Skoči na vsebino

gume 2007


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 320
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jaz imam dva meseca stare GY F1 tako, da letos bomo kar na teh gumah me pa ?e malce ima, da bi kar za vikeend zamenjal zimske z letnimi - tole namre? ratuje ?edalje bolj drse?e. :(

 

Jaz moram pa to leto nove kupit <_< .No kaj mi priporo?ate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram pa to leto nove kupit <_< .No kaj mi priporo?ate?

 

zemir, ce rabis sportne gume (205/50 16 ne) potem nekaj takega:

Good Year F1, Bridgestone RE050A, Dunlop Sportmaxx, Contisportcontact3 pa Pirelli P zero nero...s katerikoli ne bos zgresil

 

 

Jaz bom letos tudi nove kupoval, in glede na to kako zadovoljen sem bil z potenzo :bravo: mislim da ni dileme kaj kupit! :ouje:

 

Jaz bi jo priporo?il vsakemu, je res 1A pneumatika. ;)

 

madmax ti mas primero, sam ne vem kako dimenzijo? ce mas standardne 195/60 15 al kaj tekega potem potenza ne bo sla gor, kvecjem turanza(ER300 ki je tud huda guma)...pa se to RE720 se ne dela vec

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir, ce rabis sportne gume (205/50 16 ne) potem nekaj takega:

 

 

Ja ta dimenzija je.Bom pogledu in se za ene odlo?u.Hvala za odg.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir se to, tvoja dimenzija spada pod manj iskane (drazje), vse te omenjene so okol 130 eur...ce je to prevec ti priporocam se hankook ventus prime K105...sicer se hitreje obrablja stane pa 50% ceneje kot omenjene, je pa zelo dobra guma!

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir se to, tvoja dimenzija spada pod manj iskane (drazje), vse te omenjene so okol 130 eur...ce je to prevec ti priporocam se hankook ventus prime K105...sicer se hitreje obrablja stane pa 50% ceneje kot omenjene, je pa zelo dobra guma!

 

Kaj pa ?e bi vzel 205 55 16?Ali je velika razlika?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom kar na Dunlop Sport MAXX ostal, sem zelo zadovoljen z njimi, tudi devembra, ko je bilo pod ni?lo so se izkazale zelo dobro. :bravo:

Sicer pa niso bile najbolj đabe, tako da morjo bit ql. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je razlika ja, tko da raje original dimenzijo...lahko mi poves kok je tvoj budget pa bom pogledal, ko bom mel mal casa...

 

Mislim vzet tam do 160k sit
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bogatas...pol pa sploh ni problema :)

 

Seveda manj je bol?e je. :D Gledam ravno test hankook-a in se je zelo dobro izkazala samo cena je sumljivo poceni <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

madmax ti mas primero, sam ne vem kako dimenzijo? ce mas standardne 195/60 15 al kaj tekega potem potenza ne bo sla gor, kvecjem turanza(ER300 ki je tud huda guma)...pa se to RE720 se ne dela vec

 

ja mam te dimenzije, pa za RE720 nisem vedel da je "out", ?eprav jih la?i? ?e prodaja.

njihova ponudba za 195/60 15:

 

AP 195/60 R 15 SA INTENSA 88 H KOM 11.097,52 13.317,02 46,31 55,57

AP 195/60 R 15 MI ENERGY E3A H KOM 19.083,33 22.900,00 79,63 95,56

AP 195/60 R 15 MI PI PRIMACY H KOM 19.991,67 23.990,00 83,42 100,11

AP 195/60 R 15 GY EA.VENTURA H KOM 12.483,33 14.980,00 52,09 62,51

AP 195/60 R 15 GY HYDRAGRIP88H KOM 15.933,33 19.120,00 66,49 79,79

AP 195/60 R 15 GY EXCELLENCE H KOM 16.158,33 19.390,00 67,43 80,91

AP 195/60 R 15 UN RALLYE 550 H KOM 15.408,33 18.490,00 64,30 77,16

AP 195/60 R 15 BR.RE 720 H KOM 16.658,33 19.990,00 69,51 83,42

AP 195/60 R 15 BR.ER 300 H KOM 15.333,33 18.400,00 63,98 76,78

AP 195/60 R 15 DU SPORT 01 H KOM 15.825,00 18.990,00 66,04 79,24

 

Mislim da je to vse!

