Skoči na vsebino

Mazda Mazda6 Sport CD140 LUXURY


djem

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zanimam me mnenje za ta motor in avtomobil na splo?no slabosti, kaj je dobro itd.

 

A mogo?e tut kdo pozna to avto hi?o, avto je verjetno uvo?en jutri grem gledat v kak?nem je dejansko stanju.

Gre se pa za ta avto:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6219171&show=1

 

Hvala vsem za odgovore.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

zanimam me mnenje za ta motor in avtomobil na splo?no slabosti, kaj je dobro itd.

 

A mogo?e tut kdo pozna to avto hi?o, avto je verjetno uvo?en jutri grem gledat v kak?nem je dejansko stanju.

Gre se pa za ta avto:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6219171&show=1

 

Hvala vsem za odgovore.

 

Lp

 

Boss bi rekel famoznih 80tkm za dizla........
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha...famoznih, ja...na BMW forumu niso ravno ?islani teli iz Grosuplja...odkupi iz lizing hi?, prevrtavanje in ?e kaj...bodi pazljiv....preiporo?am ogled Persoljeve mazde 6 luxury...je mal dra?ja, je pa ve?ja verjetnost, da je ok...

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha...famoznih, ja...na BMW forumu niso ravno ?islani teli iz Grosuplja...odkupi iz lizing hi?, prevrtavanje in ?e kaj...bodi pazljiv....preiporo?am ogled Persoljeve mazde 6 luxury...je mal dra?ja, je pa ve?ja verjetnost, da je ok...

 

lp

 

Ja dons grem pogledat .. prevert zadevo na mazada owner na servisu pa magar narest preventivni pregled teh 30? ni n? v primerjavi z ceno avtomobila. Tko da bom vidu, mam pa filing da dons vse te avto hi?e neki niso ravno zanesljive.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preiporo?am ogled Persoljeve mazde 6 luxury...je mal dra?ja, je pa ve?ja verjetnost, da je ok...

 

lp

 

 

Sicer ogleda si jo lahko... kupil jo bo pa pomoje bolj tezko, saj ze ima novega lastnika :) >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9867

 

?e je iz avto grosuplje je kr verjetno uvo?en ja :) Pa kilometre pa ostalo bi dal na tester, preden ga kupi?;)

 

Uvozena je skoraj gotovo... saj pri nas niso imele takih imen paketov opreme (Luxury, ...)

 

Glede kilometrov pa je res malo sumljivo... sicer ne recem, da ni mozno... Sam vidim pri svoji, s katero zadnje case nimam vec toliko vozenj, kot pred leti... pa sem do sedaj naklepal 97.000 km... v stirih letih (2008) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preiporo?am ogled Persoljeve mazde 6 luxury...je mal dra?ja, je pa ve?ja verjetnost, da je ok...

 

Tale ni ve? naprodaj :rozico::jupiii:

 

Sem pa sam ?el gledat tudi v avto grosuplje (ne to mazdo) in me je takrat odvrnilo to da avto res ni bil lepo vzdr?evan. V ptrla?njiku vse polomljeno (vsa plastika, ki se premika), lu? razita in v njej 3cm vode ter ?e konkretno zara??ene alge, .... hitro me je minilo no.

 

Ima pa avto grosuplje vse iz uvoza (mo?no mo?no dvomim da bo? na?el 1 slovenski avto tam).

 

?e sam primerjam svojo izku?njo - v avto grosuplje nisem imel najbolj?ega ob?utka medtem, ko je Persolja res ok in ima? res dober ob?utek (to je zgolj ob?utek - ki pa je pri meni dokaj pomemben).

 

No avta (primerjava, ta ki ga imam sedaj in od avto grosuplje) je pa kot dan in no?.

 

Zapelji se pogledat, poberi VIN ?tevilko, pojdi gledat nekaj vozil in bo? hitro dobil primerjavo. Mora? jih nekaj videt, da lahko primerja? med sabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ni ve? naprodaj :rozico::jupiii:

 

Sem pa sam ?el gledat tudi v avto grosuplje (ne to mazdo) in me je takrat odvrnilo to da avto res ni bil lepo vzdr?evan. V ptrla?njiku vse polomljeno (vsa plastika, ki se premika), lu? razita in v njej 3cm vode ter ?e konkretno zara??ene alge, .... hitro me je minilo no.

 

Ima pa avto grosuplje vse iz uvoza (mo?no mo?no dvomim da bo? na?el 1 slovenski avto tam).

 

?e sam primerjam svojo izku?njo - v avto grosuplje nisem imel najbolj?ega ob?utka medtem, ko je Persolja res ok in ima? res dober ob?utek (to je zgolj ob?utek - ki pa je pri meni dokaj pomemben).

 

No avta (primerjava, ta ki ga imam sedaj in od avto grosuplje) je pa kot dan in no?.

 

Zapelji se pogledat, poberi VIN ?tevilko, pojdi gledat nekaj vozil in bo? hitro dobil primerjavo. Mora? jih nekaj videt, da lahko primerja? med sabo.

