Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Je že smeha.
  2. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Bežanje iz potapljajoče barke se je že začelo.😎 https://www.24ur.com/novice/slovenija/urska-klakocar-zupancic-naj-bi-izstopila-iz-gibanja-svoboda.html
  3. Materijal za 6-ko nabavi moj odličen mehanik. Mogoče kako olje kupim, to je pa tudi vse. Za cx30 pa itak ne moreš prinesti na uradni servis nič. Ti oni raje uvalijo , kot tudi tebi, svojega po zlatarskih cenah.😉
  4. Uff, tole pa ni za tvoj avto.😬 Edino,če imaš res staro barvo polno globokih prask. Stvar je zelooo agresivna: -zelo agresiven “cut” (cca 9/10) -dela se z polirko (rotacijsko ali orbitalno). Par konkretnih poliranj s stole pasto in boš lahko prišel skozi vrhnji sloj laka. Mazde imajo namreč zelo tanke sloje. Za samo povrniti sijaj (tanki hologrami od pranja) uporabi raje kaj "lahkega" , recimo Menzerna light 2500 in na koncu še super finiš plus 3800. Tako ne boš odstranjeval laka in barva bo super sijajna. Zaključiš z kako zaščito (boosterjem) za lak.
  5. Katero polirno Menzerna uporabljaš? Tip 400, 800, 1200, 2000, 2500 ali 2700?
  6. Takšne stvari je treba skrivati, ker če bi se razvedelo, kje je to, bi navalili slovenceljni z pivami in sarmami v prtljažniku. Potem bi bilo konec veselja.😉
  7. Počasi, z res počasi, boste prišli na moje.😉
  8. Alex

    Kaj poslušate?

    Za vse ljubitelje Iron Maiden.🤘
  9. Pelji jo na servis in ne se pustiti prepričati, da je to normalno. Naj rešijo v garanciji.
  10. Alex

    Elektromobilnost

    Uff, ta oblika si pa ne zasluži mazdine značke.🙃
  11. Alex

    Chat is back ...

    Tudi zato.😇
  12. Alex

    Elektromobilnost

    Naslednji oglaševalski pritiski sledijo, da je samo škodilak tisti "pravi" avto. Nekateri na tem forumu, ki vozijo Mazdo, že podlegajo pritisku.😄
  13. Alex

    Pivo mi paše

    Kje ste trenutno?
  14. Alex

    Chat is back ...

    Itak. Zato pa smo jih kupili.
  15. Alex

    Elektromobilnost

    Pravkar gledam na TV avtomobilnost. Pa vraga, a nimajo kaj bolj pametnega za pokazat , kot električne kosilnice. Dobesedno. Neka el. katrca in el. petka. Bog pomagaj.😳
  16. Alex

    Chat is back ...

    Že 5cm je kar razlika, da ne govorimo o 8-ih centimetrih.. Vprašaj kako luštno pupco. 😉
  17. Alex

    Mazda CX-30

    Pol toga, če smo natančnejši. Ne, tvoj golf ni imel take zadnje preme.
  18. Alex

    Chat is back ...

    Če ne razumeš, pač ne. Ali je enako, če sediš skoraj na tleh, kot v 6-ki, ali si malo bolj dvignjen? Ali še bolje. Probaj se uleči na tla na asfalt in glej naprej. Nato se usedli na havbo avta in naredi isto. Kdaj boš videl dlje?
  19. Alex

    Chat is back ...

    Napisal sem pogled naprej.
  20. Alex

    Elektromobilnost

    Lahko bi si omislil kateri koli avto. A mi je CX 30 ravno prav velik. Ne rabim "boljših" ne večjih avtov. Za večjega imam 6-ko karavan, ki služi odlično , ko rabim več prtljage.😉
  21. Alex

    Chat is back ...

    Ne vem za pumo, a je iz CX 30 dosti bolj pregledno naprej kot z 6-ko. Imam obe, tako, da lahko direktno primerjam.
  22. Alex

    Mazda CX-30

    Se pravi, da boš lahko že prvo menjavo svečk naredil veliko bolj poceni. Le na uradni servis ne it.
  23. Alex

    Elektromobilnost

    Recimo? Kako škodo?😉
  24. Alex

    Chat is back ...

    A ni dovolj, da imajo ljudje radi višje sedenje , boljši pregled nad cesto? Mislim,da si lahko vsak izbere tisto, kar mu paše. Tole njegovo "izlaganje" je pač samo njegovo mnenje.
  25. Alex

    Chat is back ...

    Na koncu pa reče , da mu je nekaj modelov všeč. Po moje je pri tem piscu problem ta, kot je poudaril,da so tej avti (pre) dragi. Vemo, kakšna je kupna moč v Srbiji. Pač izdelovalci avtomobilov se prilagajajo povpraševanju na trgu. Ključne so številke pri prodaji. Nič drugega. Ko bo zopet (če bo sploh kdaj) masovno povpraševanje po limuzinah in karavanih ,jih bodo zagotovo ponudili. Ali pa bi morali odpreti novo temo , če je še ni, teorija zarote. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.