Skoči na vsebino

Ker sem na drugih forumih ?e zmeraj banan....


Lojz

Priporočeno sporočilo

..... in mi je prepovedano pisanje, se bom na piknik prijavil kar tukaj.

 

 

 

 

 

AMD Mazda klub vabi na 1.mazda piknik v sezoni 2012 (2.6.2012, ob 12.uri), napovedana udele?ba Mazda?ev;

 

1. Deeyan

2. ZMAJ

3. Canyon + najvrjetneje ?e ena beyba z svojo mazdico

4. BOBI

5. Mitja MX6&T

6. Uklopko ???

7. Rendy

8. qwerty

9. baby-Viper

10. Boss

11. Sishi (90%) ???

12. TurboLumpi (Sh&Sh)

13. akijan (?e bova z bolj?o polovico imela prosto soboto) ???

14. Peri?nik (Sh&Sh)

15. Hazzard20

16. Jest

17. Mazda2 ???

18. Mazdaman

19. Pristavc

20. PATO

21. Neyko

22. Andriy

23. DejanOT

24. Joshh III Jeram Jost

25. yanko

26. Symon

27. Banditk

28. Curko

29. Crazybeyb

30. Allyssa

31. Dejan Pavlovic (Sh&Sh)

32. g. Wankel (Sh&Sh)

33. Gorjup 13???

34. StepskiWolf (ni ?e 100 %)

35. Batko (99%)

36. Danny

37. `ripper` (93,25%)

38. Metachlone (99%)

39. Maestro Pelko

40. Darjan - ?e ni ?ist zihr (verjetno ga ne bo)!!!

41. pantlar

42. Lojz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

LOOOOJZZZZ -legenda nabija?ka :bravo:

Kako kaj na dolenskem koncu?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz - CAR, jaz iskreno povem, da sem pogre?al tvojo prisotnost na forumu, bil si resni?na popestritev in tudi kak?na dobra debata je padla! :jupiii::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz - CAR, jaz iskreno povem, da sem pogre?al tvojo prisotnost na forumu, bil si resni?na popestritev in tudi kak?na dobra debata je padla! :jupiii::cheers:

 

velja za tiste ki so se spustili na njegov nivo.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo? na piknik pripeljal tudi kaj svojega kvalitetnega vinca, da mal podegustiramo. Saj, ?e bomo pregloboko pogledali vkozarec bomo ?e ?li previdno in po?asi domov. :hohoho:

 

po 2h kolesih :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo? na piknik pripeljal tudi kaj svojega kvalitetnega vinca, da mal podegustiramo. :hohoho:

 

Vsekakor. Samo se bojim, da va?a uboga malome??anska in scrkljana ?revca, ki so navajena samo na mleko malinavc benko frutek in podobne otro?je prehranjevalne teko?ine, tega mojega vrhunskega vinca potem ne bodo dobro prenesla in se lahko zgodi, da boste potem dobili mo?ne trebu?ne kr?e drisko al pa celo kak?no krvavo gri?o.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor. Samo se bojim, da va?a uboga malome??anska in scrkljana ?revca, ki so navajena samo na mleko malinavc benko frutek in podobne otro?je prehranjevalne teko?ine, tega mojega vrhunskega vinca potem ne bodo dobro prenesla in se lahko zgodi, da boste potem dobili mo?ne trebu?ne kr?e drisko al pa celo kak?no krvavo gri?o.....

 

dvomim da bo raz?rlo rostfrai ?elodec me??anskih foruma?ov katerim so ga pri operaciji vstavili zaradi pitja vrhunskega vina (ki jim je zjebal ?elodec)ki so ga pripeljali samohvalni seljaki s hribov! ;) Razen ?e ima? res dober koncentrat malinovca :jezicek: pol ga pa ?e jaz spijem en kozarec.

Lojz eno pra?anje(resno spra?ujem) kaj po?ne? potem ko te povsod banajo in ne more? objavlati postov ?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga bo? pa nato?il za en ?tamperle po osebi. :ne vem:

 

To pa ne pride v po?tev. Lojz ni ?krtuh ali celo Bog ne daj, kak?en gorenc.

Vsakmu tapravmu decu pripada vsaj ena dvoliterska pletenka vina. Kdor tega ne prenese mora nujno in ?imprej na zdravni?ki pregled na gastroskopijo, kolonoskopijo itd....

