Skoči na vsebino

Prekinjanje zvoka na desni strani


Priporočeno sporočilo

Moja te?ava pri zvoku je, da mi ob predvajanju CD ob med vo?njo preneha delovati desna stran ozvo?enja. Ob preklopu na FM mi stvar deluje ob preklopu nazaj na CD pa ?e vedno ne. Ko avto ugasnem in ponovno pri?gem ?ez nekaj ?asa zopet deluje (tudi na CD) vendar med vo?njo prej ali slej utihne desna stran. Preveril sem ?e kontakte za radiom. Ter pomislil da gre za napako pri posnetku zpisanem na CD vendar ni to ker enkrat pesem dela na vse zvo?nike nato pa drugi? spet ne. V kratkem mislim vgradit tudi USB in upam da bo na usb delalo normalno tako kot na FM. ?e kdo ve kaj lahko ?e poizkusim prosim naj pove.

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

problem je ponavadi v konektorju izmenjevalca na radio... enoti sta modularno sestavljeni, v?asih pomaga demonta?a radio sistema, ter razstavitev modulov, ?i??enje kontaktov in ponovna sestavitev... ?as dela.. 2-3 ure :) ?e ?e nisi nikoli po?el...

 

na MP3 tega problema ni, ker ga priklopi? na zunanji konektor za CD-Changer... (npr. Xcarlink, ipd.)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja te?ava pri zvoku je, da mi ob predvajanju CD ob med vo?njo preneha delovati desna stran ozvo?enja. Ob preklopu na FM mi stvar deluje ob preklopu nazaj na CD pa ?e vedno ne. Ko avto ugasnem in ponovno pri?gem ?ez nekaj ?asa zopet deluje (tudi na CD) vendar med vo?njo prej ali slej utihne desna stran. Preveril sem ?e kontakte za radiom. Ter pomislil da gre za napako pri posnetku zpisanem na CD vendar ni to ker enkrat pesem dela na vse zvo?nike nato pa drugi? spet ne. V kratkem mislim vgradit tudi USB in upam da bo na usb delalo normalno tako kot na FM. ?e kdo ve kaj lahko ?e poizkusim prosim naj pove.

Hvala.

 

 

Smo jih u?timali ?e kar nekaj, v BTC-ju poleg Mazda servis-a

pokli?i 051 476 576, ali 01 309 3802 Primo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja te?ava pri zvoku je, da mi ob predvajanju CD ob med vo?njo preneha delovati desna stran ozvo?enja. Ob preklopu na FM mi stvar deluje ob preklopu nazaj na CD pa ?e vedno ne. Ko avto ugasnem in ponovno pri?gem ?ez nekaj ?asa zopet deluje (tudi na CD) vendar med vo?njo prej ali slej utihne desna stran. Preveril sem ?e kontakte za radiom. Ter pomislil da gre za napako pri posnetku zpisanem na CD vendar ni to ker enkrat pesem dela na vse zvo?nike nato pa drugi? spet ne. V kratkem mislim vgradit tudi USB in upam da bo na usb delalo normalno tako kot na FM. ?e kdo ve kaj lahko ?e poizkusim prosim naj pove.

Hvala.

 

Meni tako nagaja leva stran-samo cd. Je pa to znana gre?ka bose-ja v 6-kah in ponavadi zamenjajo (?e je v garanciji) kar celo enoto. Izgleda, da je problem v samem radiju-cd playerju, ker ?e pritisne? z prstom mo?no nanj, ti za?ne igrati.Tudi ?e samo ugasne? avto in ponovno v?ge? ti ponavadi dela,ne?

Nisem pa ?e zasledil na netu in tujih forumih, da bi znal kdo to popraviti. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali se mi sploh spla?a karkoli ukvarjat s tem ?e mi bo na USB vse delalo. verjetno potem CD ne uporablja? ve?... ali pa?.

 

Ne vem.?e bo? poslu?al MP3 potem verjetno ne rabi?.Meni je ?e Cd tako-tako zvok(prej slab kot dober) iz USB-ja ja je pa verjetno za moja u?esa neposlu?ljivo. :P

 

Jaz bom probal moj radio (ko bom imel spet kaj ?asa) od?aufati in nesel ga bom k enemu kolegu , ki ?e ga bo kdo popravil, ga bo on.Pika.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo jih u?timali ?e kar nekaj, v BTC-ju poleg Mazda servis-a

pokli?i 051 476 576, ali 01 309 3802 Primo?

 

se spoznajo dobr? bi jst prprelu razmislam ze en cajt o wooferju...sam ze tko se mi vse trese po vratih...bo treba se to prvo postimat...ksne ideje? vem da se penco da...

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.