Imamo v na?i va?ki gostilni ?e kar eno polico na kateri zbiramo klobuke za trofeje.

 

Klobuke na gorenjskem ne vidim ve?, razen mogo?e v kak?nih zakotnih beznicah, kjer je sta pir in elektrika luksuzni dobrini. Stari fotri s klobuki te pa ?e ne na?enejo v "urni korak" iz gostilne...pjana stara gobezdala so pa? samo gobezdala.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klobuke na gorenjskem ne vidim ve?, razen mogo?e v kak?nih zakotnih beznicah, kjer je sta pir in elektrika luksuzni dobrini. Stari fotri s klobuki te pa ?e ne na?enejo v "urni korak" iz gostilne...pjana stara gobezdala so pa? samo gobezdala.

 

Klobuke na gorenjskem ne nosite iz ve? razlogov. Prvi razlog je ta, da s klobukom na glavi potem ne vidite in ne veste ali je sonce vz?lo ali za?lo zadaj za hribom, drugi razlog je ta, da vas gorence klobuk moti pri mol?i krav, ker vam krava z repom skoz po klobuku tol?e da vam skoz v mleko pada in tretji razlog zakaj ?krti gorenci ne nosite klobukov je ta, da klobuki ne rastejo na hribovskih pa?nikih ampak jih je treba kupit.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pjana stara gobezdala so pa? samo gobezdala

Beri in ?e ?e vedno ne bo? razumel, preberi ponovno.......

 

Ali se spro??a? s stereotipi o ljudeh z Gorenjske, da zadovolji? svojo senilnost g. Lojz? Pametni g. Lojz je o?itno velik nestrpne? in to je sramota za gospoda z klobukom na glavi. Stara mama mi je rekla da so klobuki namenjeni za skrivanje grdih ple?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno je ?utila dolo?en odpor proti gobezdavim ple?astim senilcem, kar bi po va?em vzoru G. Lojz gotovo razlo?ilo njeno razlago.

 

?koda. Povej ti tvoji spo?tovani stari mami, da dolenjci, ko gremo spat, snamemo klobuk z glave in ga obesimo na ?enino prsno bradavi?ko.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor. Samo se bojim, da va?a uboga malome??anska in scrkljana ?revca, ki so navajena samo na mleko malinavc benko frutek in podobne otro?je prehranjevalne teko?ine, tega mojega vrhunskega vinca potem ne bodo dobro prenesla in se lahko zgodi, da boste potem dobili mo?ne trebu?ne kr?e drisko al pa celo kak?no krvavo gri?o.....

 

Po stranskih u?inkih se odra?a kvaliteta tvojega vina? ?estitam. Mislim, da si dosegel svoj maksimum. :rolleyes:

 

Sicer pa itak cvi?ek nikoli ni bilo vino. Vsaj za tiste, ki ?tajersko vino pijemo. Pa ?e driske nimamo! :prstgor:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.