Skoči na vsebino

Vse aktivnosti

Ta tok se samodejno osvežuje

  1. Zadnja ura
  2. etcho

    Pivo mi paše

    Da ne boste spregledali kakšnega poskoka, po vseh teh pivah. 😁
  3. Ampak res. Sami reveži ki za kruh niso imel.
  4. Danes
  5. Boss

    Sprememba cene goriv

    Nimaš ti za tak traktor... na tistih protestih traktorja izpod 150k€ sploh ni bilo.
  6. Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji.
  7. Boss

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
  8. Boss

    Sprememba cene goriv

    Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
  9. Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih... Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...
  10. Bini

    Pivo mi paše

    Po današnji turi po Velebitu.... 🍻
  11. Z M A J

    Formula 1

    Pravkar končane zelo napete kvalifikacije, ki napovedujejo vročo dirko, pa ne zgolj po temperaturah v Avstrijij
  12. Je prav luštno, vendar na obratnem bregu od propadajočega hotela, tam je tudi prijeten bar z dobro postrežbo in urejenimi wc-ji. Temperatura vode jezera je nekih 20, kar je meni čista IDILA
  13. A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
  14. Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi Povratek prek Komende in Kamnika. Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
  15. goB

    Mazda CX-5 (2026)

    Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom. Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih telefonov. Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁
  16. Včeraj
  17. Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal". Ne kaže polnilec brez veze napako!!! Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več! Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka". Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.
  18. Slivka

    Tole je pa kr smeh

    Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...
  19. Slivka

    Sprememba cene goriv

    Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah... Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
  20. Bini

    Pivo mi paše

    Še enga pred spanjem.... 🫣😉
  21. Razumem. Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
  22. Podobno ja. Ni pa 100% rešitev. Sem pa naročil dve nove. Pa se bom igral. Mogoče bo katera za v kanto nazadnje.
  23. Moraš vse komentarje brati,pa boš zaštekal😄😉
  24. Z M A J

    Pivo mi paše

    KÖST; enega po službi
  25. Bini

    Pivo mi paše

    Prva pira na Velebitu.... 🤗😉
  26. Na elektro šoke, kot pri dohtarju?
  27. Ne razumem, kaj ima voda tu zraven. Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave.
  28. Baterija. Kap jo je. Če bi imel še eno tako doma bi jo lahko "zbudil" načeloma. Rabim tako račno, drugače bi jo danes že v trgovini pustil 😁
  1. Naloži več aktivnosti
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.