Skoči na vsebino

Ker sem na drugih forumih ?e zmeraj banan....


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kot sem povedal, bom jaz pri?el na piknik s klobukom in me boste vsi prepoznali. Ne bi rad, da se bo pol za mojim hrbtom ?u?ljlo; ejga Lojza kak?en je, klobuk mu sploh ne pa?e, ?e huj?i je kot smo mislili, pa u?esa mu ?trlijo itd....jaz pa ne bi nobenga poznal.....

 

A lahko nekdo napi?e kratek povzetek kako je piknik organiziran, kaj bomo jedli, kaj pili in ali se obeta kak?en program, striptizete, igranje ?aha, monopoli, gumitvist itd....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem, nerad se hvalim glede mojega stasa, ampak punce pravjo, da za svoja leta kar dobro zgledam in da me je veselje pogledat v kak?nih ?ge?kljivih pozah. ?e povle?em trebuh noter sicer malo te?je diham, ampak se mi zato napnejo kite okol klju?nice in ?ile na vratu. ?e si pa ?e protezo nadenem pa se prav vabljivo smejem pravjo punce.

Res pa, da si nisem mislu, da bi me Hazzard20 tud rad vidu. Celo na piknik bo pri?el samo zarad mene

 

Hazzard20 zakaj ne pove? kako bo? na pikniku markiran?

 

Punce? A so to mi?ljene tiste gospe, ki imajo morda kak?nih 5 let manj kot Vi in se jim bradavi?ke drgnejo ob kolena?

Kako je ?e pr starej?ih?... "Draga, kaj ?e bi mi2 malo hopa-hopa?... Vredu, pokrij me ko bo? kon?al." :P

 

Kar se pa ti?e frajtonarce... greh bi bil ?e je ne bi vzel zraven!

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Punce? A so to mi?ljene tiste gospe, ki imajo morda kak?nih 5 let manj kot Vi in se jim bradavi?ke drgnejo ob kolena?

Kako je ?e pr starej?ih?... "Draga, kaj ?e bi mi2 malo hopa-hopa?... Vredu, pokrij me ko bo? kon?al." :P

 

 

 

To so tiste, bolj zahtevne punce, ki vedo, da brez starca ni udarca. Pri takih puncah se je treba bolj potrudit, ker so ?e dobro ujahane. Dvomim, da je kak?en tukaj?nji foruma? (razen seveda moja malenkost) sploh primeren za hopa-hopa takih ujahanih punc, ker tukaj ste namesto v brhka dekleta, bolj zagledani v igrice z avtomobil?ki. Splo?no znano je, da tisti pob?i, ki se preve? radi z avto?ki po cest podijo in samo okol avtov vrtijo pa svoj avto ?astijo kot sveto tele, niso kaj prida jeba?i. Tak plehtip?ek se po navadi ves slinast in zabuhel v obraz z vsemi ?tirimi samo zapodi na deklino, pol se pa prec stresne, ker ga v jaj?kih prec zape?e, pa pade z babe dol na hrbet kot kak?en zajc.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ?e najbolj? bi bilo ?e zna? kak?no tako vi?o na harmonko urezat, da pre?ene de?evno vreme, ali pa ga prestavi vsaj za kak?en dan! :ouje::)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz, mi ne ?astimo avtomobilov in zanemarjamo najlep?ega darila tega sveta...mi jim z avti le zbujamo zavist, da se nam potem ?e bolj predajo, saj tekmujejo z MAZDO :D

 

Pa da ne bomo samo nakladali... G. Lojz, bi nam bili pripravljeni povedat kak?en je va? repertoar?

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pomen trololo? ?e drugi? ste mi to napisal?

Kaj mate to spet neke ?abarske fore? Zakaj se ne pogovarjate v sloven??ini al pa slovenskih nare?jih, ki so prav lu?tna? Razen ljubljan??ine in maribor??ine ma slovenija prav lepo ?praho..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pomen trololo? ?e drugi? ste mi to napisal?

Kaj mate to spet neke ?abarske fore? Zakaj se ne pogovarjate v sloven??ini al pa slovenskih nare?jih, ki so prav lu?tna? Razen ljubljan??ine in maribor??ine ma slovenija prav lepo ?praho..

 

regijski rasist :jezicek::jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

regijski rasist :jezicek::jezicek:

 

Mah, nisem rasist, ampak jaz ljubljan?anov, pa bojda naj bi bli to slovenci, ne zastopm n?. Sem enkrat poslu?al dve ljubljanski pun?ari, pa ena prav pribli?no takole; ej stara dons sm pa ful u bedu. Je fatr houm pa je ful te?iu, pa sm mogla it doga vokat. Fak ej stara....

Maribor?ani pa itak govorijo kot bi se koza na kak?en pleh posrala...plenk, plenk, ?uj ka si ti ja nor

 

Naj prosm nekdo pove kaj pomen "trololo"

 

@uklopko ti ma? pa zajeban avatar. Se zmeraj ustra?im, ko tist pajac ven sko? pa jezik ka?e....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh!