 

ne ?tekam to Persoljieva a to je avto hi?a al kaj (noob alert) :jupiii:

 

dejte mi page al pa kako infromacijo ve? prosim

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?tekam to Persoljieva a to je avto hi?a al kaj (noob alert) :jupiii:

 

dejte mi page al pa kako infromacijo ve? prosim

 

 

Persolja je uproabnik tukaj, ki je pred nedavnim prodajal svojo sestico :)

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9841&hl=

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en info. Znanka kupla Volvaka pr avtogrosuplje preko Vbs lizinga. Sledili so servisi na servise, ne konca ne kraja, na koncu pa vulkanizer ugotovi, da sploh nima pravih dimenzij gum za te feltne, k je menjala :-D pa je dubla ?e gor te gume :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skratka nakup se ne spla?a, kot potrjeno za to avto hi?o .. zabele?en je samo en servis na povbla??enem ?e to je v 5 mescih baje narjen 20 000 pol pa ni ve? sledi .. je reku da ?ist mo?no da ma avto krepko ?ez 200k

skratka odpade nakup, a kdo kej pozna avto hi?o AS Plus v lj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

As Plus ma isto uvo?ene, naj bi bili transparentni. Kolega kupu tam Bmw 320d karavan pa je zadovoljen. Gledu sm belo 6ko luxury pred pol leta tam, pa je zgledala ok, servise mi je na?tel iz izpisa na mazdi, nism pa su pol preverjat, ker me je en prehitel. Tko da vseeno preveri zadevo ;-) upam, da kj pomaga!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

As Plus ma isto uvo?ene, naj bi bili transparentni. Kolega kupu tam Bmw 320d karavan pa je zadovoljen. Gledu sm belo 6ko luxury pred pol leta tam, pa je zgledala ok, servise mi je na?tel iz izpisa na mazdi, nism pa su pol preverjat, ker me je en prehitel. Tko da vseeno preveri zadevo ;-) upam, da kj pomaga!?

 

tm sm gledu eno k ma 116 000 km

na servisu so rekl da je bil zadn delan na 98 000 km

je pa problem ker se je pri?gal DPF neka lu?ka .. baje da je to za nek filter a je to komu kej znano.

druga?e pa avto zgleda vredu

samo me ta zgodovina mal matra ... ker pa? nevem ?e je bil redno serviseran ..

vsekakor pride v po?tev veliki servis tko da to je takoj 800-900?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tm sm gledu eno k ma 116 000 km

na servisu so rekl da je bil zadn delan na 98 000 km

je pa problem ker se je pri?gal DPF neka lu?ka .. baje da je to za nek filter a je to komu kej znano.

druga?e pa avto zgleda vredu

samo me ta zgodovina mal matra ... ker pa? nevem ?e je bil redno serviseran ..

vsekakor pride v po?tev veliki servis tko da to je takoj 800-900?

 

pol foruma ima? o temu in to je velika jeba ?e je zapacan + 120.000km je veliki servis od 600e do 1500?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tm sm gledu eno k ma 116 000 km

na servisu so rekl da je bil zadn delan na 98 000 km

je pa problem ker se je pri?gal DPF neka lu?ka .. baje da je to za nek filter a je to komu kej znano.

druga?e pa avto zgleda vredu

samo me ta zgodovina mal matra ... ker pa? nevem ?e je bil redno serviseran ..

vsekakor pride v po?tev veliki servis tko da to je takoj 800-900?

 

To naj bi izginilo, signal za DPF filter, ?e bi ?el na eno relacijsko vo?njo, ko bi se sam o?istil, razen ?e ni kaj drugega narobe.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vsakih 18-20tkm se ti przge DPF. Znak za servis. Simple as that. Mas pa na te km zdej velik servis. Mene je prsu 820? na a-cosmosu. Tko da se mi zdi, da intervali pr temu ?timajo. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vsakih 18-20tkm se ti przge DPF. Znak za servis. Simple as that. Mas pa na te km zdej velik servis. Mene je prsu 820? na a-cosmosu. Tko da se mi zdi, da intervali pr temu ?timajo. Lp

 

Popravek tega simpla - za servis utripa, ko se pri?ge je pa jeba z DPFjem

 

P.S. vpra?aj icemana o tem :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, tnx za dodatek ;-) vid?, dvojni smpl. ?e utripa ni pene, ?e gori pa bej? stran od nje :-D

 

?e utripa je lahko ?e ve?je sranje. To, da mora? it na tester filter spucat. ?e gori, pomen samo da se mora? vozit dokler ne ugasne...

Je pa res, da ko utripa ta lu?ka ima lahko ve? pomenov. Med drugim tudi, da interval servisa ni bil resetiran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem pogledal v knjigco (in prevedel z google translate iz italjan??ine):

?e lu?ka sveti pomeni, da se je filter zama?il in se puca in se mora? 10-15 minut vozit z okoli 2000 obrati/minuto pri hitrosti cca. 40 km/h.

 

?e lu?ka utripa kontaktiraj servis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem pogledal v knjigco (in prevedel z google translate iz italjan??ine):

?e lu?ka sveti pomeni, da se je filter zama?il in se puca in se mora? 10-15 minut vozit z okoli 2000 obrati/minuto pri hitrosti cca. 40 km/h.

 

?e lu?ka utripa kontaktiraj servis.

 

Yep ampak ponavadi ta manualna regeneracija nikomur ne uspe....poleg tega je lu?ka lahko znak za sonde in vsak del v sistemu, ne samo zabasanost

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yep ampak ponavadi ta manualna regeneracija nikomur ne uspe....poleg tega je lu?ka lahko znak za sonde in vsak del v sistemu, ne samo zabasanost

 

meni se je enkrat prizgala dpf lucka in sm sel na avtocesto ene 15 min sm vozu ene 150 pa se je ugasnila. tko da mi je uspelo.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se je enkrat prizgala dpf lucka in sm sel na avtocesto ene 15 min sm vozu ene 150 pa se je ugasnila. tko da mi je uspelo.

 

Meni se DPF lucka dosedaj v stirih letih se nikoli ni prizgala... :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.