Skoči na vsebino

BMW 3 vs. Audi A4 vs. Mazda 6 vs. VW Passat


Dejan.P

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 126
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

tole X6M dizl lepo 380 konju,daamn ce bi mev bmw bi blo tole http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6402503&show=1

 

Stari... Pa ti ve? da je X6 najbolj zgre?en BMW sploh? Precenjen in slab?e se obnese kot X3 ali X5. Nima niti ene ?pere zaradi ?esar ostane v vsakem manj?em snegcu kjer X3 in X5 ?e peljeta. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse tole Nissan pokne dol :D

 

se menita janezek in bo?kec...

 

janezek: kak avto pa imate vi?

bo?kec: Nissana! Pa vi? :ouje:

janezek: Aston Martin B)

bo?kec: sam na? nissan pelje scat va?ega aston martina :harhar:

janezek: in?... ?e vedno je nissan :P

bo?kec: :huh:<_<

 

 

:vesel: se samo hecam :rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se menita janezek in bo?kec...

 

janezek: kak avto pa imate vi?

bo?kec: Nissana! Pa vi? :ouje:

janezek: Aston Martin B)

bo?kec: sam na? nissan pelje scat va?ega aston martina :harhar:

janezek: in?... ?e vedno je nissan :P

bo?kec: :huh:<_<

 

:bravo: sam ?e vseen ga pa Nissan pelje scat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jeb*? ferrarije, aston martine itd..., to ma ?e vsak bogata? :ouje: Ko ma? takega nissana ma? nekaj druga?nega, sploh zaradi modela je poseben. :aaaaa:

 

evo, that's the point :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa tale frajer (njegovo obna?anje) na posnetku zmerno do prete?no antipati?no, kot otro?i?ek starosti dveh let, ki dobi novo igra?o, kakr?ne nima ?e nih?e v vrtcu in se z njo zdej "kur?i" pred ostalimi, ki so s tem (domnevno) manjvredni. <_<:jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa tale frajer (njegovo obna?anje) na posnetku zmerno do prete?no antipati?no, kot otro?i?ek starosti dveh let, ki dobi novo igra?o, kakr?ne nima ?e nih?e v vrtcu in se z njo zdej "kur?i" pred ostalimi, ki so s tem (domnevno) manjvredni. <_<:jezicek:

 

ja... ful se mi smili un ko ima samo 540 konjskega viperja... bogi bogi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, mene pa trenutno bolj kot to kaj bo? prignal k hi?i, zanima kako se ti je kej godilo med poplavami, upam da nisi imel kak?ne piiii...arije? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... danes imam doma na testu tega bmw-ja... sem pa ?ivel v zmoti... zadeva je 330i :wacko:

 

moj vtis:

vo?nja z njim je nora... dr?i se ceste kot sulica, da ima zadaj pogon sploh ne ve?... neke razlike na suhi cesti nisem ob?util... oprema na avtomobilu je abnormalna, od navija, sede?ev, do lu?k na klukah..zunaj! tek motorja je nenormalen :) . avtomatski menjalnik je bomba!

 

zdej pa manjko...

 

ko ?lovk stopi iz tega avta, se trese... ?e skoraj neprijeten ob?utek je, ker je zadeva tolk navita :blink:

avto je manj?i-to je dejstvo in je proti mazdi vse tako drob?keno.... volan je kot kak?na igra?ka.

 

v ?irino se sedi bolj udobno kot v mazdi! avto ima naslon za levo roko, kar pri mazdi ?e ves ?as pogre?am in se sedi res kot na fotelju! Je pa problem vi?ina! strop je tako nizek, da ?e bi bil malo vi?ji, bi ?e ?obal z glavo po njem... zarad tega je tudi pogled na cesto nekak ?uden-ozek.

 

 

Trenutno stali??e:

ne vem... je pa ni... vizuelno je top, motor in menjalnik sta neprimerljiva! Je pa preozek po vi?ini in je pogled na cesto zelo ?uden... zame nevajen :unsure:

 

aja poraba... 10,4l... za tako kubika?o in konjenico ni? kaj dosti.

 

tole je lu?tna stvar... lu?ke v kljukah:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mene je pri BMW-ju navdu?il avtomatik, kar sem ?e napisal. Tole z LED-icami pod kljukami je led paket oz. pri M paketu majo vsi, verejtno si opazil da je tudi led osvetlitev tablice. BMW je zame samo BMW z vso opremo, ker sem vozil in stock in M paket in M3 in razlika med osnovnim in z vso opremo je kot no? in dan...osnovni je pa? kanta z zna?ko BMW. Me je pa pri cabrisu presenetilo tudi to da ko si dal v rikverc so se ?pegli malo navzdol pomaknili da si videl tudi koliko je guma od robnika da nisi tisti 18 colk poradiral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse OK ,samo en detajl je odve?!......CENA in pa ?e vedno je to ?apmobil!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je letnik 2006 in cena bi bila 13.500K?... na avto.net se su?e okol 18k! fant kupuje stanovanje in rabi pod nujo denar...

 

 

Danes sem pri?el do zaklju?ka, da bom po?akal ?e mesec, dva, na?paral dodatnik 5k? in si res ?el po cabria ali vsaj coupeja... ?e ?e kupujemo neumnosti, jih kupimo vredu :) .

 

Je pa zanimiv filing, ko se v slu?bo pelje? s 300 konji pod ritjo, nazaj domov pa s 140... ni kaj prida ob?utek :D .

 

Aja... pa ?e ena ugotovitev... vsi moji nadaljni avti so avtomatiki... sploh ne vem zakaj smo evropejci tolk za cajtom pa ?e vedno heblamo s temi ro?nimi prestavami?.. zato da pri?paramo 0,1l na 100 km?

 

 

Tako da... tja do februarja vam bom pustil malenkost ?ivce umirit... potem spet navr?emo katero o bmw-ju :D:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Aja... pa ?e ena ugotovitev... vsi moji nadaljni avti so avtomatiki... sploh ne vem zakaj smo evropejci tolk za cajtom pa ?e vedno heblamo s temi ro?nimi prestavami?..

 

mogoce, ker nismo invalidi in imamo dve nogi in dve roki?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja... pa ?e ena ugotovitev... vsi moji nadaljni avti so avtomatiki... sploh ne vem zakaj smo evropejci tolk za cajtom pa ?e vedno heblamo s temi ro?nimi prestavami?.. zato da pri?paramo 0,1l na 100 km?

 

 

Jaz se pa podpi?em isto pod to! :jupiii:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.