Skoči na vsebino

Battery management sistem inspection required


Priporočeno sporočilo

?ivjo,

 

bom malo hijack-al tole temo da ?e jaz nekaj vpra?am. Pri meni se sedaj pojavlja ista napaka, 6-ka je 2013 letnik, brez I-ELOOP-a. Predvidevam, da bo treba menjati akumulator, bom pa ga ?e pomeril.

 

?e sem prav razumel, bi bilo potem najbolj?e nabaviti kar Exide AGM, kot je bilo ?e napisano gor. Konkretno mislim da bo tale pravi Exide efb EL604 60Ah?

 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je napaka nehala ponavljat, zato ?e nabavljenega akumulatorja nisem menjal, ker sem prej prodal avto (in nato ?e akumulator). ?e ima? avto namen obdr?at, menjaj akumulator, a ga morda prej daj izmeriti, saj je lahko napaka bojda le SW te?ava, ki se re?i z nadgradnjo.

 

AKumulator bo pravi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je napaka nehala ponavljat, zato ?e nabavljenega akumulatorja nisem menjal, ker sem prej prodal avto (in nato ?e akumulator). ?e ima? avto namen obdr?at, menjaj akumulator, a ga morda prej daj izmeriti, saj je lahko napaka bojda le SW te?ava, ki se re?i z nadgradnjo.

 

AKumulator bo pravi.

Super, hvala za info. Definitivno ga najprej pomerim, da vidimo kje je problem. Klical sicer za foro na Mazdo in vpra?al kateri brand akumulatorjev imajo in mi tip re?e samo zoom-zoom :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?ivjo,

 

bom malo hijack-al tole temo da ?e jaz nekaj vpra?am. Pri meni se sedaj pojavlja ista napaka, 6-ka je 2013 letnik, brez I-ELOOP-a. Predvidevam, da bo treba menjati akumulator, bom pa ga ?e pomeril.

 

?e sem prav razumel, bi bilo potem najbolj?e nabaviti kar Exide AGM, kot je bilo ?e napisano gor. Konkretno mislim da bo tale pravi Exide efb EL604 60Ah?

 

 

EFB ni AGM

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ravno to, kjerkoli sem ?el ?ez te konfiguratorje za mojo 6-ko, povsod mi ponudi samo opcijo EFB. Pi?e da je zadosti za start stop, ?e ima? ima? ?e kak?ne ostale porabnike tipa i-eloop potem pa AGM. Zdaj sem tudi jaz malo v dilemi, ker dejansko nisem ziher kaj ti dajo na originalnem servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse, kar je vec od minimalne zahteve, bo bolje - vsaj na dolgi rok. Zdaj za vsak evro nima smisla sparati pri zadevi, kot je akumulator ...

Pri teh stvareh ni za ?parat... kakor tudi ne na gumah. Denar boste lahko pri?parali na salamah in pivu...manj hrane bolje je. Pri teh stvareh pa nima? kaj-kupi naj stane kolikor pa? stane.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na bo razlika ?e kupim akumulator z ve?jo zagonsko mo?jo od priporo?ene oz minimalne?

Podobna, kot ?e kupi? 20W oja?evalec za v avto ali pa vzame? 100W. Oboje bo delalo a 20W bo na limitu medtem ko bo 100W igral z lahkoto in imel ?e rezervo. Ali pa, ?e vzame? mazdo benzinarja in se vozi?, z dizlom pa ima? vedno rezervo, ?e je treba na hitro prehiteti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.