 

Jeb*** ?e GY F1 nimajo te dimenzije....... Labi help!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to je od lasica ponudba? vidim, da se majo RE720, sam kaksen letnik?

drugace pa ER300 ali Pirelli P7 (pa ce hoces mal trse vzames mal visji index, V namest H...ceprav ne vem ce se splaca zarad tega dat cca 10eur vec na gumo)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeb*** ?e GY F1 nimajo te dimenzije....... Labi help!

 

?e bi bil nesramen, bi ti rekel, da si Mazdo kupi :D tko pa ne bom ;)

 

Sem imel isti problem s Clarusom, ker je bila tam homologirana dimenzija 195/65 R14, kar je v bistvu najve?ja guma pri 14 colah in je bila precej redka in temu primerno draga 100? po kosu ?!?!?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: ze cetrto leto potenza RE720,majo se vedno dosti profila,saj so na zadnji osi letnik 03,prve pa 05,ker prve mi bolj grejo pri moji voznji,drugo leto bo verjetno treba kaj menjat in pol bojo verjetno dunlopke.

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: ze cetrto leto potenza RE720,majo se vedno dosti profila,saj so na zadnji osi letnik 03,prve pa 05,ker prve mi bolj grejo pri moji voznji,drugo leto bo verjetno treba kaj menjat in pol bojo verjetno dunlopke.

 

dober si, da mas 4 leta iste gume....

drugace pa da pride do enkomerne obrabe lahko menjas gume (spredaj/zadaj) vsakih 10.000km....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dober si, da mas 4 leta iste gume....

drugace pa da pride do enkomerne obrabe lahko menjas gume (spredaj/zadaj) vsakih 10.000km....

 

Al pa da? gor cel komplet 4 gume, pol pa ?ez leto po?ge? sprednje in da? zadaj 2 novi, zadnje pa da? spredaj in ma? spet vse ql in dejansko ima? gor par gum max 2 sezoni, vasko leto pa ubode? 2 novi.

 

Ne vem mogo?e narobe razmi?ljam ampak jaz zadaj zmeraj dam nove gume, spredaj pa tiste ki so bile prej zadaj, zato ker je pomoje bistveno da ima? zada res odli?ne gume, saj ko ti "vzame" zadnji del pol je ve? ali manj konc veselja, ?e pa ti "vzame" sprednji del pa je ?a mo?nost da se zma?e?, ?eprav pa ne vedno.

 

Napisano je za FWD avte.

 

 

Razmi?ljam in delam prav ?? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se tok hitr usest...

ta dilema je po mojem druga po tistem "bencinar ali dizelas"

 

moje izkusnje za Mazdo 6

ce so sprednje gume boljse je grip boljsi in ne pride do understeering, je pa stabilnost slabsa (predvsem pri zaviranju)...zadnje gume "vodijo" avto

rezume: ce se velik po avtocesti vozis potem boljse gume zadaj, za ovinke pa boljse spredaj...

jaz mam boljse gume spredaj (ceprav so vse bolj ali manj iste, ker jih redno menjam spredaj/zadaj)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D eni moji kolegi so bili na tecaju varne voznje in tam jim je instruktor pravil da morjo vedno bit boljse gume zadaj tak kot dela yavar,ker vedno odnese zadek avta razen redkih izjem in da vecina ljudi dela narobe in ma boljse spredaj,moje mnenje je da keri dajo kaj na varnost tak majo vec al manj vedno dobre gume gor in to vse stiri vsaj dve sezone pol pa menjajo,so pa izjeme ki se jim je 1,5mm profila odlicna guma in se bo za kako sezono za odzadi cist vredi ?(enim tudi za spredi)zmeden? taki so na cesti nevarni

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi kaj pravi? na:

-Dunlop SP SPORT 2020E (73,5? na gume-direkt)

-Bridgestone Potenza RE 080 (76,7? na gume-direkt)

-Vredestein HI-TRAC (68? na gume-direkt.....se mi zdi da najve? muzike za ta dnar!?)

 

:ne vem:

 

prav mas, ker SP2020 in RE080 sta bili aktualni se v prejsnjem stoletju (stare gume)

hitrac je pa solidna guma in boljsa kot unidve

ceno ma tud pravo :bravo:

 

edit: pri lasicu dobis Turanzo ER300 (dalec najboljsa v tej dimenziji) s popustom za manj kot 70 eur? Bolj se splaca to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupil Mazdo 6,so bile gor montirane Pirelli P 6000(po suhem slabe-na mokrem nikakve)...

 

Nabavil sem Potenza RE 50 A...Mislim da sem prave kupu... :bravo:

 

Dimenzije:205/55/16...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.