Skoči na vsebino

BMW 3 vs. Audi A4 vs. Mazda 6 vs. VW Passat


Dejan.P

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 126
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pffff... in predvidevam da zato mazda 6 III ni kopirala bmw-jeve armaturke... aja, sej pa jo je :D

 

z mazdo 6 ne more biti v rezredu predvsem in samo zarad velikosti... pri vsem ostalem mislim da mazda kr lepo ?epa zadaj... sploh ko zarjove bmw-jev ?estvaljnik ga mazda nima agregata, ki mu bi bil kos... ?al to je dejstvo. Kar se kvalitete materialov ti?e, ponovno mazda pa? pu?i na polni ?rti, tako zunaj (beri predvsem lak in pleh), kot znotraj glede plastike, usnja... Seveda lahko pa ruknemo tudi debato o voznih lastnostih... mazda jih ima bombasti?ne, sam je ?e daale? za bmw-jem :zvizga:

 

 

pa da ?e vse potola?im... ni moj... ?e :jezicek:

 

Je mi?ljen kot drugi avto-beri igra?ka za vsakdanje drkanje in delam na tem, da bi mazda le ostala doma za dolge ture... tak da... bomo videli :lol:

 

 

Bi bilo zanimivo videt odziv na kakem bmw forumu, ?e bi objavil sliko mazde :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ima rit prov premi?keno (anti JLO verzija, hehe), ?e ?e BMW, bi jaz 5-ko vzel, ki je ?e precej bolj prostorna in ve? od avta (jebiga sm bajs s 113kg in ne bambi, hehe). :cheers::jupiii:

 

P.S. - Dejan, mislim da je tale forum eden bolj nepristranskih, pa? dopu??amo da vsak fura kar ga je volja, le po na?i najljub?i znamki NE SME ravno urinirat. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pffff... in predvidevam da zato mazda 6 III ni kopirala bmw-jeve armaturke... aja, sej pa jo je :D

 

z mazdo 6 ne more biti v rezredu predvsem in samo zarad velikosti... pri vsem ostalem mislim da mazda kr lepo ?epa zadaj... sploh ko zarjove bmw-jev ?estvaljnik ga mazda nima agregata, ki mu bi bil kos... ?al to je dejstvo. Kar se kvalitete materialov ti?e, ponovno mazda pa? pu?i na polni ?rti, tako zunaj (beri predvsem lak in pleh), kot znotraj glede plastike, usnja... Seveda lahko pa ruknemo tudi debato o voznih lastnostih... mazda jih ima bombasti?ne, sam je ?e daale? za bmw-jem :zvizga:

pa da ?e vse potola?im... ni moj... ?e :jezicek:

 

Je mi?ljen kot drugi avto-beri igra?ka za vsak danje drkanje in delam na tem, da bi mazda le ostala doma za dolge ture... tak da... bomo videli :lol:

Bi bilo zanimivo videt odziv na kakem bmw forumu, ?e bi objavil sliko mazde :D

 

od BMW 5 je kopirala, s 3 nima skoraj nic skupnega.. ne recem da ni kvaliteta materijalov in vsega ampak vse to placas ekstra, govorim za nov avto, ce bi js hotu BMW 3 z opremo ki jo imam in z motorjem bi bil kr mal cez 40 000 ojrov.. tok pa ni vreden za moje pojme.. sploh pa k furas en tak avto ki ga vidis na vsakmu kriziscuc in vsak mulc ga ima..

 

taksno je moje mnenje..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? mo?nost, vzemi Coupe izvedbo, ker prostora verjetno itak ne nuca? neki veliko ali pa da bi se ti pogosto kdo na zadnjo klop plazil in zato rabi? dodatna vrata. :D

 

P.S. - vsekakor mi je v?e?, da nima? v planu kupit tazadnje verzije "kvadratastega" Passata, ki je dale? najgr?i ter najbolj monoton od telih, ki si jih dal na izbiro. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak so bili bmwji vedno zlo ?portno nastrojeni. In zato je te?ko primerjat recimo ?estko karavan pa trojko karavan. ?e kupi? karavana zarad dru?ine, prostora....pol se vsaj meni zdi logi?na izbira ?estka. Gre za pa? dober kompromis med prostorom, vo?njo pa predvsem ceno. Ja tut bmw je kul, sam za kak denar.....

 

Pa meni osebno je pretrdo za vozit, sedi? ko v gokardu....pa konc koncev niso brez napak. Vpra?am soseda k ?raufa bemflne kaj se spla?a kupt pa prav...jah ve? vsaj 2010 letnik, ker so ?e odpravl te in te probleme.... to dost pove :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... prvi ki je sploh razumel, da je tole mi?ljen kot avto "for fun" in ne kot dru?inske gare, kjer se rabi 700l prtlja?nik da lohk peljem vso prtljago sedmih otrok in dveh ?en s sabo. :D

 

Res je, ?e i??e? avto za dru?ino osebno ne bi tak?nega bmw-ja niti pogledal... ?al pa mazdojki za bolj "?portno" vo?njo manjkajo jaj?ka (ja ja... za na?e luknaste ceste je ?ist dovolj ->bla).

 

Se pa strinjam da je trojka pre-draga... ampak ?e bi mi kdo ponudil, da si lahko izberem al novo M6 ali BMW3, mislim da ne bi kaj dost izbiral... sam ko noben no?e ponudit :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa strinjam da je trojka pre-draga... ampak ?e bi mi kdo ponudil, da si lahko izberem al novo M6 ali BMW3, mislim da ne bi kaj dost izbiral... sam ko noben no?e ponudit :D

 

Logi?no da Mazdo 6 - ne v bistvu bi vzel BMW...... prodal, vzel Mazdo pa ?e neki ?oldov bi ostalo. :dudek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napi?i motorizacijo ?e je for fun...da ne bo pol 318 DIZL...kot drugi avto in ?e je res for fun in trojka

upam da je vsaj kaj tak?nega http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6523476&show=1 :) tole pa ?e top shit http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6572032&show=1 :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje, da F1 prestav tudi ?e nebi bilo :) ker menjalnik je brutalen....sicer sem vozil cabria 2008, dizlco, in mi je bilo v ?portnem na?inu in brez drkanja teh ro?k much better. ?alta tko kot se zagre :jupiii:

 

Sam ?e bi jutr sedmico zadel na lotu, bi si ?el tega iz linka prav kupit...in ske?irat madafakerja pol pa na blokado da mu du?o izbijem :hohoho::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, ?e i??e? avto za dru?ino osebno ne bi tak?nega bmw-ja niti pogledal... ?al pa mazdojki za bolj "?portno" vo?njo manjkajo jaj?ka (ja ja... za na?e luknaste ceste je ?ist dovolj ->bla).

Manjkajo jaj?ka...hmm...

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mazda...Features=EXPORT

 

:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.