Skoči na vsebino

mazda 6 me je pustila na cedilu :-(


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Zanima me ?e mi lahko kdo pomaga pri tem

 

ob vo?nji po avtocesti s tempomatom se je tempomat sam od sebe izklju?il in avto je pri?el izgubljati na hitrosti. Za?ela sem pritiskati na plin vendar ni bilo nobenega u?inka. nato so se mi pri?gale opozorilne lu?e -

( oran?na lu?ka motorja in rde?a lu?ka olja). Nato sem zapeljala na odstavni pas. ko sem poskusila ponovno pri?gati avto se ta ni v?gal.

 

Ali mogogo?e kdo ve kaj bi to pomenilo

 

 

hvala za odgovore, lep pozdrav

 

L.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

ob vo?nji po avtocesti s tempomatom se je tempomat sam od sebe izklju?il in avto je pri?el izgubljati na hitrosti. Za?ela sem pritiskati na plin vendar ni bilo nobenega u?inka. nato so se mi pri?gale opozorilne lu?e -

( oran?na lu?ka motorja in rde?a lu?ka olja). Nato sem zapeljala na odstavni pas. ko sem poskusila ponovno pri?gati avto se ta ni v?gal.

 

 

Na hitro: motor je ugasnil med vo?njo. Zato je padel tlak olja, posledi?no lu?ka.

 

Glede na opis je lahko 100 vzrokov, od najbolj preprostih in povsem nebole?ih do "konca sveta" v avtomobilskem in finan?nem smislu.

 

Napi?i, kaj za en motor je, pa ve? podatkov o avtu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

mazda 6GG je letnik 2005 bencinar z motorjem tipa L8 1.8L in 88KW.

goriva sem imela ?e za cca 65km, vsaj tako mi je kazal potovalni ra?unalnik

( lu?ka od goriva ni bila pri?gana)

 

 

Kar me ?udi je da se mi je na isti datum tudi pokvarila dve leti nazaj vendar takrat naj bi se pokvarila ?rpalka,

in ti datumi se soupadajo z datumi servisnih pregledov in zato sumim da so morda napake prirejene, da bi vozili avto na poobla??ene mazda servise.

 

lp,

 

L.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

mazda 6GG je letnik 2005 bencinar z motorjem tipa L8 1.8L in 88KW.

goriva sem imela ?e za cca 65km, vsaj tako mi je kazal potovalni ra?unalnik

( lu?ka od goriva ni bila pri?gana)

Kar me ?udi je da se mi je na isti datum tudi pokvarila dve leti nazaj vendar takrat naj bi se pokvarila ?rpalka,

in ti datumi se soupadajo z datumi servisnih pregledov in zato sumim da so morda napake prirejene, da bi vozili avto na poobla??ene mazda servise.

 

lp,

 

L.

 

mislim da je to samo naklucje, nobeden ne more prirediti da ti crkne pumpa na dolocen dan...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda 6GG je letnik 2005 bencinar z motorjem tipa L8 1.8L in 88KW.

goriva sem imela ?e za cca 65km, vsaj tako mi je kazal potovalni ra?unalnik

( lu?ka od goriva ni bila pri?gana)

 

?e bi bila dieselca bi bil tole sigurno vzrok pri bencinarcah pa ne bom rekel. Sam bi pa vseeno najprej nato?il 10 litrov benza pa da vidi? kaj se zgodi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no da ste re?li brez dodatnih stro?kov, ja na BordComputer se ni za zana?at, drugi? pa magari za vsak slu?aj ?e kak?no 5litrov kantico v prtlja?nik da bo ?e bolj zihr vo?nja. :jupiii::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no da ste re?li brez dodatnih stro?kov, ja na BordComputer se ni za zana?at, drugi? pa magari za vsak slu?aj ?e kak?no 5litrov kantico v prtlja?nik da bo ?e bolj zihr vo?nja. :jupiii::bravo:

 

 

A ni to zabava? Neke vrste ruleta, vozi?, vozi?, pa ti kar neko? in nekje zmanjka goriva. Potem pa pe? iskanje ?rpalke, ?top, telefon, prjalti, posebno, ?e je de? ali mraz ali pono?i. Lej, to je prava pustolov??ina in ?e bo? imel s sabo vedno rezervo, je nikoli ve? ne bo? do?ivel...

 

:vesel:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tak obvlada?, da je enkrat zelo malo manjkalo, da bi zmanjkalo obeh goriv (LPG-ja mi je ?e itak), pol benz pa je bil ?e tudi v globoki rezervi. :aaaaa::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.