Avatar je pa kot nala?? zate a ne! Se ustra?i? ker je tako kot bi sebe v ogledalo pogledal? ali pa?!

Mislim tok ma? proti lublan?anom ti pa si jih vseeno poslu?al :vskalo:

No pa da se zastopiva nisem iz lajbah!! ;)

 

mi je pa v?e? da si humorist! :jupiii:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mislim tok ma? proti lublan?anom ti pa si jih vseeno poslu?al :vskalo:

No pa da se zastopiva nisem iz lajbah!! ;)

 

 

 

Jah, kaj pa naj druzga, saj jih nisem poslu?al nala??? Saj ne grem rad v Ljubljano, razen na servis peljem avto, pa sem ta ?as, ko so mi avto servisiral, zavil v eno o?tarijo, naro?u dvojno porcijo vampou, kilo kruha, pa ?tefan oran?ade (oran?ado zato, ker cvi?ka ne pijem kadar vozim) in sem nehote sli?al tisto ?abarsko ?lobudranje. Saj ko bom ?el drugi? na servis bom sabo vzel pakelc vate pa si s to vato zama?u u?esa, da ne bom posu?al tistega ljubljanskega fulkuldbestbedfakanja.

Drga? vampi so bli pa tud tako bolj za silo. Me je pol celo popoldne nekaj napenjalo in ?rvi?lo po ?revah, tako, da sem ga pol doma ene parkrat fajn u?gal skoz gate. ?e ?eni?ka je pol godrnjala in je s ??i?palko na nosu morala pr men spat.

Mava midva kar sre?o da nisva z Ljubljane kne de?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha spomnil sem se reklame!

liter cvi?ka 2centa,parkirnina v LJ 2?,vstom v ka?en muzej 1.5?.....Lojz ni lublan?an -neprecenljivo :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dober, da sm Savinj?an :jupiii:

 

A si ?e sli?al tega?

 

Ljubljan?an in Savinj?an

 

V sosednih hi?ah sta stanovala Savinj?an in Ljubljan?an.

 

Savinj?an je imel koko?, ki je na dvori??u vsako jutro znesla jajce, ki jo je Savinj?an

pobral in si pripravil zajtrk.

 

Neko jutro pa je koko? znesla jajce na dvori??u

Ljubljan?ana.

 

Ko je Savinj?an krenil ponjo, jo je pobral Ljubljan?an.

 

Savinj?an: “Daj mi jaj?ko!” Ljubljan?an:

 

“Kako, saj je moja, koko? jo je znesla na mojem dvori??u.”

 

“Ampak, koko? je moja!” “Dvori??e pa moje!”

 

“Vidim, da takole ne boma pri?la nikamor … pri nas v Savinjski re?imo

tak?nele primere na zelo enostaven na?in …” “Kako?” “Najprej bom jaz

tebe brcnil v jajca pa ?topal, koliko bo? rabil, da se pobere?, nato bo? ti

mene in ?topal.

 

Kdo se bo prej pobral, njegova je jaj?ka!” “Velja!” Gre Savinj?an

po najte?je delovne ?evlje s kovinsko kapico, vzame zalet in v stilu

Oliverja Bischoffa brcne Ljubljan?ana v moda, z vso mo?jo. Ljubljan?an pade

in se v agoniji zvija 32 minut in 18 sekund.

 

Nato se Ljubljan?an opremi,

 

vzame zalet, nakar mu Savinj?an pravi:

 

“Ah, naj ti bo, obdr?i jaj?ko, bom

marmelado na kruhu jedel!”

 

 

 

@uklopko, a ti si Ljubljan?an? ?koda te je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, tole foro si vzel kot copy + paste iz Kursad?ij (SLO verzija); Jo?a in Hrvoje sta se brcala. :)

 

?ogobrcar pa ni Bischoff-shofen (tam so skoki), pa? pa si verjetno mislil Oliverja Bierhoff-a. :jezicek::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, tole foro si vzel kot copy + paste iz Kursad?ij (SLO verzija); Jo?a in Hrvoje sta se brcala. :)

 

?ogobrcar pa ni Bischoff-shofen (tam so skoki), pa? pa si verjetno mislil Oliverja Bierhoff-a. :jezicek::cheers:

 

A tako je to? No, saj se mi je zdelo, da je moral bit to kak?en busanc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz iz te moke ne bo ne kruha ne rogli?ka ne karkoli podobnega-ker jaz ?e dale? nisem iz LJ,ako da se zaradi mene po trpalncah me?e?. :)

Men idru?bo delajo medvedi ,lisice,po?to mi nosi volk,gamsi pa mirkajo otroke!!

:jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Soseda pa te molze ? :hohoho::hohoho:

 

psssst.....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.