Se moram pohvalit, da so moja vina letos na ocenjevanju dobila sama zlata in visoko zlata odli?ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit, da so moja vina letos na ocenjevanju dobila sama zlata in visoko zlata odli?ja.

 

Ja in kje potem vidi? problem, da bodo ta mestni imeli te?ave z ?elodci? ?e jim ga CocaCola ne pre?ge jim ga pa tud vrhunski cvi?ek ne :ne vem:

 

Al bi blo po tvoje dobr, da organiziramo na pikniku ?e prisotnost zdravni?ke slu?be - sploh, ?e bo kak?en po spiti pletenki ?e hotel pokazat kako bravuozno obvlada volan in bo?no drsenje v ovinek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, a Fifi ali ?vrk ali kako se ?e imenuje velika kosmata ?verca (ki ustrahuje nepridiprave), tudi pride s teboj na piknik? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ne pride v po?tev. Lojz ni ?krtuh ali celo Bog ne daj, kak?en gorenc.

Vsakmu tapravmu decu pripada vsaj ena dvoliterska[/b] pletenka vina. Kdor tega ne prenese mora nujno in ?imprej na zdravni?ki pregled na gastroskopijo, kolonoskopijo itd....

Se moram pohvalit, da so moja vina letos na ocenjevanju dobila sama zlata in visoko zlata odli?ja.

 

Dobro vino pa plastika gre to skupaj :whatever: (kot laik pa? ne vem), razni omenjeni pregledi-to govori? iz lastnih izku?en ali .....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Lojz eno pra?anje(resno spra?ujem) kaj po?ne? potem ko te povsod banajo in ne more? objavlati postov ?

 

A ve? kako je s tem? Povsod kjer me banajo po?ljem banatorja v ku*ac, mu je*em sestro, mamo babico in botro ter teto po osmem kolenu. Odvisno koga ima ?e ?ivega. Potem grem v zidanco in si nato?im kozar?ek dobrega cvi?ka pa s pravimi kolegi (ne virtualnimi) poglobljeno podebatiramo in se re?imo slu?aju iz foruma, ?e?, kak?en kljukec mora bit tisti na uni strani PCja, da se me tako boji, da izkoristi svojo silno virtualno mo?, ker me ne zna druga? uti?at kot da me, oh ljubi bog, bana. Ban je izraz nasprotnikove nemo?i, ker nekdo svojega nasprotnika ni sposoben premagat z besedo, ali ga preprosto ignorirat.

Skratka, Lojzu se je*e za ban. Lojz je kar je, ponosen je nase in se zaradi klobasanja po forumih ne misli prilizovat in v rit lest nikomur. Lojz pove kar misli. ?asi diktature in komunizma so mimo. ?e je ban je pa? ban. Prot burji se ne da scat. ?ivjo zdravo, in gremo drugam. Simpelj kot pasulj.

No pa pustmo take mo?ne debate zdaj.

 

A piknik pravte da bo?

 

 

 

Al bi blo po tvoje dobr, da organiziramo na pikniku ?e prisotnost zdravni?ke slu?be

 

Brez veze. Pogrebna slu?ba bi bolj gvi?no prav pr?la. Dvomim da bo kdo pre?ivu.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, a Fifi ali ?vrk ali kako se ?e imenuje velika kosmata ?verca (ki ustrahuje nepridiprave), tudi pride s teboj na piknik? :D

 

Obvezno. On je moj bodigard in vas bo ob va?em morebitnem napadu name, potem malo sprehodil po hosti in grmovju in komu skraj?al kak?no hla?nico, da boste potem s kratkimi hla?ami domov pri?li.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvezno. On je moj bodigard in vas bo ob va?em morebitnem napadu name, potem malo sprehodil po hosti in grmovju in komu skraj?al kak?no hla?nico, da boste potem s kratkimi hla?ami domov pri?li.

 

:hohoho::hohoho: a zarobit jih tudi zna :) al samo kraj?a?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho: a zarobit jih tudi zna :) al samo kraj?a?

 

Ne. Zaenkrat zna moj Fifi hla?nice samo skra?it, ker je ?ele v drugem razredu in so do zdaj v ?oli ?ele to jemali. Itak je pa zdaj ?e letna sezona in bodo kratke hla?e zdaj ?e prav pri?le. Pa ?e be?i se la?je s kratkimi hla?ami.

Pa mojmu Fifiju sem dal druga?e ime. Zdaj mu je ime ?eljust. Se bolj "?e??e " sli?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.