Skoči na vsebino

Nissan Qashqai


robertos664

Priporočeno sporočilo

?ez vikend dobil na test Qashqaija. Do sedaj zelo pozitivno presene?en kako se avto vozi.. Tiho, udobno in s tak?no lahkoto da sem imel ves ?as nasme?ek na obrazu :) 1.2 turbak je res zmogljiv mlin?ek in proti mazdinemu atmosfercu ?isto nasprotje. Avto nabasan z vso opremo,?e steklena sreha je zraven.. Zaenkrat super kandidat za nov avto :)

post-8414-0-37593500-1492888114_thumb.jpg

post-8414-0-68670100-1492888128_thumb.jpg

post-8414-0-27246700-1492888150_thumb.jpg

post-8414-0-76770600-1492888161_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja...saj je res lep avto.....samo MAZDA je meni lep?a in bolj?a...posebno tej novi motorji skayactiv,so dobri.baje pride nov motor z kompresiskim razmerjem 18:1.:-)to bo zanimivo,,,

To je moje mi?ljenje .....saj vem vsak ima svoj pogled na toooo.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep avto ni? ne re?em. Sem pa sam iz QQ pred nekaj meseci pre?el na M3 in mi ni ?al. Sta pa to  modela, ki jih te?ko primerja? med seboj, saj sta zelo druga?na tipa avtomobila. Jaz priznam, da pri SUV-u razen vi?jega sedenja, res nisem na?el drugih prednosti in se sedaj ko se vsedem v Mazdo vedno znova nasmejem. V QQ sem imel 1,6 115 KM motor in je tale Mazdin 2.0,120 KM neprimerno bollj?i, ne poznam pa teh 1,2 turbo mlin?kov. Seveda, pa gre za ?isto subjektivne ob?utke in vsakemu pa?e kaj drugega.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi asqai je odlicen. Tudi vizuelno je korak naprej. Je dalec od spake, ki je bila (je pomanjsan xtrail v bistvu sedaj).

Sam sem bil blizu xtraila ko sem razmisjal o menjavi mazde. No potem sem koncno nasel gajbo (iskl sem jo ze ko sem mazdo5 kupoval) pa je taka z avtomatikom in malimi kmji bila loterija

 

Dober avto.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil sem povedati da imamo kot francoska firma v paketu sluzbenih avtov renault paket clio/megan/talisman in pa quasqai.

 

Vsa nova serija je popolnoma drug svet, quasqaja pa zelo hvalijo (v Zagrebu je 16 renojev in 11 nissanov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsake o?i imajo svojega malarja...

Lahko je dober avto, samo VIZUALNO je NASPROTJE od mazde...

Men na primer nikakor ?KODA ne sede...vizualno...pa verjamem, da je dober avto...

MAZDA6 mi je pa poezija...pa tud ?e je za marsikoga slab avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsake o?i imajo svojega malarja...

Lahko je dober avto, samo VIZUALNO je NASPROTJE od mazde...

Men na primer nikakor ?KODA ne sede...vizualno...pa verjamem, da je dober avto...

MAZDA6 mi je pa poezija...pa tud ?e je za marsikoga slab avto...

Ja hvala k d se avti med seboj razlikujejo vizuelno po znamkah a ne.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi asqai je odlicen. Tudi vizuelno je korak naprej. Je dalec od spake, ki je bila (je pomanjsan xtrail v bistvu sedaj).

Sam sem bil blizu xtraila ko sem razmisjal o menjavi mazde. No potem sem koncno nasel gajbo (iskl sem jo ze ko sem mazdo5 kupoval) pa je taka z avtomatikom in malimi kmji bila loterija

 

Dober avto.

Reno motor? :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reno motor? :zvizga:

Dela....po 40-50 na leto z vecimi uporabniki...Hrvaska ni majhna :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gre? s Challenge opremljene Mazde z G100 motorjem potem res ni te?ko biti impresioniran nad polno opremljenim avtom za 30+k :)

 

Bi pa sam raje pogledal v smeri Superba Karavan za tak dnar (in ?e bi dejansko rabil plac za preva?anje stvari). Te dvignjene ko?ije se mi res ne vozijo lepo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ni 30k+ ampak 22k.. Sem se pa? v ta dva zagledal, ne mi sedaj s ?kodami in drugimi avti, ker ne bo v?galo.. :) vsak si naj kupi kar mu je v?e?, ne vem zakaj vedno nekdo vsiljuje drugemu kaj bi pa on kupil.. Ja kupi ne.. Jaz bom pa svoje.. Scenika ?e probam v ?etrtek, pol pa naro?imo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ni 30k+ ampak 22k.. Sem se pa? v ta dva zagledal, ne mi sedaj s ?kodami in drugimi avti, ker ne bo v?galo.. :) vsak si naj kupi kar mu je v?e?, ne vem zakaj vedno nekdo vsiljuje drugemu kaj bi pa on kupil.. Ja kupi ne.. Jaz bom pa svoje.. Scenika ?e probam v ?etrtek, pol pa naro?imo :)

 

Ne sploh ti po moje nih?e no?e vsiljevati kaj kupi. Saj ve? na forumu je za pri?akovati razli?na mnenja. Jaz sem samo rekel da sem ?el ravno obratno iz QQ na M3 in da mi ni niti malo ?al. Seveda pa gre za povsem subjektivne ob?utke. Ti se odlo?i za tisto vozilo ki ti najbolj odgovarja. Kar koli ?e bo ti ?elim veliko u?itkov.

 

LP

 

PS. ?e se odlo?i? za Nissana potem ti priporo?am, da ga servisira? pri Krulcu v Morav?ah. Jaz sem tja hodil 10 let in bil zelo zadovoljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Krulca pa tudi z moje strani vsa pohvala. Imam Mo?nika skoraj pred doma?im pragom, pa vozim Mazdo v BTC, ?eninega Nissana pa h Krulcu.

Avtorju teme pa ?elim dobro odlo?itev. Oba sta lu?tna avtomobila, jaz bi vsekakor pogledal ?e za Grand Scenicom, meni osebno trenutno eden najlep?ih enoprostorcev na trgu.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride trenutek v lajfu ko 'size matters' :)

 

Nocem ti siliti nicesar imas precej jasen plan ampak pomisli na drsna vrata ce gres proti temu razredu. Zal jih ni vec veliko, ne vem zakaj na primer jih ima ford na bmaxu na vecjih pa ne...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.